Отговори
# 30
  • Мнения: 24

А бе, момичета, ще ходите ли на море??? През кой месец? Не се ли притеснявате от големите дупета и тумбаци? Нашета почивка нали се провали, та съм останала с мисълта, че това беше единствения вариянт за море за тази година.  newsm78 Макар, че морето ни е на 1 час път може да отскочим по всяко време. Ама кажете вие какво мислите?

Ние ще ходим - от 7-ми до 16-ти юни, раничко е, но ме е страх по-късно да тръгвам, а и искам да работя последните две седмици, преди да изляза в майчинство - да реша евентуални проблеми, възникнали в последния момент, за да не ме занимават изобщо, като изляза веднъж в болничен. Навих половинката, защото като си го представих как стои 2 седмици вкъщи с изнервена женка и ревящо бебе, и ми дожаля - все пак по-добре да му осигурим на човека нормална почивка тази година... не се знае следващата кога ще е.

От тумбака не се притеснявам, дупето и бедрата са се поналяли, разбира се, но... ще се жертвам. Правя усилено масажи с антицелулитното масло на Weleda (кожата ми е станала страхотна от него, даже си поръчах разни други мазила за цяло тяло на същата фирма - не е реклама, просто споделям мнение). Дано има ефект. Ако не, имам едно тъничко парео, което ще ползвам да прикрива дефектите...

Поздрави и приятен ден!

# 31
  • София
  • Мнения: 63
Моето парео сигурно няма да ме обхване тази година Laughing

# 32
  • Мнения: 60
Аз не мога да си помисля за море.... Толкова съм станала огромна и толкова много целулит ми се е появил... направо незнам. Мажа се с mustela, но няма особен ефект да ви кажа честно. Дори на бедрата горе ми се появиха и малко стрии... направо кошмар. Това масло на веледа явно е хубаво, ще взема да си купя такова и аз - и преди сте го обсъждали. То в аптеките ли се продава?

# 33
  • Мнения: 4 202
Като стана дума за целулит, adelina_bg, имаш ли вече мнение за антицелулитния продукт на Валеда?

# 34
  • Мнения: 101
майчета да ви попитам има ли счетоводител в нашата тема.?

и другото което е магнезия е много полезен за бременната жена дори да няма крампи,също така и за бебо

и трето' смятате ли да ходите на третата ФМ

# 35
  • Мнения: 1
Честита нова темичка!

И аз тази сутрин получих крампа на прасеца, а снощи имах ужасни киселини!

За Веледа- продуктите им са страхотни, е и скъпички, но си заслужават!

# 36
  • Мнения: 55
Момичета, довечера за срещата как да Ви намеря?Нали в Хепи, ама там как ще се открием?Дайте да измислим нещо? newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 5 762
Като стана дума за целулит, adelina_bg, имаш ли вече мнение за антицелулитния продукт на Валеда?
И аз точно това мислех да питам и се чудя дали да не си го купя,ако има ефект.

# 38
  • София
  • Мнения: 533
Като стана дума за целулит, adelina_bg, имаш ли вече мнение за антицелулитния продукт на Валеда?
Ами мога да кажа че е страхотно, по бедрата целулита значително намаля да не кажа че почти изчезна, и мирише много свежо. Засега съм доволна, това което ползвам аз е изцяло с натурални съставки без никакъв кофеин затова е подходящо за бременни.
Но да спомена че като си го сложа го разтривам и след това ползвам и един масажьор за целулит за 5 мин

# 39
  • София
  • Мнения: 1 484
Да се отчета и аз, качила съм 1кг. за 2 седмици, за сметка на миналия път, когато за 3 седмици не бях мръднала, тотала е вече +10 ooooh!  Да не говорим, че вече ходя като пълна повлекана - редувам един ленен панталон и едни потури (ако някой ми беше казал, че ще нося потури някога Embarassed, ама са ми най-удобни).

Уф, опитвам се аз да не се психирам, но не издържах и ще споделя - вчера бях на ФМ и Марков каза , че всичко е наред, единствено според него бъбреците били с по-голям размер, попитах аз колко трябва да бъде р-ра в тези седмици, но той каза че не може да каже точно, визуално му изглеждали така. 99% било сигурно, че всичко ще е наред, но да сме имали едно наум и това наум естествено започна да ме гложди, някой нещо да е чувал? Заради този 1% и поради факта, че в момента нищо не мога да направя няма да ровя и да чета повече, че съм склонна да се филмирам.

BTW, Веледа доколкото знам много  я препоръчват и за бебето Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 533
BTW, Веледа доколкото знам много  я препоръчват и за бебето Peace
Ами да имат хубави неща за бебето но на мен ми идват малко скъпички. Аз за бебко всичко ще взема от новата серия на Хип с олио от био-бадеми (новото е със зелен надпис - ето това).


Гледах едно предаване по РТЛ за био плантациите на ХИП, как всичко сами си отглеждат и останах очарована. А и досега какво съм ползвала на ХИП ми е харесвало много.

# 41
  • София
  • Мнения: 118
Момичета внимаваите много с пътуванията на далечни разстояния,защото днес ме събудиха с новина че една позната е родила в 30 седм.близначета -1100 и 1300 гр..Дано оцелеят милите дечица и тя да се възстанови бързо. Praynig Пазете се много,да не стане накрая мяу.....  tzuntzurka  аз ще ходя до АГ да видя за малко родилата девойка и ще дойда към 17.30.Ако друг не се включи,за да ти прави компания от 17 до 17.30 да се видим в 17.30 пред аптеката на 1 етаж и да се качим заедно нагоре.За всеки случай ще ти дам и тел.си ако нещо не се намерим.Добре ли е така? Другите мами които ще идват да кажат и те дали така им е удобно,ако не даите предложения....

# 42
  • София
  • Мнения: 5 762
Ще взема да си купя и аз една Веледа. Проблема ми се явява точно при бедрата,там си трупкам упорито.Нямам масажар,надявам се с мазане и гимнастиката за бременни също да има ефект. В Бизнес Парка аптеката на Фарма Експерт имаше отстъпки на някой от продуктите на Веледа,ще ходя да видя дали има и за антицелулитния.

Illit- не се вкарвай във филми. На мен ми каза Марков ,че единия бъбрек върви по-голям от другия,но по принцип това е природа,не може да се слагат нещата в рамки. Пак ще кажа неговите думи,че от толкова много изследвания ни скапват цялата бременост,все има нещо което уж е добре ама трябва да се следи и ние все започваме да се притесняваме.

# 43
  • Мнения: 4
Момичета, аз ще дойда на срещата довечера, но сигурно ще успея към 17,50-18ч  Hug
Ако може и на мен някое телефонче на лични (за всеки случай)  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 214
Здравейте момичета.
Illit,  сигурна съм че ако наистина беше притеснително Марков нямаше да ти го спести и щеше да ти каже и щеше да назначи други изследвания. Той доколкото разбирам те е успокоил, че всичко ще бъде наред, така че наистина не го мисли този 1%.  Hug
Гледам, че сте засегнали пак темата за раждането. То си наближава времето. И аз като се сетя малко ми се свива сърцето, но се опитвам да си давам сама кураж и да се себеубеждавам, че всичко ще бъде наред. Аз също смятам да родя нормално отново. Иска ми се този път да бъде по-нормално от предишния.  Flutter Сега се чувствам по-подготвена психически и някакси по-уверена от предишния път и се опитвам да не мисля за страха, който ме обзема вечер понякога.
Знам, че всичко ще мине добре.  Peace
Много хубаво сте решили за срещата днес, но за съжаление аз няма да мога да дойда, тъй като ще имаме гости довечера. Исках да се запозная с вас, но другия път се надявам да съм на линия.

Общи условия

Активация на акаунт