КИВИ+КОМ = КИС Клуб на Идиномислещите смотли - 3

  • 25 915
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 433

Тук съм АЗ  Crossing Arms Ама ШЪ умрЪ да знаете! Иде ми да вия.....срещу луната ли ...срещу касмета си ли...
От утре са сборни групи...и...моичкият не е в списъците. Незнам как е станало, никой не го интересува... Няма молбата - нищо няма.
А кой ще гледа детето 1 месец????баби нямаме тъдява, Мирела заминава за испания а после на работа в книжарницата.... Кристиян си е наработа от утре плътно...и ми иде да убия някого.
Пуснах писмо до Директорката - дано ме вземе при сърце..и да направят нищо #2gunfire #Cussing out
[/quote]

# 676
  • Мнения: 613
О, Юле, дано се оправи тази бъркотия....
Че и да ти сложа тук една виртуална детска градина или баба, няма как да помогне. Hug

# 677
  • Мнения: 4
Юле какви списъци за зборни групи. newsm78 newsm78
При нас няма такова нещо.
Моят внук вече 15 ден е в сборна група.
Няма кой да го гледа всички сме на работа.
Само когато решим да не го водим трябва да се обадим.
А при вас какви са тези измислици.

# 678
  • Мнения: 5 001
мастерче - а дано днес намерите хладилник.
Tц! Няма!....И утре е ден.... Rolling Eyes
Юле,гушкам те ! Дано се опраЯт тия сборни групи,че....таковата..... #Cussing out

Никой не е влязал днеска да ме види... ooooh!
smile3534 smile3533 кО сЪ Уплакваш бряяяя....Ай,честито ти отличничка!Да ти е жива и здрава!!!

За Мастерчето - хладилник?
Уф!.......Мерси за съпричаститето  Hug Hug Hug Hug

МАСТЕРЧЕ какво направи с хладилника не намери ли майстор да го оправи  newsm78

Зичееее.....нЪл разбра кО стана....Едно голямо нищо засега....Утре пак шА търсим.....
Ти от препикано мушкато не стана ли поне...полято и оперено мушкато бря? hahaha hahaha hahaha

# 679
  • Видин
  • Мнения: 961
И аз съм от тези дето ще убият някой Crazy

Юле, какви молби за сборни групи бе CrazyТова поредната простотия ли е в нашата държав или  какво Crazy #Cussing out

Мастрече Hug

Иренич, нищо не показа от твоите красоти Whistling

Нещо не ми се пише...май ще припълзя до леглото...
Лека нощ, милички! Hug

ПП Баси и смисления пост дето пуснах ooooh!

# 680
  • Мнения: 972
Ей,алоуууууууу,ЖакитУууууу, цял ден поименни обръщения,а за мене нито дума... ни вопъл... Ни стон... ХУууууубу...ША я видим тЪз работа... Crossing Arms

Мастерче, и аз те обичам! newsm51

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 614
БЯСНА СЪММММММММММ smile3514
5 часа нямахме нет и цифрова  smile3512 Тези хора как я мислят незнам  ooooh!
Написала бях за всекиго по нещо един дълъггг пост обаче като рекох да го пусна нет няма    и всичко отиде по дяволите ..
Сега няма да ви споменавам по имено защото съм нервна  smile3515

Гледам че няма никой на клоня само чужди индивиди шпионират ,ама и това е нещо  Mr. Green Mr. Green бях забравила че същесвуват даже  а те явно не се отказват  да имат материал за сплетни  Mr. Green Mr. Green
Яжка (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Сега ви казвам лека нощ дано да е лека тя..
БЛАЗЕ НА ТЕЗИ ДЕТО ЩЕ ПОСРЕЩАТ ИЗГРЕВА УТРЕ КАКВА ЛИ КРАСОТА Е


 

Последна редакция: ср, 30 юни 2010, 23:05 от ЗИЧЕ

# 682
  • Мнения: 4

Гутен сабахлен смотлички.
Зиче не се ядосвай мила Hug Hug
Спорен и усмихнат ден на всички.
http://vbox7.com/play:45eda2a9

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 07:45 от moni4ka

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГУТЕН САБАХЛЕН И ОТ МЕНЕ ..
МОНИ пак рано си се пръкнала брееееее Hug Heart Eyes
Юрая Хийп  спомени спомениии Thinking Thinking добре ми дойде сабахлен Hug Hug  bouquet

За пореден път не спах нощес само се чудя на бъалкана защо лягах в 22ч и ставах към 8ч сутрин а тука като шемет се вея през нощите  Mr. Green Thinking Thinking
Чаках и аз изгрева ама не можах да видя защото изгрява зад кооперацията ..


Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 08:30 от ЗИЧЕ

# 684
  • Мнения: 1 410
Джулай  е

# 685
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтрооо Hug Hug Hug Hug Hug

Зичеееей.....нИ сЪ ИдосваЙтИ моля! Hug Hug Hug Hug

Аз днес продължавам с бойна стъпка да обикалям магазините за втора употреба хладилници.... Mr. Green мА съм ентусиаст,та дрънка .....Не съм спала няколко нощи от нерви(щот хазаите не искат да приспаднат цената на хладилника от наема и Уееекинко съм бясна  #Cussing out )...И така.....

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ТАТЯНКА НЕбарборанка Tired Tired
МАСТЕРЧЕ  абе няма ли в софия майстор да оправи този хладилник брееееее newsm78Моя го оправиха преди време няма непоправими неща HugЩо трябва да копуваш нов а този ти трябва да си го вземеш тогава щом не преспадат от наема  #Cussing outБаси хората тъпи  Twisted Evil

# 687
  • Мнения: 331
Юле, теб са те пропуснали в списъка, а при нас въобще няма сборни групи. Яслата затваря за месец и това е  #Cussing out . Иначе трябва да сме на работа, за да запишем децата си на ясла  #2gunfire . Сега Марти ще го гледаме на смени вкъщи. И готвенето ще ми дойде в повече. Големите сами се оправят за закуска и обяд, но заради малкия трябва да има наготвено. А той  хич не е ящен-в 3 през нощта е ставал за кисело мляко. И не дава да го нахраня, а го чакам половин час бавно и славно сам да си го хапне  Twisted Evil . Тази сутрин се събужда, става и първата му работа е да ми донесе очилата и чехлите. Оттам всичко е ясно-хваща ме за ръката и ме повежда към кухнята. Поне да му личеше, а той 10 кг с напикани гащи  Mr. Green .
Оплаках ви се  ooooh! .

# 688
  • Мнения: 2 433
Джулай морнинг дами!!!!
то аз докато го напиша станало джулай дей ...ама:mrgreen:
да ви кажа че съм ядосана. ще одя аз следобед в градината. Нали така и така трябва да ида да взема бележника на голямото дете, дето от снощи е на купон в едно близко село... снощи чак му сипах чинията по инерция.... а днес баща му замина да ги прибира.
Яни седи по пижама у дома и недава на кака си да го облече. А тя пък ще върви на репетиция след малко...и картинката пълна. Голяма работа ще свърша днес - явно!!!! ooooh!
Вале, съчуствам ти мила. Ама ме расмя с това ядене през нощта! Joy
Мастерче - късмет днес! Hug
Зиче - и аз се ядосвам...кога най много ти трябва нет - тогаз го няма.
Мони - тая закуска ми действа на слюнкоотделянето Crossing Arms
Иренка - айде чакаме да почерпиш в понеделник за поредната 6-ца Mr. Green
Татянка напра`й една челна стойка и отпраши.... не е бърборанка тя...ами е зарезанка. Зарязани - та те така! Twisted Evil
Сисооооу... поименно те нямало , а???? Ей сега вече тЪ упраЙх - на всеки пост ще ти подвиквам!!! Joy Сисооооооууууу!!!!

А , и да не забравя. Няма да ми съчуствате - щото сами си ги правим тия неща!До де не се научим с договори да работим - така ни се пада.  #Cussing out Вчера старият хазаин каза че му дължим 200лв., щото сме били плащали след изтичането на месеца - а не на 1ви за започващият месец.... как да му обясниш, че като почнахме преди година и половина ни прибла един наем предварително... няма го черно на бяло! Е, да е жив и здрав. Със здраве да си ги ползва тия 200лв. Последните!!!!!!!!!

# 689
  • Мнения: 972
Да бе,споменала ме била... И к`во...Все последна в списъка... smile3515
Деветата дупка на кавала,а... smile3511 newsm61

Общи условия

Активация на акаунт