Pajama Shopping? How far would you go?

  • 1 479
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 238
Аз не ползвам пижама. Спя по бельо  Wink

Миналата седмица в кварталния WalMart видях една баба с ролки на главата и домашни пантофи  Laughing

haha...то тва си е класика Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хонди много се смях на историята ви Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Иначе специално с моята пижама бих излязла без проблем. Даже в Дания често съм ходила да хвърлям боклука по пижама. То дори не си и личи че е нощница Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
Geminarius,
az ISKAM SA6TO ? Kade e tova ???
Minalata godina sta4kuvaha na leti6teto "sre6tu 6uma ot samoletite " i biaha oti6li dosta navaliza po pijami tam...ta maj mi me bazika6e "ti ako otide6 6te gi razbie6",za6toto ako me vidite kak spa.... Crazy Crazy Crazy

# 17
  • Мнения: 7 837
Аз не ползвам пижама. Спя по бельо  Wink

Миналата седмица в кварталния WalMart видях една баба с ролки на главата и домашни пантофи  Laughing

haha...то тва си е класика Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Нали  Mr. Green

Мислех 4е само в БГ го има, особено когато магазина ти е до блока  Grinning

# 18
  • usa
  • Мнения: 2 113
ха! че то тук в щатите си е мода да се ходи по пижама и без 25% намаление. и това не е майтап, не че са мърляви и мързеливи и ги мързи да се преоблекат и да идат до магазина прилично, мода е. няма да се очудя ако тийнеджърите сменят изтърканата пижама, с която спят с по-екстравагантна преди да отидат в мола...
леле, какви ли ще ми се мъкнат щерките след още 3-4 години???

# 19
  • Мнения: 4 629
Аз ще трябва да си купя някоя по-приличаща на анцуг пижама за това пазаруване. С тези, които си ги имам сега не бих излязла. Те са ми само за прд мъжа ми  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 909
Аз не ползвам пижама. Спя по бельо  Wink


ами значи, ще трябва по бельо да пазаруваш тогаз  Joy

Много добро като рекламна стратегия на магазина - писали са за тях по вестниците без те д аси плащат за рекламата  Laughing

Ааа, днес видях и плакат  Joy

# 21
  • Мнения: 1 909
Geminarius,
az ISKAM SA6TO ? Kade e tova ???
Minalata godina sta4kuvaha na leti6teto "sre6tu 6uma ot samoletite " i biaha oti6li dosta navaliza po pijami tam...ta maj mi me bazika6e "ti ako otide6 6te gi razbie6",za6toto ako me vidite kak spa.... Crazy Crazy Crazy
То е било вчера  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 837
Аз по бельо мога, ама да ви питам вас, с тия европейски студове, как ще го направите, дори и по пижами  Sunglasses  smile3534

# 23
  • usa
  • Мнения: 2 113
Аз по бельо мога, ама да ви питам вас, с тия европейски студове, как ще го направите, дори и по пижами  Sunglasses  smile3534

ти откъм температури си се уредила, ама не си случила с пуританските нрави и пенсионерското обкръжение... та сложи си по-добре пижамката върху формите, че да не ни пускаш после жални постове "прекарах нощта в участъка!"...

# 24
  • Мнения: 7 837
Оле  Grinning
Верно  Laughing
За толкова плажуване това лято, нито веднъж не видях мадама без горнище  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 3 478
Ами то у наше село така си ходят, ма и с ролките и пантофките както си му е реда.
По въпроса, ами според пижамата бих отишла. То и тука нали има една седмица в годината където учениците ходят на училище облечени в определено нещо всеки ден. Единият ден е да идеш по пижама, така че няма да е толкова фрапиращо.

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

а ти zащо свиркаш по рано, а? ама си една приятелка.... Mr. Green  love001 и Алекс щях да вzема по пижама.....тогава 50 % ли щяха да дадат ? newsm78  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 7 430

... и Алекс щях да вzема по пижама.....тогава 50 % ли щяха да дадат ? newsm78  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама Хондич, как се смях и на твоята история Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз не нося пижама, но бих отишла Peace...нищо не ми пречи, особено пък тук дето индийците "по принцип" така си ходят, едва ли някой ще ме забележи Wink

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Аз по бельо мога, ама да ви питам вас, с тия европейски студове, как ще го направите, дори и по пижами  Sunglasses  smile3534
С колата... в магазина  Mr. Green Аз рядко ползвам горни дрехи тук Wink Ходя с прилепнали блузки с деколтета  Laughing Така че с пижама ще ми е даже горещо Wink
Ами бих отишла. И бас ловя няма да съм само аз по пижама в магазина Wink

# 29
  • Мнения: 1 909
Аз по бельо мога, ама да ви питам вас, с тия европейски студове, как ще го направите, дори и по пижами  Sunglasses  smile3534
Не е чак толкова студени - вчера е било около 17 градуса  Simple Smile


За 25% намаление не обличам пижама Laughing. Трябва да е поне 50% Wink.
Чувала съм за пижамено парти, ама за магазин за пръв път чувам.

(В събота и неделя и без това правят намаления, защо да се прекарвам да ходя по пижама през седмицата Wink?)

Това е било zаради откриването на магаzина, пижамното паzаруване било от 18.00 до 24.00 ч. Имай предвид, че тук няма магаzини, които да работят след 21.00 ч.

Имам един приятел, когото пратиха на работа в Китай. Той раzкаzва6е какви ли не чудатости zа тоя народ : един си раzхождал кучето по пижама и пантофи, друго пък ходел наzад...  Joy



а ти zащо свиркаш по рано, а? ама си една приятелка.... Mr. Green  love001 и Алекс щях да вzема по пижама.....тогава 50 % ли щяха да дадат ? newsm78  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
Маце, аz едва вчера го видях във вестника, бе  Laughing Ако го бях видяла навреме, Цеzар по пижама щях да им пратя  hahaha Joy

Последна редакция: сб, 22 окт 2005, 08:44 от geminarius

Общи условия

Активация на акаунт