FarmVille 25-та тема

  • 33 525
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 86
Благодаря за линковете   bouquet
Получих си кеша  Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 2 361


Какво е това, напълни се стената с такива съобщения ? Пак ли някакво фалшименто ?
Това не са ли яйцата с новите кокошки? newsm78
На мен от обикновените кутии ми се падна чинчила. Сега стои и да видим какво ще ми даде и след колко време.

# 77
  • Мнения: 626


Какво е това, напълни се стената с такива съобщения ? Пак ли някакво фалшименто ?

Това яйца от новите кокошки , аз произведох вече няколко  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 820


Какво е това, напълни се стената с такива съобщения ? Пак ли някакво фалшименто ?

Това яйца от новите кокошки , аз произведох вече няколко  Mr. Green

да но това е от FarmVille Bonus Gifts и е фалшиво!

brillante Blumen , страхотни красоти!! Очите ми останаха!

поздравления и от мен!

# 79
  • Мнения: 9
А мога ли да си купя коне с допълнителните ферми и да ги пратя на основната?

# 80
  • Мнения: 820
А мога ли да си купя коне с допълнителните ферми и да ги пратя на основната?

може - ако под коня има бутон send - т.е. ти не го купуваш за своята ферма а го плащаш и пращаш в другата.


Все се каня да ви питам - моите еднодневни насаждения са готови за 23 часа - не за 24 и ми е чудно само при мен ли е така?

# 81
  • Bapнa
  • Мнения: 762
40 по 25, смятайте... Laughing Laughing Laughing
Развълнувах се. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Най-лесно става по следния начин:

Влизате в Модзила - ИЗГЛЕД-ЛЕНТА С ИНСТРУМЕНТИ-Zynga Toolbar - цъквате на туулбара и го махате - влизате във фейсбук профил - цъквате му фермата - предлага да инсталира туулбара - съгласявате се - рестартирате Модзилата (то само предлага) - влизате пак в профила на фейсбуук - ИЗГЛЕД-ЛЕНТА С ИНСТРУМЕНТИ-Zynga Toolbar - цъквате на туулбара и го пускате - влизате във фермата и ви дава 25 пачки


Отнема 1 минута. Grinning
После повтаряте операцията с другите си профили - криете туулбара - влизате във фермата - инсталирате - рестартирате Модзила - показвате туулбара - влизате във фермата - 25 пачки. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ВАЖНО: По този начин ДАВА 25 ПАЧКИ ВЪВ ВСЯКА ЕДНА ФЕРМА. Grinning

 Hug  bouquet

# 82
  • Мнения: 77
Все се каня да ви питам - моите еднодневни насаждения са готови за 23 часа - не за 24 и ми е чудно само при мен ли е така?

При всички е така!  Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 2 521
Брех! И ази взех кешът  #Crazy Нема майтап

# 84
  • Мнения: 820
Все се каня да ви питам - моите еднодневни насаждения са готови за 23 часа - не за 24 и ми е чудно само при мен ли е така?

При всички е така!  Wink

Благодаря!

# 85
  • Мнения: 4 785
Не съм играла от дни, направо съм в затъмнение, но ви изчетох и потривам доволно ръце. Утре ще купувам още неща, че за седмица, ми се събират по 2-3 часа сън на денонощие  Confused ooooh! та само до ферма ми беше...

# 86
  • Мнения: 86
Във всички игри на зинга един ден е 23 часа, дано не го сменят, много е удобно
От кутията ми се падна Cactus Inn, доволен съм
А ако имаме фермери, живеещи в Пакистан да знаете - достъпът до фейса е блокиран  Mr. Green

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 15
30 fv се раздават тук!!! http://www.facebook.com/profile.php?id=1258173012#!/pages/I-Love-My-Neighbours/124977914181658?ref=search&sid=1258173012.4159681765..1     Аз не успях да го направя моля някойда разясни??? Ето и мойте покупки  Mr. Green          

# 88
  • Мнения: 1 092
В две от три ферми ми даде 25 парички, купих си конче и дребни неща..

# 89
  • СОФИЯ
  • Мнения: 23
здравейте фермери  Hug  имам едно въпросче за кучето много ще съм благодарна ако някой ми каже така имам куче вече е голямо и го храня с кокали питам се докога може ли вече да не го храня ще избяга ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт