Ноември ще съм мама на господин или мадама

  • 20 244
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 280
Почвам с рецептите , ама нямам ракийка ... водка дали става  newsm78 иначе легена е в краката ми с държаливо топла вода и сол.

За горещата вода знам , че през бременността не е никак добре да се правят горещи вани и топли минерални басейни , заради кръвообращението. Вреди на бебето. Но топла вода на крачетата няма да навредят много.

# 31
  • Мнения: 94
Момичета моя док каза да си пия фолиевата през цялата бременност

# 32
  • Мнения: 280
Край с топлата вода на краката ... Мише  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 23
Край с топлата вода на краката ... Мише  Heart Eyes


Нали сте ми любимки, пазя си ви  Heart Eyes
А само хрема ли е ? Т има ли ?

# 34
  • Мнения: 293
Не стига изписали едната , ами и друга смогнали да отворят  , че и три страници напълнили вече  smile3555 Пу ,пу , все такава активност и настроение да заварвам тука  Hug Четох, четох и забравих на кой какво щях да пиша newsm78 Няма да се връщам поименно.Видях , че коментирате кафето.Това което аз знам , е че всичко в разумни граници е разрешено.В листа който ми даде лекарката след установяване на бремеността пишеше , че не е желателно да се прекалява с кофеина и не е желателно да се пият повече от 3 кафета на ден.Мисля , че едно кафе сутрин няма да навреди никому  Peace

Дарка , права си , че те четох диагонално , но на работа толкоз  Wink

Дъгичка , благодаря  newsm51

mim4ето , разликата в годините е нещо , което изобщо не ме притеснява , а колкото до баткото - разчитам на това , че ще обича бебето и ще му се радва , а не на това че той ще го гледа.

Добре дошли на новите момичета  welcome

# 35
  • Мнения: 908
kapri, аз имам разлика със сестра ми 10г. Тя е по-голямата... Еми да ти кажа не ни е зле. Помагаме си взаимно. Тя  е помагала на майка ми аз като съм била бебе, така че не мисля, че е нещо притеснително  Peace

Аз обаче мисля да ви оставям момичета  и да се отправям към хубавото легълце  Heart Eyes

Лека нощ  Hug

# 36
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Със сестра ми пък имаме 13 години разлика (аз съм по-голямата). Идвало ми е да я очаткам само в последните 1-2 години, че я е треснал пубертета - иначе любовта ни е безкрайна  Mr. Green Peace

Фолиева и аз ще пия до края по нареждане на док. Продължавам си и желязото, прибави ми калций и магнезий и май това ще ми е.

# 37
  • Мнения: 280
Мише , само хрема е ... ще я пресека с толкова бабини рецепти, надявам се.

Нашата разлика със сестра ми е 5 и 1/2 години ,тя е по-голяма, в страхотни отношения сме от както пораснахме (аз де)  Mr. Green

А фолиевата я поемам с витамините , които пия сега и така ще е до раждане  Peace

# 38
  • Мнения: 11 566
Може ли и за  фейса на лични Heart EyesАз днес бях на изследвания- БХС ни е ок, сега чакам резултати от Майчин дом изследванията Hug Дано са добри.

# 39
  • Мнения: 293
MMka , межу баща ми и чичо ми има 12 години разлика и непознавам по близки хора от тях . За мен въпросът "дали" никога не е стоял на дневен ред .

Дарка хремата с доктор минава за 7 дни , без доктор - за седмица  Wink Не се кахъри  Peace

Фолиевата киселина не е вредна , поне това знам.Ей сега ще се разровя за малко повече инфо...

# 40
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Привет,
поздравления за новата тема, ще се наложи и аз да ви чета по диагонал, много сте изписали. Wink
Дарка Подробната появи ли се хрема на Вики  веднага започвам да и правя леки масажчета на палците на ръчичките. Не помня името на учението, но е някакъв вид точков масаж. Моя съседка само така лекува децата си и наистина действа, само че по бавничко - някъде след около 24 часа започва да се усеща резултата. Съседката даже ми е казвала че залепя зрънце черен пипер, точно под възглавничките на палците и така преспиват децата, но това аз още не съм го пробвала. newsm78
Dori почти напълно съм готова за бала, дано само времето се стопли до събота.  Laughing
beru6ka хич не му се ядосвай на килима, ще се изпере. Wink
Mishinatorka радвам се че прегледа е минал добре. Sunglasses
Тази седмица се очертава май на сините гащи, честито на всички бъдещи свекърви.  bouquet

Ние днес бяхме на концерт на бъдещата кака. От септември месец ходи на танци и това и беше първото участие на голяма сцена. Тяхната формация участваха в голям благотворителен концерт, та големи вълнения бяха за всички ни.  Embarassed След малко ще кача клипчета и снимки във ФБ, тези които са ми приятели вече могат да ги разгледат. Wink

# 41
  • Мнения: 23
Марси, да покажеш снимки от бала после Simple Smile

# 42
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Е кога успяхте да запълните цели 3 страници Simple Smile
Аз се завърнах от концерта, много хубаво беше и много се накефих.
Навръщане обаче стана малко беля. Качихме си се в трамвая с мъжа ми, возим си се прави и аз усешам, че леко ми се гади. Викам си - нищо работа, от подрусването е.
Ама то все повече и повече ми става зле, задушно ми е, причерня ми пред очите и ми загъхнаха ушите... и следващото което помня - седя на седалка и моя ми бие шамарчета?! Припаднала съм явно, ама хич и не помня как е станало. След това си бях съвсем наред, слязохме си от трамвая и нямам оплаквания.
Та питам сега - от какво може да е това чудо, да не е нещо кръвно, примерно ниско, или пък сближени граници? Или пък емоцията на концерта да ми е била в повечко?
Утре ще се опитам да отида при оная шматка доктора по ЖК, ама какво да го питам, да ми мери кръвно ли какво ли? Има ли смисъл да ходя при невролог?

# 43
  • Мнения: 23
Смърфи, на мен така ми става като ми падне кръвното. Едно време с всеки цикъл ми беше така.
После с времето спрях да припадам и преди да забременея ми се случи отново,
беше ужасно и се чувствах като в несвяст около 2 часа..  ooooh!
Пийвай повече количка, яж шоколад. Няма страшно, миличка. Той доки ще те успокои утре  Hug

# 44
  • Мнения: 368
Спокойно Smurfieta, паднало ти е кръвното. Уморена си била и ти е било задушно.
На мен ми се е случвало два пъти и единия път в рейса по същия начин, но бях сама, добре, че добри жени ми помогнаха, дадоха ми водичка и се свестих.
От тогава не излизам без вода. А после се пиело солен айран, за да си вдигнеш кръвното.

Добре дошли на Ис, malka mravka и beatris. Добавих ви на първа страничка.

Искам да споделя още нещо, абе много трудно се обработва този първи пост. Доста е голям и тромав. Искате ли с напредването на бременността ни, когато ще сме по-информирани, да посъкратим инфото, и да оставим списъка и линковете примерно. Без дългите цитати и картинки. Какво ще кажете, хайде да го обсъдим. Че докато го превъртя и си намеря къде да добавя новите момичета ставам разногледа. Не се оплаквам, ако не ви допадне идеята ми, си остава така. ОК ???

Общи условия

Активация на акаунт