Lady Popular

  • 127 622
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 427


а и не си правете операции предварително, като стигнете ниво в което е като цел не го зачита и иска отново да направите манипулацията

на мен ми зачете операцията на бюста  Wink правих я още на 5-6 ниво и като стигнах 11 ми я отчете като изпълнена на 2-рия ден.
диаманти се получават с смс-и, за 2,40 100диаманта
аз съм на 12 ниво, след малко ще дам целите.

# 31
  • Мнения: 143
незнам кога си го минала, но това е от скоро, тъй като доста момичета си правеха предварително процедурите  Wink



а и не си правете операции предварително, като стигнете ниво в което е като цел не го зачита и иска отново да направите манипулацията

на мен ми зачете операцията на бюста  Wink правих я още на 5-6 ниво и като стигнах 11 ми я отчете като изпълнена на 2-рия ден.
диаманти се получават с смс-и, за 2,40 100диаманта
аз съм на 12 ниво, след малко ще дам целите.

# 32
  • Мнения: 1 427
Преди седмица някъде, вече беше въведено това правило. Не знам защо ми го отчете, знаех че не би трябвало. Първо 1 или 2 дни ми вися като неизпълнена и изведнъж ми я отчете.

# 33
  • Мнения: 143
мацки една приятелка стигна до 16 ниво, ето и точно целите там:

 
1. Скъсай със настоящото си гадже и се огледай за ново
Трябва да приемеш, че всичко между теб и натоящото ти гадже е приключило. Приеми го и продължи напред. Той си има ново момиче. Но се носят слухове, че в града се навърта известен видео оператор или пък беше IT специалист? Ти си интелигентно, красиво, независимо и силно момиче, привлечи вниманието му, може би ще ти се усмихне щастието? Късмет!

2. Трябва да имаш поне 300 дрехи (без значение от вида)

3. Празнувай 100 дни от регистрацията си в играта.
 
4. Спечели поне 500 предизвикателства на модния подиум

5. Събери целия Хип-Хоп костюм..

# 34
  • Мнения: 19
Ето и целите за 11-то ниво:

Уголеми бюста си.
Запази 30 цветни комбинациив гардероба си.
За да те забележат и всички останали, трябва да имаш поне 25 000 точки.


На това ниво ще постоя повечко май. Събирам точки и пари за бюста  Tired

# 35
  • Мнения: 266
Ето ме и мен

Сега съм на 10ниво. Цели:
1. Минимум 100 спечелени предизвикателства.
2. Ново гадже.
3. Завърши курс за секретарка.
4.Минимум 70 дрехи в гардероба.
На мен ми остана само курса, но той трае 5 дни, струва 1000 долара и ако работиш през това време курса се удължава...

# 36
  • Мнения: 19
Не съм 100% сигурна, но май когато прекъснеш курса за подновяване пак ти взема пари. Не цялата сума, но около 100-200$.
Аз още съм си на 11 ниво. Сега съм с гадже актьор и най-евтиното жилище за да събирам пари за операцията. Когато я направя, ако ми трябват още точки ще наема най-скъпото жилище, което гаджето може да плаща  hahaha за да досъбера точките. Надявам се, че стратегията ще е успешна  Flutter

# 37
  • Мнения: 266
Не съм забелязала дали дърпа пари ката спреш курса... newsm78 макар че няколко пъти прекъсвах. Утре сутринта го свършвам и минавам на 11 ниво. А за апартамента не бях се сетила  да се върна в боксониерата за по-евтино, че трябва да събирам за нов бюст... Laughing

# 38
  • Мнения: 19
Аз бях прекъснала и май ми взе 160 или нещо подобно за да продължа. Доста съм припряна и не се загледах много  Blush

# 39
  • Мнения: 266
Ако е така е много коварно - ти прекъсваш за да работиш, а те ти взимат повече от колкото ще изкараш!??
Занапред ще внимавам

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Запис и от мен!
Не знаех, че има и други, играещи лейдито, тук.  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 266
Здравейте лейдита!
Вече съм на 11 ниво! Целите тук са три:
1 Да имаш поне 30 цветни комбинации в гардероба си /окоза се, че аз ги имам/
2 Да натрупаш поне 25000 точки /тук ще се озоря/
3 Да си уголемиш бюста /за което нямам парички/
Явно тук ще постоя повече време... Mr. Green
По случай преминаването на нивото ще си купя нещо от мола и после отивам на игрите да трупам долари и точки. Приятно забавление на всички лейдита! Peace

# 42
  • Мнения: 0
костюм фентъзи
 newsm78

# 43
# 44
  • Мнения: 0
15 ниво


Моите цели


Известен моден фотограф иска да те снима за рекламна брошура на марка бельо. Направи си тоалет с бельо в червено и черно.

Изиграй „Свържете точките“

Посети терапевта си

Трябват ти минимум 75 000 точки.

Точките показват колко си напреднала в играта и как расте твоята популярност. За да преминеш на следващото ниво имаш нужда от 75 000 точки- можеш да ги спечелиш сменяйки грима и прическата си, ако изиграеш някой от миниигрите или ако посетиш Солариума.


Ще пиша и за по нататък ^

Общи условия

Активация на акаунт