® E-bay - тема 53

  • 28 508
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 790
Крачето на детето е 18 см в момента.
Доизносва обувките на Виктория, които са 28 номер и са й леко големи. Виктория носи в момента 30, UK11, което й е съвсем точно и клони към малко.  
Затова се ориентирахме към номер 9, но приемам всякакви съвети.

# 46
  • Шумен
  • Мнения: 67
Lilince ако ти ги прати със send money ще ти удръжат такса от Пей Пал.
.................
Arven, каква е таксата, нищо не намерих в Help-a на PayPal.  newsm78 А и до сега не съм засичала да ми тегли нещо или не съм обръщала внимание  newsm78.   bouquet

# 47
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
Преди малко с ужас прочетох в саита на маринатранс,че излизат във ваканция имам доста платени неща които все още не са изпратени или поне не е отразено.Сега какво да правя да сменям ли адреса или вече е късно щом са платени? newsm78 Sick
Щом са платени не можеш да сменяш вече адресът. И доколкото виждам в сайта им последната дата за курс е на 13,06.
Обяснявам си молбата им да се преустанови пращането с това, че пратените до днес неща до 12,06 всички ще са пристигнали и с курсът на 13,06 да пътуват към БГ.

# 48
  • Мнения: 1 163
Крачето на детето е 18 см в момента.
Доизносва обувките на Виктория, които са 28 номер и са й леко големи. Виктория носи в момента 30, UK11, което й е съвсем точно и клони към малко.  
Затова се ориентирахме към номер 9, но приемам всякакви съвети.
Дано не забравя ще ти измеря стелката довечера и утре ще пиша.

# 49
  • Мнения: 258
имам 9 HUSH PUPIES и 11CLARCS под ръка и 10маталан сега/до 10 мин/ ще  измеря стелки и ще добавя тук в поста си

HUSH PUPIES за 9.1/2 и стелката е 17.3см
11CLARCS --19см
10маталан 18.2см

# 50
  • Мнения: 70
настанявам се удобно в любимата ми темичка  love001

# 51
  • Шумен
  • Мнения: 67
Преди малко с ужас прочетох в саита на маринатранс,че излизат във ваканция имам доста платени неща които все още не са изпратени или поне не е отразено.Сега какво да правя да сменям ли адреса или вече е късно щом са платени? newsm78 Sick
Щом са платени не можеш да сменяш вече адресът. И доколкото виждам в сайта им последната дата за курс е на 13,06.
Обяснявам си молбата им да се преустанови пращането с това, че пратените до днес неща до 12,06 всички ще са пристигнали и с курсът на 13,06 да пътуват към БГ.
Малееееее, добре че написахте, че като нищо щях да продължа да си пращам, без да видя. ooooh!

# 52
  • Мнения: 22 462
И аз сега прочетох, че ще излизат ваканция, но никъде не се споменава кога ще бъде това.
надявам се да изпълнят 2та курса предвидени за юни месец, че и днес плащах доста неща и всичките ги изпратих към тях.

# 53
  • София
  • Мнения: 588
Lilince ако ти ги прати със send money ще ти удръжат такса от Пей Пал.
.................
Arven, каква е таксата, нищо не намерих в Help-a на PayPal.  newsm78 А и до сега не съм засичала да ми тегли нещо или не съм обръщала внимание  newsm78.   bouquet

Не съм Arven Simple Smile, но мисля, че е 2.9% + $0.30 USD - не съм съвсем сигурна Thinking
Когато се получават плащания в английския ибей, май удържа на продавача 0,35 паунда.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 477
Във форума на Марина  пише, че ще излизат 1м. в лятна ваканция, но не пише откога, много лошо! Дано си спазят обявените курсове - последния е за 13.06. Спирам да ги хваля вече, докато не кажат дати Crossing Arms Whistling

# 55
  • Мнения: 1 163
Във форума на Марина  пише, че ще излизат 1м. в лятна ваканция, но не пише откога, много лошо! Дано си спазят обявените курсове - последния е за 13.06. Спирам да ги хваля вече, докато не кажат дати Crossing Arms Whistling
Със сигурност няма да ни оставят в невидение. Досега са показали, че са коректни към нас. Не се палете момичета има време ще ни информират. И аз имам доста пакети към тях.

# 56
  • Петрич
  • Мнения: 95
[quote au hor=bubulechkata link=topic=498322.msg15199561#msg15199561 date=1274347323]
Моля за съвет,моми4ета  Hug Може ли изоб6то да си поръ4ам детско колело и може ли някоя по-ве6та от вас да ме насо4и. Става дума за колело за 3-4г. дете.
[/quote]ога само да те посъветвам да си вземеш българско -пловдивско производсво страхотно качество.взимаме вече второ по-голямо и сме много доволни.не се сещам само за фирмата ма като се поровиш ше я намериш. Peace

# 57
# 58
  • Мнения: 633
момичета имам следния проблем-спечелих една стока с обявена доставка до Бг -4 лири,платих я на 14,05 и от отгава продавача ми праща постоянно мейли че няма да ми я прати докато не платя още 4 лири за препоръчана поща с номер  ooooh!!какво мога да направя  ooooh!

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 18:47 от silvanapei

# 59
  • Мнения: 5 309
В сайта на Марина транс пише, че ваканция започва от 01.06. Трябваше по-рано да го съобщят. Наддавам на няколко търга. Колко пъти мога да дам ретракт, без да имам санкции?

Общи условия

Активация на акаунт