The Vampire Diaries-цяло лято ни дели от 2-ри сезон-8 тема

  • 41 431
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
за Ана ми стана много гадно преди да я изведът, когато Джер я беше прегарнал и тя плачеше и викаше "Спри  го" (за звука които чуваше)

# 16
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз тук ,да не ви изпусна Hug

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!  Hug

Анна и на мен много ще ми липсва.С Джерами бяха много симпатична двойка.
А за приятелката на Иън наистина много глупава постъпка. По този начин излага и него

# 18
  • Мнения: 1 558
Мисля, че и чичото /баща трябваше да поживее още малко. Не знам защо, но ми се струва, че него ще го гледаме още.  Laughing

Ау,пепел ти на клавиатурата-аз така  се зарадвах като го убиха...... Whistling

П.П. Добре дошла при нас! Hug

# 19
  • Мнения: 886
Добре заварила.  Hug
Пепел, не пепел, ама какво по- гадно може да му се случи от това да вампиряса. Точно той, дето се е заел да ги изтреби. Аз ако бях сценарист задължително щях да му направя мръсно, но тъй като не съм ще видим на есен.

# 20
  • София
  • Мнения: 309
Да драсна и аз в новата темичка-Трайкова-Благодаря!  bouquet

И за мен постъпката на приятелката на Иън беше просташка.Все пак той самият е много толерантен и търпелив с папараци и по-нахални фенове,винаги говори приятелски и търпеливо,колкото и да му досаждат.Би трябвало да го подкрепя или просто да си стои в сянка-или да се усмихва,или да си обърне главата настрани,какви са тези размятания на пръсти Sick,младо момиче,не и отива.

Сигурна съм,че той яко е увлечен по Нина,но му е неудобно сега да скъса с приятелката си,защото ще се чувства виновен.Видите ли тя е с него откакто е бил неизвестен,подкрепяла го е толкова години и когато стана популярен да я зареже...предполагам,че по навик и от благодарност е с нея,но според мен си е баш влюбен в Нина-то са докосвания,прегръдки,погледи-що Пол Уесли не я прегръща и докосва постоянно,а?!

По анкетата-на мен ми хареса финала на този сезон.Ма то на мен целия сериал и всяка серия ми харесват,така че.. Grinning
И на мен Анна ще ми липсва,много интересно и екзотично лице имаше,пък и ми хареса тяхната любов с Джеръми Heart Eyes.Наистина гадно ги разделиха,направо да ти се скъса сърцето...

# 21
  • Мнения: 2 897
Ни най-малко не я оправдава това, обаче мацката направи жеста на папараците, а не на фенките Peace А папараците могат да бъдат отвратителни.. повечето от тях са такива.. много долна "професия" е в общия случей. На тях целта им е да те изкарат от кожата ти, за да направиш нещо такова. Някои хора се потдават. Кой знае какво са подвиквали по колата, като разбира се това е отрязано от видеото, за да изглежда по-скандално Wink

# 22
  • Мнения: 0
Няма спор, че Иън и Нина имат химия. Но да не забравяме, че тя много пъти е казвала, че Иън е купонджията, душата на компанията, а Пол по-тихият и усамотен. Иън флиртува с репортерки, фотографи, това му е работата. Никой няма да гледа скучни интервюта, в които само стои като пън и отговаря на въпросите като робот. Щом е с приятелката си от толкова време, явно има причина, най-малкото уважение. И от тази гледна точка и фенките му трябва да я уважават. Ако са истински фенки.

# 23
  • Мнения: 1 558
Няма спор, че Иън и Нина имат химия. Но да не забравяме, че тя много пъти е казвала, че Иън е купонджията, душата на компанията, а Пол по-тихият и усамотен. Иън флиртува с репортерки, фотографи, това му е работата. Никой няма да гледа скучни интервюта, в които само стои като пън и отговаря на въпросите като робот. Щом е с приятелката си от толкова време, явно има причина, най-малкото уважение. И от тази гледна точка и фенките му трябва да я уважават. Ако са истински фенки.

О,не,изобщо не съм съгласна. Stop Уважението се печели,не се предава по някакви връзки и линии(приятелски,роднински и т.н). Аз не мога да уважавам някой,който ми показва среден пръст,независимо чие гадже е. Naughty

# 24
  • Мнения: 2 897
А защото Иан е Светa Вода Ненапита Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 309
Е,чак да я уважавам...за какво newsm78?Не я познавам и не знам какъв човек е,че да я уважавам,безразлична ми е по-скоро.А съм истинска фенка на Иън.На папараците можеше да не обръща внимание или да се обърне на другата страна,ама както и да е..айде стига за нея.

# 26
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Е дай сега като има фенки на Иън, приятелката му да им се из..е в лицето и те да се радват, че ги е засипала със злато... Такова нещо не може да се уважава, независимо дали е отправено към папараци или към фенове. Най-малкото показва липса на първите 7 години. Peace

# 27
# 28
  • Мнения: 2 897
На мен просто ми е интересен феноменът "тя не е красива, нека да я плюем", не конкретно в тази тема.. по принцип.. в Туитър специално.. тъжното е, че в там фенките "таг"-ват Иан в коментарите си и ако той реши да погледне какви постове има с неговото име за таг ги вижда.. Едва ли му е приятно.. Също така ми е любопитно как щяха да се чувстват на нейно място всички плюещи. Като изключим, че щяха да са на 7мото небе с годеник като Иан разбира се Heart Eyes А и като че ли никоя от вас не си е изпускала нервите през живота си.. нали.. винаги сте били перфектното и трезво-мислещо спокойствие Wink Нищо не може да ви изкара от равновесие.. 1ите 7 са стабилно изградени.. Нищо не може да ги разклати.. Хайде хайде..

Както и да е..

Ето малко нови задкуслини кадри вместо лулата на мира https://vampirediariessource.wordpress.com/2010/05/17/new-the-va … he-scenes-stills/

Предполагам тази ще е най-харесвана Heart Eyes

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Е, извинявай, дори и да са ми разклатени нервите и да съм излязла от кожата си, мен не ме показват по цял свят. Все пак малко уважение трябва тя да има към това, че е с публична личност, а не с ганьо от пазара Peace А иначе аз не бих си позволила да я плюя защото е грозна, тъй като и аз не съм връхта на сладоледа Mr. Green Имала късмет жената, свалила готино парче, то станало известно, ми малко трябва на положение да се държи Wink

Общи условия

Активация на акаунт