Мнението на потребителите. Какво е то за Вас?

  • 7 124
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте скъпи приятелки!
Как се чувствате в този прекрасен и стремителен петъчен ден? Hug Hug Hug
Но към въпроса  Naughty! Държите ли на мнението на съфорумците? Съобразявате ли се с него? Според мен има няколко групи потребители:
1. Едните просто споделят. Имат нужда от разтуха и споделят, за да им олекне.
2. Втора група обичат да се налагат, те изказват мнение, с цел то да бъде наложено.
3. Трети изказват мнение и се чувстват щастливи, когато то е споделено и така намират съмишленици (и аз не знам в какво)
4. За съжаление тази група хора е най-гадната- те само се лигавят, пишат измислици, гаврят се с нас и ни се подиграват #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз се причислявам към последната група. Форумското мнение е важно за мен  Peace. Дори, когато не ми се нрави, винаги си взимам бележка от казаното от потребителите. Никога не са ме подвеждали, ама никога  Peace! Освен в специализираните раздели на чудесния ни форум, намирам отговори и на емоционалните си чуденки в любимият ми подфорум Дом и семейство  Heart Eyes. Тук са най-чудесните и умни момичета от целия уърд уайд уеб и аз с огромна радост ги наричам мои приятелки, защото това е самата истина! Hug Hug Hug
Ще се радвам да споделите какво е Вашето мнение по въпроса. Моля, ако модераторите преценят, че темата не е за тук, нека я преместят, за което се извинявам предварително. Ако пък преценят, че е ненужна, те си знаят какво да правят, за което отново се извинявам и проявявам разбиране!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 577
Мен всички ме харесват. Виртуално, а с които се познавам реално, автоматично им ставам слабост. Убедена съм.  Mr. Green
Харесвам ДиС, дори повече - фенка съм на ДиС. Приятно ми е да убивам времето със сутрешното и следобедното си кафе тук.
Наред със ценната информация, която научавам /напр. за кредити, ипотеки и други такива бюрократски въпроси/, то и от темите може да се извлече ценно инфо. За мен подфорума е полезен. Хората пишещи тук са реални, проблемите им са реални, решенията също.
Не съм усетила негативно отношение към мен лично, нито аз към някой тая такова.  чак за приятелства не може да става дума, ако някой има утре проблем, няма да тръгна да му помагам, освен ако не е на съседната улица.  Crazy
Нито ще очаквам някой да помага на мен, освен разбира се със съвет, което дори е по-ценно понякога.

# 2
  • Мнения: 1 844
Обичам форума,поради това,че понякога се шокирам- обожавам адреналина на клюките. Mr. Green
Сега сериозно..Не бих се съобразила или приела за меродавно нечие форумско мнение,ако е различно от моето,но винаги ми е било интересно да разучавам виждането на хората,различните гледни точки,мирогледи. Форумът си е един своеобразен социален експеримент-нещо като Биг Брадър-влизаш в главата и душата на хората,ако те допуснат,и виждаш мноооого интересни неща.
Та затова обичам да вися тук.  bouquet
Иначе има и полезни неща-оттук научих как да махна мазно петно,какъв комарник да си сложим,кой хотел да изберем,как протича секциото и още куп неща,които ме интересуват. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1

Нито ще очаквам някой да помага на мен, освен разбира се със съвет, което дори е по-ценно понякога.
Подкрепям!!!!!!
И аз те харесвам  bouquet


Та затова обичам да вися тук.  bouquet
Подкрепям!!!!!!!!
Значи не случайно Биг Брадър Фемили е любимото ми предаване Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 5 577
Аа, лично накуп едва ли мога да ви издържа всичките  Crazy така, че не виждам общо с ББФ.
Пък и там участниците са малко глупави /аз съм го гледала 2 пъти/, а ние тук сме поне една идея по-интелижънт

# 5
  • Мнения: 884
Не държа да съм харесвана, нито тук , нито където и да било другаде. Питам, търся съвети за плетки, за деца, за цветя, изобщо за ежедневието. Опитвам се и аз да бъда полезна-дано да съм успяла поне веднъж.

# 6
  • Мнения: 107
Аз в този форум се чувствам като "обади се на приятел". А колкото повече чета един потребител, толкова повече опознавам неговия "профил" и си правя изводите, доколко мнението му може да бъде миродавно за мене.

# 7
  • Мнения: 2 032
Здравей и ти, скъпа, слънчева и дружелюбна приятелко.  Hug Mr. Green  Hug

Благодаря, добре.

На мнение, само по себе си, не обръщам внимание. Ако има малко размисъл и обосновка - чета.  Ако е различно от моето, се опитвам да предценя на какво е базирано.

Не си по-осемнайствам мнението в една тема, и ме дразнят потребителките, които намилат като стари свекърви.

Споделих.

ПП. А ти защо питаш, все пак; кое породи тези плахи мисли в крехката ти главица, на този прекрасен ден?  Hug Mr. Green Hug

# 8
  • Мнения: 12 674
Верги, аман от твоето самочувствие.  Чудя се как не се спъваш, като ходиш, с този вечно вирнат нос.  Въпросът е какво означава за вас  форумското мнение - например като реши да имаш второ дете, допита ли се, вслуша ли се в мнението на форума.

# 9
  • Мнения: 107
 Въпросът е какво означава за вас  форумското мнение - например като реши да имаш второ дете, допита ли се, вслуша ли се в мнението на форума.

А ако помогне и форума за самото дете... Wink

# 10
  • Мнения: 1


ПП. А ти защо питаш, все пак; кое породи тези плахи мисли в крехката ти главица, на този прекрасен ден?  Hug Mr. Green Hug

Ами не знам дали е много редно да го оповестявам, но все пак тук сме си наши и ще ти кажа. Докато бях на маникюр, едни клиентки в салона си приказваха на тема форуми. Чух ги да казват, че по форумите киснели само пъпчиви тийнейджъри, незадоволени домакини, отегчени чиновници и хора, които само "се е*ават". Аз не посмях да взема отношение, защото гледам много много да не говоря (има една приказка, че по-умният мълчи и смятам, че когато мълча, освен невероятно красива, изглеждам и много умна Wink). Обаче доста се притесних и реших да попитам, за да разбера истината.

# 11
  • Мнения: 364
За мен някои са важни, други малко по-важни... Съобразявам се реално само с мнението на тези, с които се познаваме и лично. Иначе не градя определен форумски имидж и съм доста умерена в постингите и очакванията.


4. За съжаление тази група хора е най-гадната- те само се лигавят, пишат измислици, гаврят се с нас и ни се подиграват #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз се причислявам към последната група. Форумското мнение е важно за мен  Peace

 Joy

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аман от сексизъм !

# 13
  • Мнения: 24 467
...4. За съжаление тази група хора е най-гадната- те само се лигавят, пишат измислици, гаврят се с нас и ни се подиграват #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз се причислявам към последната група. Форумското мнение е важно за мен  Peace. Дори, когато не ...
И аз така!!!!!
От групата на пъпчивите тинейджъри съм, още не са ме усетили, обаче...

# 14
  • Мнения: 2 161
Аз съм от харесваните във форума.Но обикновено ми го казват на лични.Тук разбрах истински какво е лицемерие.В темата ми пишат нещо неприятно,а после на лични ми се обясняват и се възхищава.Какво да ми е мнението за потребителите?Стремя се всекиго да изслушам и към всички съм толерантна.

# 15
  • Мнения: 0
Цитат
Аман от сексизъм !
Peace
Аман  и от предразсъдъци спрямо съфорумците!
И от автоквалификации.

# 16
  • Мнения: 123
Мило Миме,здравей!
Интересува ме само и единствено твоето мнение за мен,душко!
Лек и усмихнат петък Hug

# 17
  • Мнения: 5 577
 Въпросът е какво означава за вас  форумското мнение - например като реши да имаш второ дете, допита ли се, вслуша ли се в мнението на форума.

Ъ, не разбира се.  Joy
Но пък съм се вслушвала за други неща /напр. на мусака да се режат на ситно картофите, че няма проблем да се отиде на море с 2 малки деца, че мед не се дава до 12 месеца, че мултисаностол се дава само когато детето е болно, че антибиотик от типа на слажите пеницилини се пие спокойно по време на бременност и т.н./ .

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
казват, че по форумите киснели само пъпчиви тийнейджъри, незадоволени домакини, отегчени чиновници и хора, които само "се е*ават"

е, и драскачи между два пътеписа.

# 19
  • Мнения: 15 619
Ех, Мария, що не беше мъж! Mr. Green  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 9 814
Комплименти ли си просиш?

# 21
  • Мнения: 0
Аз съм тук от сравнително скоро,но вече имам своите фаворити,с които ми е приятно да пиша по темите,както и такива ,които чета с удоволствие.
Аз май съм от номер 3,казвам си мнението и ако някой ме е разбрал и го споделя  ми е готино. Peace

# 22
  • Мнения: 212
В началото ми пукаше.
След като няколко пъти бях нападната спря да ми пука.
И въпреки всичко,когато цивилизовано ми се направи забележка гледам да се поправя.
Но като видя потребителка,която получава факсове от Голямата глава и започва да ме обижда и да ме нарича пикла,защото не съм стигнала нейната възвишена възраст (може и две години да е по-голяма от мен-няма значение) ми кипват л**ната.
Не мисля,че е редно да се нападат хора,които не познаваш по този начин и да им лепваш епитети (както бях определена днес-най-тъпото същество във форума)...
Може да не съм майка,да съм по-малка от повечето тук,но смятам че имам същото право на мнение,което имате и вие.
И дори и да не е правилно-то си е лично мое. И когато не приемам вашето не е нужно да ме обиждате.
Не само мен разбира се,наблюдавам тази последователност при всяка жена,дръзнала да изкаже различно от общото мнение.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 957
Не мога да не бъда честна в твоя тема, Миме.
В момента съм пъпчива, отегчена домакиня, макар и позадоволена (а и петъчната вечер предстои), която се е*ава. Освен това съм твърдо за група 2, освен в твоите теми, където автоматично минавам в група 3, че чак в 1.
 Hug

# 24
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
О, Миме, аватарът ти е уникат!   bouquet
От всичко, което съм чела и чувала за теб, не мога да се удържа и ще попитам - позира ли за него?

# 25
  • Мнения: 1
Моля,Благодаря!, виждам те болдната на екрана си, което означава, че си добавена в моят списък от приятели, а приятелите на Мария са прекрасни хора Peace Надявам се да съм обяснила мнението си за теб.
Hass, не се ядосвай! Понякога не е нарочно, то е като в отношенията между партньорите, например във вихъра на скандала могат да се изрекът много обидни думи, но после и двете страни съжаляват. Така е и във форума, важното е тези недоразумения да се изглаждат навреме, защото, както споменах в една друга тема, форумът е сила, но само когато сме сплотени и задружни Hug
Ментова, добре че намина, беше ми домъчняло за теб.
Дега, може би тук е моментът да изкажа най-искренните си благодарности към Г-жа Бижу, която се грижи за моят виртуален външен вид. Г-жа Бижу е истинско бижу Heart Eyes

# 26
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
О, госпожа Бижу наистина прекрасно е усетила вътрешния ти свят!  Peace
Адмирации за нея!   bouquet

# 27
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Не ме интересува ничие мнение(форумско).Ако някога ме заинтересува-ще пусна тема.Тук съм само за сеира Mr. Green.Хорската глупост край няма Joy А явно и скуката
Достатъчно съм ценена в реалния живот,че да се стремя към ''съвършенство'' и по форумите

# 28
  • Мнения: 6
Аз ли изглупях и не разбирам български или ти наистина си задала въпроса двусмислено?  newsm78
Питаш какво означава мнението на другите потребители за мен самата или какво другите потребители мислят за мен?

Ако е първото - не се възползвам от лични съвети, особено касаещи човешки взаимоотношения.
Ако е второто - не ми пука  Blush

# 29
  • Мнения: 107
Аз ли изглупях и не разбирам български или ти наистина си задала въпроса двусмислено?  newsm78
Питаш какво означава мнението на другите потребители за мен самата или какво другите потребители мислят за мен?

Ако е първото - не се възползвам от лични съвети, особено касаещи човешки взаимоотношения.
Ако е второто - не ми пука  Blush

Първото.

# 30
  • София
  • Мнения: 3 452
Здравей, очарователна!
Аз колекционирам красотата и очарованието навсякъде, където ги срещна, нещо като хоби ми е.
А когато открия и пълнеж под добре коафираната прическа, пардон, добре коафираната виртуална визия, просто ме обзема съвсем обяснимо вълнение, което компенсира наличието на пъпчиви тинейджъри и какви бяха още, които, признавам си понякога са страшна сила по отношение на възможностите си да отегчават и досаждат, дори и денят да е започнал с песен на уста и чуруликането на пойните пролетни птички.
Признавам си, както трещерица бе любезна да поясни, че се допитвам до форума до всички въпроси, които ме вълнуват, дори и долните гащи на мъжът ми са една отворена книга за моите приятелки от форума, които винаги ме подкрепят в трудни моменти.

П.П. Госпожа Бижу е свършила прекрасна работа.

# 31
  • Мнения: 241
О, Миме, аватарът ти е уникат!   bouquet
От всичко, което съм чела и чувала за теб, не мога да се удържа и ще попитам - позира ли за него?

бе аз мислех че е позирала с предния аватар, сънувам го нощем, ама нейсе, смени го

важно е Миме, важно е, особено като ме налегнат едни скучновати периоди и се позадържам тук доста. И ако нещо ме жегне и после го премислям. Форум, какво да ти кажа. Ти обаче си намерила златната среда - провокативна и бляскава се носиш като лъскава яхта из форумските плитчини.

Hass, на мене ми звучи все едно си впечатлила ужасно много някой, аз пък бих се изкефила ако някой чак така ме отличи  Mr. Green най тъпата.. то пък статистика и си правят тия хора, пусни един линк да видим

# 32
  • Мнения: 241
Мило Миме,здравей!
Интересува ме само и единствено твоето мнение за мен,душко!
Лек и усмихнат петък Hug

леле. колко мило  Embarassed  Heart Eyes завиждам ви за приятелството...

# 33
  • Мнения: 268
Има няколко момичета от форума, чието мнение обикновено съвпада с моето и ми харесват.
Всъщност , харесват ми разсъжденията им, защото не се познаваме лично, все пак.
Има и доста, чието тъпоумие прозира от постовете им.... доста.
Има такива, които просто си запълват времето тук и се чудят какво да пишат , за да са вечно актуални и интересни.
В крайна сметка не ми пука особено, защото не се познавам с никоя от вас.
Уважавам мнението на всеки от вас обаче, всеки има право на собствено мнение, било то и грешно!
Хубава петък- вечер на всички  Hug

# 34
  • Мнения: 2 175
Миме, от теб не го очаквах.. Shocked

Не тярбваше ли да е важно единствено и само мнението на "банкомата", IBNA-a или както там му викаш.. newsm78

# 35
  • Мнения: 268
Ей това е една от мацките, които ме кефят!  Mr. Green

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всичко е според настроението. Също и според подфорума и темата. А в ДиС-а темите обикновено са забавно-развлекателни... рекламата отгоре допълва картинката.

п.с. Постовете на авторката ме просълзяват от умиление.

# 37
  • Мнения: 426
Ми аз дойдох тук уж да се просветя относно биберони, каши и захранване, но пък попаднах  на съвсем други неща покрай кашите и захранването  Laughing Много забавни неща се случват тук и за една майка като мен, е много разтоварващо да  си прекарва часовете докато детето спи, в чисто женски разговори, клюки и пикантерии. Харесва ми форума определено  Peace

# 38
  • Мнения: 241
имам си 2ма любими съфоримци, едната дама ме спечели с нещо написано за Перу преди няколко години и редовно си я чета оттогава-покрай нея имам доста полезна чисто битова информация - напр. къде да си вадя снимки и за разни магазини и домакинство и пътувания... Другата пък е супер активна тук и в здравния форум и къде ли не и постовете и винаги ме забваляват с остроумие и разсъждения.
и двете съм си ги букмаркнала да следя какво са писали.
така че има много бисери. всъщност всичките са бисери по един или друг начин тук.

# 39
  • Мнения: 25 715
Hass, изключително много се радвам, че не си от Левски!  Hug

# 40
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Тук намирам  различни  гледни точки по проблемите, които ме интересуват, а  и по онези, които не ме интересуват чак толкова Simple Smile Дали съм харесвана, или не, изобщо не ми е проблем номер едно. Факт е, че досега не съм усетила негативизъм от никого.Даже  и  някой    да  се отнесе негативно, ще го приема  спокойно като сфинкс- все пак, не е нужно , а и не е нормално човек да  е харесван от  всички. Що се отнася до  мнението   на потребителите- самият  факт, че отвреме- навреме пускам по някоя  тема и търся коментари или съвети, означава, че  мненията ме интересуват. Това не значи, че автоматично изпълнявам  всеки даден съвет. ПРосто   поглеждам на  дадената ситуация  и  от нечии други очи  и  се ориентирам  по- лесно  за посоката, в която трябва да вървя.

# 41
  • Мнения: 593
Да, важно е. Пишещите са живи хора, като мен, все пак.
Влизам във форума, за да чета различни мнения, опитвам се разбера защо даден потребител е стигнал до този извод.
Опитвам се да разбера и тези, които само критикуват и се дразнят от другите... може би самите те имат някакви комплекси и преживяват нещо.
Е, признавам си, и аз съм се държала като страдаща от ПМС, ама какво да се прави... и аз съм човек.  Laughing

Погледнато от друг ъгъл, не бих пуснала анкета как да кръстя детето си, или тема "какво да правя" ако имам проблеми в семейството.
Обаче има определени съфорумки, с които бих споделила.

# 42
  • Мнения: 5 370
Моето житейско мото е на аватара ми. И реално, и виртуално се ръководя от него. Laughing
Това по отношение на въпроса на авторката.

# 43
  • София
  • Мнения: 9 878
Всички подфоруми тук,без един,ползвам за разтуха.Единственно форума за деца с увреждания е мястото,в което пиша истински сериозни неща,а също и чета такива.Там има много хора,които са ми близки и които безкрайно са ми помагали-къде със съвет,къде с добра дума,къде със забележка,къде с приятелско рамо,на което да поплача и виртуално,и не.
За моя изненада обаче има още едно местенце в този форум,където срещнах невероятни хора,и това е плевенската тема.Поживяхме две години и половина в този град и той остана завинаги в сърцето ми.Всички момичета от плевенската тема/и едно момче Laughing/са ми легнали на сърцето-кой повече,кой по-малко.

Вергилия,прочетох,че теб всички те харесвали.На мен лично си ми много странна,а някои твои мнения във форума откровенно ме дразнят.Отчитам факта,че това е виртуално пространство обаче,та всеки може да пише каквото си поиска.Може пък на яве да ми станеш симпатична,знае ли човек.

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 19:02 от Валенцето

# 44
  • Мнения: 9 814


Вергилия,прочетох,че теб всички те харесвали.На мен лично си ми много страна,а някои твои мнения във форума откровенно ме дразнят.Отчитам факта,че това е виртуално пространство обаче,та всеки може да пише каквото си поиска.Може пък на яве да ми станеш симпатична,знае ли човек.

Определено не я и разбираш.

Жозефина, житейското ти мото много ми допада.  Laughing

# 45
  • Мнения: 5 370
Ето реален пример за това как Потребителката Салиери път към моето сърце намери! Heart Eyes
Салиери-оттук нататък тА слагам в болд. И всеки път, 'га видя твоето лице (демек аватар) усилено ще бие пред екрана моето сърце. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 9 878


Вергилия,прочетох,че теб всички те харесвали.На мен лично си ми много страна,а някои твои мнения във форума откровенно ме дразнят.Отчитам факта,че това е виртуално пространство обаче,та всеки може да пише каквото си поиска.Може пък на яве да ми станеш симпатична,знае ли човек.

Определено не я и разбираш.
И теб не разбрах в случая Embarassed.

# 47
  • Мнения: 5 370
Добре , какво толкова има за разбиране? Вергилия просто винаги си казва, ама едно към едно, това, което мисли. Толкоз. Може да не ми допада винаги, признавам, но не мога да кажа, че ме дразни, айде холан. Не може да ме дразни човек, когото НЕ ПОЗНАВАМ реално.

# 48
  • Мнения: 241
Жозефина, много си толерантна, макар и "insupportable".
Заради това сигурно нямаш проблем с работата в кол център. Като не виждаш хората и не им се дразниш. Аз като съм работила такова ми е идело да изкъртя телефона  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 5 370
Жозефина, много си толерантна, макар и "insupportable".
Заради това сигурно нямаш проблем с работата в кол център. Като не виждаш хората и не им се дразниш. Аз като съм работила такова ми е идело да изкъртя телефона  Mr. Green
Ами абсолютно си права, Солчице. Това е една от основните постановки т.нар 'софт скилс", да не приемаш лично , ако от другата страна крещят, обиждат, заплашват. Този човек е на 2-3-4-5-6000, дори 9000-Канада-км от тебе. Той никога няма да си пие кафето с тебе. Няма да дойде у вас на гости. Изнервен е, защото не може да преведе пари/компютърът му е счупен/принтерът се е прецакал/софтуерът му не работи и каквото там се сетиш.
Ако има начин-бих се пенсионирала в бранша, дам. Но да сменям дейностите за разнообразие, че то едно и също ти идва догоре.

Та така и тук. Определени хора знам, че никога няма да ги срещна. Хубаво, не съм съгласна с позициите им, ок. Излагам моите, опонирам, без обиди, може даже да се види в профила ми. Laughing  Но да заявя някому "Не те харесвам, дразниш ме, не те понасям" по едното виртуално общуване??? newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 9 878
Добре , какво толкова има за разбиране? Вергилия просто винаги си казва, ама едно към едно, това, което мисли. Толкоз. Може да не ми допада винаги, признавам, но не мога да кажа, че ме дразни, айде холан. Не може да ме дразни човек, когото НЕ ПОЗНАВАМ реално.
Благодаря много за разяснението. Simple Smile
Написах,че някои нейни мнения във форума ме дразнят.Какво толкова странно има в това!?Не съм написала-еди кой си потребител ме дразни.
Както и да е,няма значение.

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 19:44 от Валенцето

# 51
  • Мнения: 763
На мен тук във форума ми е добре. Влязох с конкретен проблем и взех, че се заседях! Laughing Интересно ми е - мненията, начинът на изразяване, напъните за изтъкване, откровената глупост, но и оригиналните мисли, хитрите идеи... Най-често търся отговори и информация или пък просто разпускам. Отговарям там, където мисля, че мога да бъда от полза или имам мнение.  Има няколко шарени хора, които ми допадат. Има и такива, които са изпитание за търпимостта ми.
Полезно ми е, забавно ми е и е безобидно за околните. Дали ми пука какво мислят за мен? Не винаги, не на всяка цена и не за всеки.

Жозефина, би ли превела мотото си за тези, които не владеят тоз език, но търсят път към сърцето ти! Praynig

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 19:46 от chevroleta

# 52
  • Мнения: 5 370
Oх. Laughing
Ще се опитам звученето да бъде максималко, хм, цензурирано и културно.

"Аз съм непоносима и обичам да дразня околните". Mr. Green

# 53
  • Мнения: 763
Човещинка! Mr. Green

# 54
  • Мнения: 5 370
А отдолу посланието е "ФнимаФай, щото хапя" Laughing
Абе луда работа, като авторката си.

# 55
  • Мнения: 9 814
А ето chevroleta и тук виждам.  Heart Eyes

Ето аз например много трудно разбирам Шанел. Люшкам се между това да й вярвам на 100%, до това да съм убедена, че е тук да се бъзика откровено с останалите.

Жозефина, и френска.

# 56
  • Мнения: 763
Жозефина, едно човеколюбие лъха от теб. Като гледам взела си мерки и си предупредила по всички възможни начини какво да чакаме, за да няма изненадани заблудени заръфани женици. Това си алтруизъм, както и да го погледнеш! Mr. Green
В интерес на истината, попитах те, защото си давам сметка, че нестандартните никове и мота ми правят впечатление. Често толерирам мненията на потребителки с оригинални псевдоними, без значение дали това, което пишат се покрива с моето мнение или не. Просто от човек, който си е измислил нещо готино за себе си и се е украсил с някаква интересна фраза или картинка, очаквам да ражда и оригинални мисли...По никовете посрещам, така да се каже! Mr. Green
Има и едно количество "тарани", към които съм развила нещо като "стокхолмски синдром". Има теми, в които докато не им прочета тежкото мнение, просто не ми е спокойно.
Франческа, разхождам се и аз напред назад! Но ми е добре, че и тук те засичам. Hug

# 57
  • Мнения: 1
Въпросът ми не беше точно дали Ви пука, че съфорумците не могат да ви дишат, а дали се вслушвате в съветите им. Например, когато пуснете тема, че свеки е дала шоколад  #Cussing out  на малката ви принцеска или принц, а мъжо вместо да се изпокара жестоко с майка си, взема нейна страна и казва "Е, какво пък толкова"  #2gunfire #2gunfire #2gunfire- тогава получавате отговор в темата си, че мъжо ви е мамино синче и е редно да го напуснете, защото  никоя себеуважаваща дама не би живяла и миг с подобно мамино синче. Какво правите тогава, събирате си багажа или ви минава през ум "Ами, какво толкова", но само защото в темата се срещат и такива мнения, което Ви дава допълнителна увереност.
А, и още нещо- спамо чата е в Клюкарника, Споделете в трета глуха Отчетните.

# 58
  • Мнения: 6
Ако един съвет е добре аргументиран и обоснован
и ако ме убеди в правотата ти, или има по-добри доводи от моите,
дори и да съм на друго мнение, може и да ме убеди, че моето е грешното,
т.е.
да вслушвам се в някои хубави мнения, дори да са различни от моите.
По принцип всички мнения, които са написани като доброжелателни съвети са ми много интересни, дори като
са съвсем различни от моите.
Не мога да понасям единствено заядливи или особенно хора които обиждат,
стават ми антипатични и не си правя труда да им отговарям, нито бих слязла на тяхното ниво  Hug

# 59
  • Мнения: 9 814
Ами зависи къде във форума питаш. Тук в ДиС-а  чаФка /Жозефина, така ли се пише?/ трябва да ми е изпила мозъка, за да се доверя на съвет от две изречения, даден от непознат за мен потребител.
Пиша по-скоро в подфорумите за деца- там се познаваме горе-долу и лично аз знам на коя мога да й имам доверие и на коя мнението е по-скоро ехо на останалите.

# 60
  • Мнения: 426
Единствения съвет, който наистина съм послушала от жените във форума, беше да не се обаждам на жената на едно момче с което се виждах преди време. Мнозинството от еднакви и категорични отговори да не го правя, ми помогна да взема правилното решение.   bouquet

# 61
  • Мнения: 763
Мария, освен въпроса си, ти си изброила няколко групи форумски реакции, в които аз нещо не мога да се наместя, та затова първо гледам да си очертая територията. Laughing
И конкретно на въпроса ти - тъй като обикновено темите, които пускам имат за цел или да си сверя часовника или наистина търся отговори - да, пука ми какво ми отговарят. Интересни са ми различните мнения, тези които са обратно на това, което мисля, както и тези от потребителки, които виждам че имат умствен багаж и мислят, вместо да се докарват и да се заяждат. Мненията по дадена тема могат да наклонят везните в една или друга посока, да ми повлияят и да катализират решенията ми, но радикални сериозни действия, засягащи хората около мен, не могат да предизвикат. Все пак призракът на ССФ е жив. Брррр!

# 62
  • Мнения: 5 940
На някои ми е важно, поне за момента. След пет-шест мнения обикновено губя интерес и към собствената си тема, ако съм почнала такава  Laughing
Единственият подфорум, в който все още ми е любопитно е "Нашите деца", но там общо взето знам кой какво мисли. Харесват ми няколко умни потребители, приятно ми е да ги чета.
Имам си ясни убеждения, които рядко търпят промяна... Занимавка  Simple Smile, навик...

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 09:24 от valerie

# 63
  • Мнения: 5 370
Ами зависи къде във форума питаш. Тук в ДиС-а  чаФка /Жозефина, така ли се пише?/ трябва да ми е изпила мозъка, за да се доверя на съвет от две изречения, даден от непознат за мен потребител.
Пиша по-скоро в подфорумите за деца- там се познаваме горе-долу и лично аз знам на коя мога да й имам доверие и на коя мнението е по-скоро ехо на останалите.

чаВка, ма чак сега станах и сега отговарям.
Аз много уважавам отговорите в "Пътуващия подфорум". Там има 2 теми, които следя с удоволствие, не съм била подведена досега. Въпреки че и там понякога се чудя аз, аджеба, била ли съм на това място или не съм, но хора разни.

Апропо,нееднократно съм получавала мнения на ЛС "Аз на тебе ти вярвам". Shocked  Това, хм, е много задължаващо. Дори след много време се оказа, че една потребителка е супер доволна, задето ме е послушала къде....да роди! Shocked Тоест, и тя много била доволна, но аз постфактум си дадох сметка, че наистина тук има хора, които РЕАЛНО се вслушват в съвети и мнения. НЕ че някога съм лъгала, преувеличавала, спестявала истина за нещо, но си признавам, че ако някой ме попита за нещо и не мога да му отговоря точно, никога не крия с цел да не си наруша "ореола".

# 64
  • Мнения: 451

Ах, Миме, ако присъстваш на аватара си, сподели кое от двете си, все пак.
Иначе реагирам изключително бурно на всичко, което се случва във форума, благодарение на крайно емоционалната си натура. Трябва да ме видите  как подскачам на стола, а възклицанията, о, възклицанията. Плача много покрай него, понякога скубя коси и късам дрехи, случва се и да псувам цветисто, получих тремор. Адресирани до мен постове пък изкарват нещата извън контрол - или не спя с дни след тях, или изпадам в оргазмен транс.
Твоите постове, например,винаги ме разплакват. Толкова искрена joie de vivre, и финес.
Мен всички ме харесват.
Аз не те харесвам.

# 65
  • Мнения: 1
Мадам Мираж, има си отделна тема за аватари, нека не оспамваме тази Peace Да, аз съм напълно откровена с Вас. За добро или зло, във форума съм напълно разголена и освободена. Ох, много ме боли главата и отивам до Метасенс, имам нужда от една аюрведична процедура, може би Контеса Матилда, но не знам, ще реша на място, след това ще се включа, дано съм по-добре. Tired

# 66
  • Мнения: 1 252
Миме , малък пропуск...
Дано е от безвремието , налегнало те от ппроцедури.

Темата за аватарите я няма.
Иначе бих сложила там твоя , като един удачните!

# 67
  • Мнения: 46 562
Казвам си мнението и ако се наложи се аргументирам.
Не ме интересува как ще изглеждам в очите на другите и дали има съгласни или несъгласни с мен. Светът е шарен, нормално е всеки да мисли различно.

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Казвам си мнението и ако се наложи се аргументирам.
Не ме интересува как ще изглеждам в очите на другите и дали има съгласни или несъгласни с мен. Светът е шарен, нормално е всеки да мисли различно.

Абсолютно по същия начин се чувствам и а аз. Никога не съм плащала данък обществено мнение. Рядко се вслушвам в съвети, по- скоро сондирам мнения по даден въпрос и си изработвам стратегия.

А, Върдж я харесвам  Laughing Не знам наживо дали ще има химия между нас, може и да й се издразня, но виртуалната В. ми е на сърце  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 18 679
В някои отношение форумското мнение ми е решаващо. По-то4но на определени потребители. Забелязала съм, 4е с някои имаме сходен вкус за манджи и пътешествия, така 4е ако някоя от тях каже - "този кекс не струва" или "този хотел е супер" - не правя кекса и отивам в хотела Simple Smile Като цяло Готварските рецепти и Пътешествени4еския са ми много информативни Peace Здравния също. А Нашият дом направо ми беше безценен като си правехме апартамента, безценен!!!
ДиС не бих ползвала за мнение, сори...Бих дала своето, ако на някого би помогнало, но аз да се допитам за нещо...надали. Пълно е с кукавели Laughing

Ако въпросът се разбира в другия смисъл - какво е мнението на форумците за мен - де да знам, не са ми казвали Laughing Като в живота предполагам - един те харесва, друг не и така...

# 70
  • Мнения: 5 370
Еййй, Белинда, като каза "Пътешествия" , се сетих веднага за нещо.

Пиша ти ЛС.

# 71
  • Мнения: 268
Във форума не можеш да добиеш реална представа за хората.
За това и мнението ни за някой е абсолютно възможно да не съвпадне с реалността.
Аз например се опитвам да не се заяждам, въпреки че съм била провокирана много пъти.
Има дни обаче когато не съм на кеф и съм малко по-остра в изказванията си.  Twisted Evil
Има дни и в които се изявявам като майка Тереза.  Heart Eyes
При мен лично много зависи от настроенитето ми в момента.

# 72
  • Мнения: 1
Понеже изцяло се доверявам на момичетата, които пишат в най-чудесния подфорум, искам да кажа, че следвам всички съвети и то не само тези на приятелките си, но и от потребителки, които имат негативно мнение за скромната ми личност. Просто съм приела всички, като едни Ин и Ян и се съобразявам, както с Ин, така и с Ян. Flutter Flutter Flutter

# 73
  • Мнения: 107
Понеже изцяло се доверявам на момичетата, които пишат в най-чудесния подфорум, искам да кажа, че следвам всички съвети и то не само тези на приятелките си, но и от потребителки, които имат негативно мнение за скромната ми личност. Просто съм приела всички, като едни Ин и Ян и се съобразявам, както с Ин, така и с Ян. Flutter Flutter Flutter

Много правилно, Миме, когато си Ян, слушаш Ин, когато си Ин, слушаш Ян Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 2 840
А мен днес фризьорката ми ми отказа да ме вземе немедленно, въпреки че не й се бях обадила предварително, но беше ясно, че в 9 часа сутринта случат ми е спешен.
Веднага се опитах да я сменя, но й дригият фризьор ми рече - в 12часа.
Е, няма как, в 12 ще е.
Но се чувствам смазана от това отношение.
Така съм и във форума - ако някой не ми обърне специално внимание и не зареже всичките си дела, за да откликне на някое мое спешно терзание, просто изпадам в дълбока депресия и страдам с дни.
Аюрведическите практики не помагат.
Много ми е важно всички да ме обичат и да съм ВИП.

# 75
  • Мнения: 123
Klonka - тутакси ти обръщам внимание и ти съчувствам искрено и лично Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 2 840
Ето, права е Мимето - форумът е нашата сила в борбата с житейските неволи.
Важно е да се обичаме!!!
Благодаря, Моля, Благодаря!!!

# 77
  • Мнения: 1
Форумът е не само сила в борбата с житейските неволи, форумът е просто Велика сила, но пак повтарям- когато сме задружни и сплотени. Една птичка не прави пролет, нито две, три или няколко.
Ако Клонка си беше пуснала специална тема за отказа на фризьора още сутринта, освен морална подкрепа и много прегръдки, щеше да получи и реална- аз веднага щях да говоря с моята фризьорка и нямаше да бъде необходимо чакането да е до 12 часа Close Но няма смисъл да приказваме при свършен факт. Действията трябва да са навременни и адекватни Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 2 840
...щеше да получи и реална- аз веднага щях да говоря с моята фризьорка и нямаше да бъде необходимо чакането да е до 12 часа Close
Този факт задълбочи депересията ми. Значи - ето - твоята фризьорка, без записан час, даже и посреднощ би скокнала за теб и дори за твоя приятелка. А моята ме отсвири за 12 часа заради някаква абитуриентка.
Смазана съм...
Затова не пуснах тема.

# 79
  • SA
  • Мнения: 3 196
За мен форумьт е по-скоро източник на информация. Честно казано досега не сьм решавала лични проблеми чрез допитване до другите потребители. Казвам си мнението в теми, които са ми интересни. Не ме притеснява дали останалите са сьгласни, или несьгласни с моето мнение. Даже разнообразието от мисли и становища е интересно за мен.

# 80
  • Мнения: 1 174
Мнението на потребителите е важно за мен  Wink
Би ми станало неприятно ако някой ми напише: "Не те харесвам", "Много си тъпа" или нещо подобно  Confused Е, няма да си разваля деня, но ще ми стане чоглаво. Такава съм си, аз и в ежедневието трудно преглъщам откровено неодобрение, пък и по - завоалирано да е...
Иначе съм от типа потребители, които като пишат нещо, непременно гледат след тях кой какво е писал и ако има някой на същото мнение, ми става приятно, ако пък някой ме е критикувал - отговарям и понякога споря тъпо и вманиачено като магаре на мост се инатя - това си го отчитам като недостатък  Laughing
Но мога /и съм го правила/ да си призная, че греша, да се извиня, без цупене и тръшкане. Трябва обаче някой доста убедително да ми покаже защо не съм права, което не е лесна задача, а и доста труд и търпение изисква.
Като цяло обичам да споря, да дискутирам, най - вече щото имам доста време да пиша, и си запълвам свободното време на работа  Laughing
Съвет, даден от някой може да послушам, и съм слушала, и в този подфорум и в другите, в които пиша.

# 81
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мнението на потребителите е важно за мен  Wink
Би ми станало неприятно ако някой ми напише: "Не те харесвам", "Много си тъпа" или нещо подобно  Confused Е, няма да си разваля деня, но ще ми стане чоглаво. Такава съм си, аз и в ежедневието трудно преглъщам откровено неодобрение, пък и по - завоалирано да е...
Иначе съм от типа потребители, които като пишат нещо, непременно гледат след тях кой какво е писал и ако има някой на същото мнение, ми става приятно, ако пък някой ме е критикувал - отговарям и понякога споря тъпо и вманиачено като магаре на мост се инатя - това си го отчитам като недостатък  Laughing
Но мога /и съм го правила/ да си призная, че греша, да се извиня, без цупене и тръшкане. Трябва обаче някой доста убедително да ми покаже защо не съм права, което не е лесна задача, а и доста труд и търпение изисква.
Като цяло обичам да споря, да дискутирам, най - вече щото имам доста време да пиша, и си запълвам свободното време на работа  Laughing
Съвет, даден от някой може да послушам, и съм слушала, и в този подфорум и в другите, в които пиша.

И аз съм същият модел.
Само бих добавила и малко мързелив, щото предпочетох да изчакам някой да ме опише, а аз да копирам и да се "подпиша" под описанието.  Blush Peace

# 82
  • Мнения: 463
Ползвам форума главно за информация по отношение на децата.  Даже не знаех за съществуването му преди да имам дете. Тъй като бях изключително невежа по отношение на всичко относно отглеждането им главно оттук съм се информирала по всякакви въпроси от здравословен характер, за детски градини, за възпитание. Трябва да кажа, че абсолютно винаги съм намирала компетентни и достатъчни отговори, за което съм много благодарна. Гледам и аз да отговарям на въпроси, доколкото ми е във възможностите. Напоследък се изкушавам да поглеждам и в други подфоруми и тук таме да си кажа мнението. Ако става въпрос дали за мен е важно отношението на другите потребители към моето мнение,  разбира се, ми е приятно, когато с някой друг споделяме еднакви виждания за нещо. Запомням и някои девойки, на чиито отговори, така да се каже разчитам.
Тоя форум е много разнообразен и доста надхвърля името си, мъжът ми ме закача, като кажа, че ще питам нещо тук, и онзи ден бяха се смели с колегата му, защото търсили в интернет информация как се изчислява след колко време се чува звука след светкавица, нещо се затруднили и колегата казал: Я виж в бг-мама.

# 83
  • Мнения: 25 715
Тоя форум е много разнообразен и доста надхвърля името си, мъжът ми ме закача, като кажа, че ще питам нещо тук, и онзи ден бяха се смели с колегата му, защото търсили в интернет информация как се изчислява след колко време се чува звука след светкавица, нещо се затруднили и колегата казал: Я виж в бг-мама.

Кажи им, че в бг-мамма са се попикали от смях, че коскоджамити мъже не знаят как да питат Гугъл и Уикипедия.  Mr. Green

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D1%8A%D0%BC%D0%BE%D1%8 … D0%B8%D1%86%D0%B0

За по-сигурно ще го копирам, че може и върху линкове да не могат да цъкат, знам ли?  Thinking

Тъй като звукът и светлината имат различна скорост, чрез измерване на интервала от време между проблясъка и гърма, можем да изчислим на какво разстояние е била светкавицата. Скоростта на звука е около 340 метра в секунда, а тази на светлината е толкова голяма, че можем да приемем че достига наблюдателя мигновено. Това означава, че ако гръмотевицата закъснее с 3 секунди, мълнията е паднала на приблизително 1 километър разстояние. Едновременно проблясване и гръм пък означават, че мълнията е била съвсем наблизо. Гръм рядко може да бъде чут на повече от 24 километра.

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 20:46 от Как` Сийка

# 84
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 764
Единствената част от форума, която взимам що годе на сериозно е Пътешествията. По професионални причини мнението на различните хора за съответната дестинация за мен лично са съществени.
Другите подфоруми чета с доза ирония. Информацията претеглям внимателно, но..... истината е, че винаги ми е интересно да прочета добре аргументирано мнение и то когато е обратно на моето. Дава ми различната гледна точка и ме кара да се замисля. Чудесен коректив.
От друга страна съм отчасти сеирджийка  Embarassed, отчасти скандалжийка  Embarassed и с изключително удоволствие чета някои "иронично - критични" съфорумци.

Миме, темата ти е както винаги изключително провокативна. Образът, който изграждаш е уникален. Peace

# 85
  • Мнения: 1
Темата си е много добре, именно тук ще се разбере кой кой е- кой е дошъл за сеир, кой да се заяжда, кой да се лигави и кой е тук заради каузата!

# 86
  • Мнения: 9 814
Чия кауза?

# 87
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 764
Темата си е много добре, именно тук ще се разбере кой кой е- кой е дошъл за сеир, кой да се заяжда, кой да се лигави и кой е тук заради каузата!

И аз това казвам  Peace

П.П Франческа, подписът ви доста точно съответства на темата  Grinning

# 88
  • Мнения: 1
Пътешественик (надявам се не се обиждаш, че те наричам така, но никът ти ми е дълъг и нещо не го разбирам), добавих те в списъкът си с приятели Hug
Общата.

# 89
  • Мнения: 9 814
Пътешественик (надявам се не се обиждаш, че те наричам така, но никът ти ми е дълъг и нещо не го разбирам), добавих те в списъкът си с приятели Hug
Общата.

Иде от име на книга никът на потребителя пътешественик.

Ама Миме, много каузи тука, много нещо. Аз за това питам.  Peace

# 90
  • София
  • Мнения: 18 679
Тя общата кауза малко като общата баня - вси4ки я ползват, никой не ще да я мие...

# 91
  • Мнения: 9 814
Белинда, ми страх ме е да се наведа да изтъркам плочките.  Wink

# 92
  • Мнения: 4 569
Предпочитам да чета,отколкото да пиша.
Не споделям много,но в теми които описват нещата около мен чета с интерес.
Досега не съм пускала сериозна тема да търся съвет.
Хубавото на форума са многото различни гледни точки.

# 93
  • Мнения: 763
Венсеремос! Но пасаран!  Peace

Аз лично вярвам на форума за Пазаруване от чужди сайтове. Незаменима информация и съвети имам от там.  Hug
От готварския форум съм си откраднала безкрайно полезни съвети като това да обръщам баницата след изпичане, да слагам купичка с вода при печене......... Hug
Форумите за децата са ми помогнали неведнъж и два пъти. Гледам и аз да отговарям честно и изчерпателно, защото знам цената на компетентия отговор. За книги също се допитвам. В ДиС влизам рядко, защото битовите проблеми не са ми интересни-  свеките, снахи, мъже - не, благодаря! Виж Наш дом е друга работа! Отдавна чакам форумът с Татковци да се пораздвижи.... Mr. Green
Форумът ми е интересен, така както ми е интересно и това, което става около мен. Интересно ми е как малките хора си остават малки и в анонимността. Уважавам онези, които се държат адекватно, които отговарят от позицията на това което са, а не си измислят лица, тези, които са постоянни и последователни в тезите си. Някои са ми много на сърце, други са ми спечелили уважението!

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 07:46 от chevroleta

# 94
  • Мнения: 1
Прави ми впечатление, че напоследък доста от нас са много изнервении пишат без бон тон или както се казва-лошо Confused Мен най-редовно си ме наричат глупендърка или идиотка, но май не съм само аз newsm78 Мисълта ми е, че когато сме ядосани не сме чак толкова обективни, защото гледаме да сръфаме някой, а забравяме да изкажем същественото си мнение по дадена тема Confused
За мен няма ден, в който някой съфорумец да не ми се скара, пък да не говорим, че са се навъдили и разни новаци, които направо #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 95
  • Мнения: 15 619
Миме, кой посмя да те напляска?    Mr. Green

# 96
  • Мнения: 451
Сърцето ми се къса за теб, Миме.
 Sad

# 97
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Понякога само чета. Друг път вземам отношение. Когато мисля, че трябва се аргументирам, друг път - не! Имам си някои фаворитки, но не смятам да ги издавам. Имам и опозиция, но какво от това? Хич не ме интересува дали някой ме харесва или не. Не това е целта в живота ми. А от форума научавам доста неща за което съм благодарна...

# 98
  • Мнения: 62
За мен мнението на потребителите в този форум, а и във всеки друг не струва пукната пара.
Имам предвид личното им отношение и мнение към мен.
Умните дами никога не биха ме обидили, а глуповатите не бива да се слушат!

# 99
  • Мнения: 576

Не ги познавам, не ме познават, което донякъде ме освобождава от скрупулите да съм "политически коректна".
Форумът е толкова многолюден, с такова разнообразие от персонажи, че можеш да си колекционираш мнения без непременно това да ти нарушава някак личните граници.
Обикновено ме мързи да пиша, но за сметка на това чета от около две години. Имам си любимци,  - Не се сърди човече, Мишленцето, 10cent's, имаше и една Гризанка, която изчезна, Марадона, и един Селтакис, който също изчезна, Пасинет, онази потребителка с маската и малко високопарното име, което според мен не и пасва на форумния натюрел, и други - техните мнения чета набожно и в най-глупавата тема, възприемам ги като герои от средновековна площадна пиеса без край, в която сюжетите се измислят на момента и често може да са така магически напълно без връзка с останалото. Или пък като герои от комикс.
Така като се замисля, общото между споменатите по-горе сигурно е, че те наглед малко се влияят от мненията на околните и общите настроения, и сигурно би трябвало да бъдат окачествени като индивидуалисти. Това ми е и предпочитания типаж в реалния живот.
 

# 100
  • Мнения: 1 288
 Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 21:19 от zila1

# 101
  • Мнения: 1
Ах, Зила едно, какъв чудесен отговор!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Важното е, че ни обединява едно, нашата мисия. Защото, Форумът е сила и това не е само мое мнение!
Ружа, относно форумските си любимци и нелюбимци, възнамерявам да пусна отделна тема Peace

# 102
  • Мнения: 107
Миме, извинявай за спама, но ти "затриха" темата.
Какво стана с партито? Предполагам, че и на други ще им е интересно да разберат на фона на ширещия се кич от абитуриенти/ки.

П.П. То си е във връзка и с темата - ей-на-женското любопитство.

# 103
  • Мнения: 1
Билянче, въздържам се да Ви споделям, да не затрият и тази, а не че не ми се иска Tired Отложих го. Пък сега си имам и малко грижи на главата Confused

# 104
  • Мнения: 107
Билянче, въздържам се да Ви споделям, да не затрият и тази, а не че не ми се иска Tired Отложих го. Пък сега си имам и малко грижи на главата Confused


Недей така погубва хубавата си главица Hug Грижите идват и заминават като клонче в пролетен ручей, но партитата не могат да се отлагат до безкрай. Липсва ни жизнената ти философия. Черпим много от нея - форумът е една мисия(ти го каза).

# 105
  • Мнения: X
Доколко ме интересува чуждото мнение зависи от темата. Ето например в тази четох, четох и реших, че просто не ме интересува какво мислят другите, че ги интересува. Има стотици, може би хиляди теми, които са по-скоро да се изкажеш, пък дали ще ти олекне или не, е доста спорен въпросът. А съвсем съмнителна е искреността, с която ще се отговори, от почувствалите се засегнати.

# 106
  • Мнения: 25 715
Пълнолудние е.
Драмата "Кой ме кефи и кой не във форума" напира и заплашва да се пръсне...
Няма лошо, важното е да се изпусне парата навреме, че иначе става страшно.  Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 1
Скъпа Како Сийче, темата не е за това и нямам никакво желание да се превръща в арена за обиди и комплименти, няколко пъти вече го споменах Peace
Като нещо ме вълнува си пускам темичка, в момента не ми е до това кой кой обича или мрази.  Hug

# 108
  • Варна
  • Мнения: 67
Абе я ми кажете - има ли възможност да получавам известие вски път когато Марчето пусне нова тема  Mr. Green

Марче, моля те кажи какво стана с партито  Whistling

# 109
  • Мнения: 1 908
...и двете съм си ги букмаркнала да следя какво са писали...

Има ли такава възможност    jumpuu  Как мога да следя публикациите на Мимс  txtloves newsm76

По темата- има някои потребители, които ужасно много харесвам и такива, които по-малко харесвам  Mr. Green
Най-често пиша в теми, по които имам твърда позиция и трудно бих я променила, заради нечие различно мнение. Различното мнение не би могло и да ме накара да спра да харесвам въпросния потребител, стига да е обосновано, а не просто за да изкаже различно мнение.

# 110
  • Мнения: 6
За мен мнението на потребителите в този форум, а и във всеки друг не струва пукната пара.
Имам предвид личното им отношение и мнение към мен.
Умните дами никога не биха ме обидили, а глуповатите не бива да се слушат!
Мдааа сега схванах, ти понеже постоянно се опитваш да се зъбиш, и когато не можеш да изкажеш мнение обиждаш,
явно си от глуповатите, мерси че си призна   Mr. Green

# 111
  • Мнения: 322
в момента не ми е до това кой кой обича или мрази.  Hug



Мими! Нима нещо неприятно е надвиснало над прелестната ти главица с екстеншъни? Притесних се за теб  Hug   bouquet

# 112
  • Мнения: 25 715

Като нещо ме вълнува си пускам темичка, в момента не ми е до това кой кой обича или мрази.  Hug


Колко жалко! А аз така се надявах да изпълниш обещанието си:

Ружа, относно форумските си любимци и нелюбимци, възнамерявам да пусна отделна тема Peace

 Cry

# 113
  • Мнения: 2 196
Много ми е важно мнението на потребителите. Особено с ДиС и Клюкарника. Тези два подфорума са ми като Библията. Вярвам безпрекословно на всяка буквичка написана в тях.
Например видя ли мъжа ми изморен, веднага по подгонвам / докарана според всички правила на ДиС  - по прозрачна нощница, токчета и космата боа/ и го гоня, докато не го стигна. Стигна ли го, тутакси го подлагам на разпит, да видя аз що така е уморен, като цял ден е бил само на работа.
Ако не си признае доброволно всичко, в което реша да го обвиня, веднага му събирам багажа. Crossing Arms
Много ни се подобри семейния живот, благодарение на форума.

# 114
  • Мнения: 25 715
Бианка, а легена???  Crazy
Как ще го гониш, без да си го проверила с легена?  Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 2 196
А,Сийо! Това е за младоженци. Новобранска работа.
С легена ще го гоня аз, вместо да следвам тукашните съвети. Мигне ли на влизане вкъщи с лявото око, не му е читава работата. Naughty

# 116
  • Мнения: 3 034
Важно ми е само в някои подфоруми и то не какво им е отношението към мен, а към това което съм написала, търсила, превеждала и т.н. Радвам се, когато съм помогнала на някого. А в Клюкарника искрено се възгордях като ме номинираха!  Grinning Но то пак беше за тези подфоруми, които наистина са важни за мен - свързани с децата. В останалите никак не ме вълнува мнението на потребителите.

Както в реалния живот, така и тук, намирам и приятели, и безразлични, и откровено неприятни.

# 117
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Бианка, а легена???  Crazy
Как ще го гониш, без да си го проверила с легена?  Rolling Eyes

Гледай ти!!! А аз си мислех, че това с легена е легенда... Joy

Общи условия

Активация на акаунт