хладилник и печка-един до друг,дали ще имаме проблеми ?

  • 6 055
  • 10
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте, скоро се нанасяме.Кухненския бокс е на мястото на килера.Въртяхме сукахме и се оказа че печката и хладилника ще са един до друг. Печката ни е Беко,а хладилника Индезит-със фризерна част.Между двата уреда има само една плоскост от ПДЧ, от материала за кухнята.

Как мислите,това дали ще е достатъчно да предпази хладилника от толината newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 714
На нас първоначалният вариант ни беше такъв и от всички фирми ми казаха че нямало да има проблеми с една плоскост м/у тях.
Печката се охлажда от пред и от зад, не на страни.

# 2
  • Мнения: 605
При мен само фурната е до хладилника, има плоскост между тях.
Нямам никакъв проблем досега (3 години).

# 3
  • Мнения: 673
Но все пак печката се отдава топлина...  newsm78 Бих те посъветвала ако имаш поне малко пространство да вмъкнеш някакво тясно чекмедже между тях - примерно за бутилки.

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 403
Мерси за отговорите, Black Lady и аз мислех да сложа чекмеджето за бутилки но не стана. Sad Ще бъдем така, пък ако наистина се нагрява хладилника-ще изнесем хладилника на терасата  Rolling Eyes друг начин просто нямаме

# 5
  • Мнения: 4
При мен няма проблем.
Трета година ги ползвам.
Вградени са ми хладилник
до печка върху която има
микровълнова. Peace

# 6
  • Мнения: 8 999
И в другия ми апартамент е така вече 10 г. Хладилникът е вграден. Но това при мен е заварено положение. Със сигурност, ако аз си бях правила кухнята,  бих разменила местата на някои уреди така, че хладилникът да не е долепен до фурната/котлоните.
Кухнята ти все пак не се състои само от хладилник и печка, нали? Ако имаш възможност, по-добре е да не са долепени.

# 7
  • Мнения: 127
В кухнята на нашите са така вече не зная от колко години-повече от 15г.Има известно разстояние,около 6-7см м/у тях,даже няма и плоскост.Не е имало проблем.

# 8
  • плевен
  • Мнения: 644
И в нашето жилище са така-фурна до хладилник с малко разстояние между тях и вече 4 години нямам проблеми Peace

# 9
  • Мнения: 1 844
В жилището на родителите ми печката и хладилника са един до друг,на отстояние не повече от 4-5 см.
Досега толкова години не са имали проблем.

# 10
  • Шумен
  • Мнения: 403
Успокоихте ме, дано и ние да нямаме проблеми.  Crazy  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт