Детските страхове!!!!

  • 1 344
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Засега не го плаша с нищо, а единствено се страхува много от гръмотевици, светкавици такива ужасии. Надава писък и хуква да се спасява в прегръдките ми. Дано този страх попремине с времето Praynig

# 16
  • Мнения: 415
Големия ми син се върна от градина преди седмица и ме засипа с въпроси за ВАМПИРИ! Shocked Аз обясних разни неща с основната идея,че няма такива работи, те са измислени, за да има за какво да се снимат филми и все в тоя дух.
Уж разбра, ама вечерта искаше да спи между нас и определено се плашаше......  Заспа, след като му сложих една глава чесън до възглавницата да го пази!! Нали от това се плашат вампирите по ТВ-то??
Продължава обаче да пита - през одеалото ще ме ухапе ли, ако ме ухапе по пръста може ли да ми изпие цялата кръв, в София има ли вампири, може ли да дойде на 7 ет., ще ме направи ли вампир.......?
На времето и аз се плашех от вампири, та го разбирам, ама как да постъпя сега?  ooooh!

# 17
  • Мнения: 331
Моя син никога не се е плашел от нищо, но сега !!!на 9 години!!! също говори много за вампири. иди му обясни, че такова чудо няма /няма ли? Shocked/. особено лятото като бяхме на вилата, не искаше да спи сам. вампирите бродели в гората!
а малките - те се вкопчват в мен по 100 пъти на ден, защото съседа прави ремонт и като пусне флекса или бормашината /нали се сещате как се тресе целия блок.../ пълна истерия ги хваща.
един ден, за да им покажа, че това е машина, отворих вратата и таман викам - ето - няма нищо - мотора бръмчи - и отсреща излезе най-черния циганин на света и им се ухили... леле къв рев пък беше тогава...

иначе съм много против палшенето с глупости.

# 18
  • Мнения: 1 311
Засега не го плаша с нищо, а единствено се страхува много от гръмотевици, светкавици такива ужасии. Надава писък и хуква да се спасява в прегръдките ми. Дано този страх попремине с времето Praynig

При Ники мина обяснението, че облачетата си удрят главичките и всеки път като гърми специално го взимам до прозореца да му показвам как облачетата се удрят ...

Общи условия

Активация на акаунт