Lady Popular

  • 127 702
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 59
Да ви питам мили момичета и аз относно здравето, освен с лекарства, по друг начин може ли да се повишава?

# 661
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Да ви питам мили момичета и аз относно здравето, освен с лекарства, по друг начин може ли да се повишава?
Не може.

# 662
  • Мнения: 49
Здравейте момичета, как  сте ??? Искам да ви разкажа за последния модераторски абсурт.
 И такааааа, снощи писах в раздела докладвай за бъг в темата за постиженията. Както всички знаем вече 3-ти месец има проблем с тази опция. Та  за това реших да попитам още колко време ще чакаме да оправят нещата. Е  резултата беше направоооооо. Поста ми беше изтрит и от него няма и помен. Но пък аз не се давам лесно и за това написах на малкатапикла която се изживява като модераторка ,че ако изтрие поста ми ще пиша в някой от другите форуми на играта (чуждестранен форум). Да видим какво ще стане. Пожелавам ви прекрасна вечер.

# 663
  • Мнения: 0
Здравейте, дами! Сега мернах в английския форум целите до 46-о ниво. Малко по-напред тук са пуснати за 40-о, така че ще дам каквото ви липсва.

41 ниво: изяж 15 шоколада
Нужни са 7500 победи в женски или моден дуел
42 ниво: Сложи 30 предмета в хола
Работи 40 часа като учителка
Зарежи приятелката си
43 ниво: Нужни са 1 000 000 точки
Посети библиотеката 5 пъти
Изяж 10 хляба (?) *под въпрос е, защото не съм сигурна, че превеждам правилно beets*
44 ниво: Имай 100 рокли в гардероба си
Направи си специален грим от салона за татуировки
Намери си приятелка
Играй "Саймън казва"
45 ниво: Трябват ти 5 чифта очила в гардероба
Отиди пет пъти на фитнес
Гласувай за 50 лейдита
Направи си тен ниво 9 и африканска прическа (не знам коя е прическата)
46 ниво: Събери 1 300 000 точки
Купи си роклята за 45 000 (не съм гледала коя е)
Имай 200% щастие и 100% здраве в един и същ момент
49 ниво: Тежи 50 кг. (това го видях в една от темите в българския форум)

Надявам се да съм ви била полезна. Simple Smile

# 664
  • Мнения: 41
Здравейте, дами! Сега мернах в английския форум целите до 46-о ниво. Малко по-напред тук са пуснати за 40-о, така че ще дам каквото ви липсва.

Изяж 10 хляба (?) *под въпрос е, защото не съм сигурна, че превеждам правилно beets*

Надявам се да съм ви била полезна. Simple Smile

Превежда се цвекло,  а в играта прилича на репички  Simple Smile
Благодаря за целите  Grinning

# 665
  • Мнения: 1
Дали някоя играе 365 дни на мен ме остават 4 дена и сам все по-нетарпелева да разбера каква е наградата моля ако някои знае да сподели ако пък не аз като разбера ще кажа Simple Smile

# 666
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Дали някоя играе 365 дни на мен ме остават 4 дена и сам все по-нетарпелева да разбера каква е наградата моля ако някои знае да сподели ако пък не аз като разбера ще кажа Simple Smile
Че за 365 дни дава ли нещо изобщо?


Момичета имам въпрос на 16 ниво съм и една от целите е Трябва да събереш целия Хип-Хоп костюм (верига, яке, панталон, маратонки, шапка, тениска). Запази го в Твоята стая след като купиш частите. . Купих си костюма и си го запазих,но не ми го счита за постигнато?Какво означава да го запазя в моята стая? Мерси за отговорите предварително
Обличаш костюма,пишеш му име и запаметяваш.

# 667
  • Мнения: 0
За 365 дни нищо не дават  Sad

# 668
  • Мнения: 1
За 365 дни нищо не дават  Sad

Жалко толкова се надявах все пак  1 година в играта заслажава нещо макар и символично  Sad

# 669
  • Мнения: 0
И аз да се присъединя към отбора на запалените по лейдито... Имам две - едно в българската версия и едно в английската, българското ми лейди е по-напред и засега съм се амбицирала да купя всички дрехи от мола във всички цветове... пълна лудост, но си е приятно занимание със сутрешното кафе Simple Smile

Относно наградите - дават се на кръгло число - 100-200-300 дни, а за годишнината предполагам ще измислят нещо като бонус за всички играчи, примерно 30% отстъка от диамантите или нещо такова, но едва ли ще има голяма награда... това е моето предположение поне Simple Smile

# 670
  • Мнения: 387
ей, момичета не издържах и пуснах един смс за 220 диаманта и 60 бонус...или нещо такова беше...та си пуснах три месеца бонус, за да мога да събирам пари през това време и само дуелчета и работа...че не мога да влизам постоянно и да следя какво прави, та така си ги нареждам нещата...
и сега играя яко, нещо тия дни повечко губя, ама не се отказвам...

# 671
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
... та си пуснах три месеца бонус ...
За какъв три месечен бонус и какви 5 лева става въпрос?Нищо не разбрах от това,честно. Rolling Eyes

# 672
  • Мнения: 0
Май за платената ваканция говори...

# 673
  • Мнения: 0
Ако не се лъжа, е преминала на Премиум. Тогава си слага три дейности, запълва времето на куклата от сутрин до здрач (или по-дълго) и така я слага да работи по 24 часа (примерно), а през другото време играе дуели.

# 674
  • Мнения: 387
хахахаха...верно кви глупости съм написала... ooooh!
пратих смс, купих си диаманти и си пуснах три месечен премиум...

Общи условия

Активация на акаунт