® E-bay - тема 53

  • 28 512
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Шумен
  • Мнения: 67
Crazy Най-накрая ми отговори! Съгласи се да ми върне половината от парите, но не знаел как. С опцията сенд мъни в ПейПал ли? Това от вас съм го чувала  Mr. Green но ако може малко да ми разясните как става  Embarassed Давам лу мейла си и той пише колко пари ми изпраща в ПП? Това е нали?
Да. Даваш му имейла, с който си регистрирана в Paypal. Той отива в PayPal, от там SendMoney, пише имейла ти и сумата и това е. Мисля че може да ти направи и частичен refund и от транзакцията на самото плашане, ама не знам как точно става, трябва да проверя.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Записче от мен!  Simple Smile
Препоръчайте ми продавач на бебешки нещича - дрешки, биберони, шишета!
МЕрси предварително!   bouquet

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 858
Crazy Най-накрая ми отговори! Съгласи се да ми върне половината от парите, но не знаел как. С опцията сенд мъни в ПейПал ли? Това от вас съм го чувала  Mr. Green но ако може малко да ми разясните как става  Embarassed Давам лу мейла си и той пише колко пари ми изпраща в ПП? Това е нали?

Радвам се, че ти е отговорил.
Ами на мен направо ми е направил частичен рифънд на половината сума, не знам как.
А може и със сенд мъни, да просто му даваш имейла с който си регистрирана в Пей Пал  Peace

А Вики ме е изпреварила  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 163
ladysunny все още не ми се е случвало такова нещо. Дано някой се включи по опитен и ти даде съвет. Относно Марина транс мога да гласувам с две ръце за тях. Коректни, внимателни абе всичко си е ок с тях. Оня ден ми спряха картата щото съм надвишила лимита и трябва да си чакам кода от Пей пал имах едно висящо плащане. Веднага им се обадих дали ще могат да го платят и на втората минута вече ми бяха платили артикула иначе ако не бяха те можех да имам и отрицателна оценка за 5 паунда и то защото имам проблем с картата. Май това достатъчно ясно говори за тях. Благодаря им   bouquet  bouquet

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Благодаря за бързите отговори  Hug Hug Hug Heart Eyes

Има ли термин за частичен рифънд на английски?  newsm78 Ох, по-лесно ми е да му обясня за ПП, него го открих къде е Crazy

# 35
  • Мнения: 590
partial refund е частичен рефънд. Аз пак имам питане. Преди 3 дни платих една стока, в последствие видях, че плащането не е минало и писах на продавача. Вероятно има проблем с пейпал. Той не ми отговори и аз го канселирах. Пак му писах,  все още нямам отговор. Ако не платя, ще ми сложат страйк, какво да правя?

# 36
  • Мнения: 389
Моля за съвет,моми4ета  Hug Може ли изоб6то да си поръ4ам детско колело и може ли някоя по-ве6та от вас да ме насо4и. Става дума за колело за 3-4г. дете.

# 37
  • Мнения: 6 627
PS. А Марина Транс от кога ги ползвате и всичко ок ли е с тях че Емпреса са ми на една пряка и само тях ползвам?
Много съм доволна от Марина Транс.

# 38
  • Мнения: 1 461
Lilince ако ти ги прати със send money ще ти удръжат такса от Пей Пал. Има възможност да ти ги прати като refund. Като си влезе в опциите би трябвало да му излезе като вариант  Peace

Марина Транс казаха че по-рано от утре следобяд няма да дойде буса  Sad Чакам го с нетърпение че миналия курс само неуцелени неща дойдоха  Laughing

ladysunny ако не се разберете с продавача от Пей Пал няма да отсъдят за частичен рефънд. Ще искат да му върнеш стоката. А с него отново трябва да се разбереш да ти възстанови пощенските Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 482
И аз чакам Марина транс с нетърпение, че някои от продавачите започват да питат вече за фийдбек, ама ще потраят - лъжа ги, че не съм в града Twisted Evil И аз засега съм от много доволните от Марина Peace

# 40
  • Мнения: 22 480
Хайде и аз тук...) Днес нещо ми се беше скапал нета и плащам, плащам, то ми дава че не съм платила някой стоки, за други да потвърдя плащането...абе голяма каша.

Да се похваля от днес със спечеленото. )
комплект Некст за Калина
панталон Джордж за мен

# 41
# 42
  • Мнения: 5 790
Аз търсех.
Благодаря!  Hug

# 43
  • Мнения: 1 163
Хайде и аз тук...) Днес нещо ми се беше скапал нета и плащам, плащам, то ми дава че не съм платила някой стоки, за други да потвърдя плащането...абе голяма каша.

Да се похваля от днес със спечеленото. )
комплект Некст за Калина
панталон Джордж за мен
Казах ли ви че Мирама ще изкупи Некста.  Laughing Laughing Laughing Laughing
Мирама много са хубави да си ги носите със здраве.
Алекс струва ми се че 9 на :Chipmunks Sandals е 26,5 не е точно 27.Аз купих на малката но ми се струва по скоро около 26 номер. Дано успее да ги носи до лятото.

# 44
  • Мнения: 87
Преди малко с ужас прочетох в саита на маринатранс,че излизат във ваканция имам доста платени неща които все още не са изпратени или поне не е отразено.Сега какво да правя да сменям ли адреса или вече е късно щом са платени? newsm78 Sick

Общи условия

Активация на акаунт