Мнението на потребителите. Какво е то за Вас?

  • 7 139
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 18 679
Тя общата кауза малко като общата баня - вси4ки я ползват, никой не ще да я мие...

# 91
  • Мнения: 9 814
Белинда, ми страх ме е да се наведа да изтъркам плочките.  Wink

# 92
  • Мнения: 4 569
Предпочитам да чета,отколкото да пиша.
Не споделям много,но в теми които описват нещата около мен чета с интерес.
Досега не съм пускала сериозна тема да търся съвет.
Хубавото на форума са многото различни гледни точки.

# 93
  • Мнения: 763
Венсеремос! Но пасаран!  Peace

Аз лично вярвам на форума за Пазаруване от чужди сайтове. Незаменима информация и съвети имам от там.  Hug
От готварския форум съм си откраднала безкрайно полезни съвети като това да обръщам баницата след изпичане, да слагам купичка с вода при печене......... Hug
Форумите за децата са ми помогнали неведнъж и два пъти. Гледам и аз да отговарям честно и изчерпателно, защото знам цената на компетентия отговор. За книги също се допитвам. В ДиС влизам рядко, защото битовите проблеми не са ми интересни-  свеките, снахи, мъже - не, благодаря! Виж Наш дом е друга работа! Отдавна чакам форумът с Татковци да се пораздвижи.... Mr. Green
Форумът ми е интересен, така както ми е интересно и това, което става около мен. Интересно ми е как малките хора си остават малки и в анонимността. Уважавам онези, които се държат адекватно, които отговарят от позицията на това което са, а не си измислят лица, тези, които са постоянни и последователни в тезите си. Някои са ми много на сърце, други са ми спечелили уважението!

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 07:46 от chevroleta

# 94
  • Мнения: 1
Прави ми впечатление, че напоследък доста от нас са много изнервении пишат без бон тон или както се казва-лошо Confused Мен най-редовно си ме наричат глупендърка или идиотка, но май не съм само аз newsm78 Мисълта ми е, че когато сме ядосани не сме чак толкова обективни, защото гледаме да сръфаме някой, а забравяме да изкажем същественото си мнение по дадена тема Confused
За мен няма ден, в който някой съфорумец да не ми се скара, пък да не говорим, че са се навъдили и разни новаци, които направо #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 95
  • Мнения: 15 619
Миме, кой посмя да те напляска?    Mr. Green

# 96
  • Мнения: 451
Сърцето ми се къса за теб, Миме.
 Sad

# 97
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Понякога само чета. Друг път вземам отношение. Когато мисля, че трябва се аргументирам, друг път - не! Имам си някои фаворитки, но не смятам да ги издавам. Имам и опозиция, но какво от това? Хич не ме интересува дали някой ме харесва или не. Не това е целта в живота ми. А от форума научавам доста неща за което съм благодарна...

# 98
  • Мнения: 62
За мен мнението на потребителите в този форум, а и във всеки друг не струва пукната пара.
Имам предвид личното им отношение и мнение към мен.
Умните дами никога не биха ме обидили, а глуповатите не бива да се слушат!

# 99
  • Мнения: 576

Не ги познавам, не ме познават, което донякъде ме освобождава от скрупулите да съм "политически коректна".
Форумът е толкова многолюден, с такова разнообразие от персонажи, че можеш да си колекционираш мнения без непременно това да ти нарушава някак личните граници.
Обикновено ме мързи да пиша, но за сметка на това чета от около две години. Имам си любимци,  - Не се сърди човече, Мишленцето, 10cent's, имаше и една Гризанка, която изчезна, Марадона, и един Селтакис, който също изчезна, Пасинет, онази потребителка с маската и малко високопарното име, което според мен не и пасва на форумния натюрел, и други - техните мнения чета набожно и в най-глупавата тема, възприемам ги като герои от средновековна площадна пиеса без край, в която сюжетите се измислят на момента и често може да са така магически напълно без връзка с останалото. Или пък като герои от комикс.
Така като се замисля, общото между споменатите по-горе сигурно е, че те наглед малко се влияят от мненията на околните и общите настроения, и сигурно би трябвало да бъдат окачествени като индивидуалисти. Това ми е и предпочитания типаж в реалния живот.
 

# 100
  • Мнения: 1 288
 Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 21:19 от zila1

# 101
  • Мнения: 1
Ах, Зила едно, какъв чудесен отговор!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Важното е, че ни обединява едно, нашата мисия. Защото, Форумът е сила и това не е само мое мнение!
Ружа, относно форумските си любимци и нелюбимци, възнамерявам да пусна отделна тема Peace

# 102
  • Мнения: 107
Миме, извинявай за спама, но ти "затриха" темата.
Какво стана с партито? Предполагам, че и на други ще им е интересно да разберат на фона на ширещия се кич от абитуриенти/ки.

П.П. То си е във връзка и с темата - ей-на-женското любопитство.

# 103
  • Мнения: 1
Билянче, въздържам се да Ви споделям, да не затрият и тази, а не че не ми се иска Tired Отложих го. Пък сега си имам и малко грижи на главата Confused

# 104
  • Мнения: 107
Билянче, въздържам се да Ви споделям, да не затрият и тази, а не че не ми се иска Tired Отложих го. Пък сега си имам и малко грижи на главата Confused


Недей така погубва хубавата си главица Hug Грижите идват и заминават като клонче в пролетен ручей, но партитата не могат да се отлагат до безкрай. Липсва ни жизнената ти философия. Черпим много от нея - форумът е една мисия(ти го каза).

Общи условия

Активация на акаунт