Мнението на потребителите. Какво е то за Вас?

  • 7 136
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 426
Единствения съвет, който наистина съм послушала от жените във форума, беше да не се обаждам на жената на едно момче с което се виждах преди време. Мнозинството от еднакви и категорични отговори да не го правя, ми помогна да взема правилното решение.   bouquet

# 61
  • Мнения: 763
Мария, освен въпроса си, ти си изброила няколко групи форумски реакции, в които аз нещо не мога да се наместя, та затова първо гледам да си очертая територията. Laughing
И конкретно на въпроса ти - тъй като обикновено темите, които пускам имат за цел или да си сверя часовника или наистина търся отговори - да, пука ми какво ми отговарят. Интересни са ми различните мнения, тези които са обратно на това, което мисля, както и тези от потребителки, които виждам че имат умствен багаж и мислят, вместо да се докарват и да се заяждат. Мненията по дадена тема могат да наклонят везните в една или друга посока, да ми повлияят и да катализират решенията ми, но радикални сериозни действия, засягащи хората около мен, не могат да предизвикат. Все пак призракът на ССФ е жив. Брррр!

# 62
  • Мнения: 5 940
На някои ми е важно, поне за момента. След пет-шест мнения обикновено губя интерес и към собствената си тема, ако съм почнала такава  Laughing
Единственият подфорум, в който все още ми е любопитно е "Нашите деца", но там общо взето знам кой какво мисли. Харесват ми няколко умни потребители, приятно ми е да ги чета.
Имам си ясни убеждения, които рядко търпят промяна... Занимавка  Simple Smile, навик...

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 09:24 от valerie

# 63
  • Мнения: 5 370
Ами зависи къде във форума питаш. Тук в ДиС-а  чаФка /Жозефина, така ли се пише?/ трябва да ми е изпила мозъка, за да се доверя на съвет от две изречения, даден от непознат за мен потребител.
Пиша по-скоро в подфорумите за деца- там се познаваме горе-долу и лично аз знам на коя мога да й имам доверие и на коя мнението е по-скоро ехо на останалите.

чаВка, ма чак сега станах и сега отговарям.
Аз много уважавам отговорите в "Пътуващия подфорум". Там има 2 теми, които следя с удоволствие, не съм била подведена досега. Въпреки че и там понякога се чудя аз, аджеба, била ли съм на това място или не съм, но хора разни.

Апропо,нееднократно съм получавала мнения на ЛС "Аз на тебе ти вярвам". Shocked  Това, хм, е много задължаващо. Дори след много време се оказа, че една потребителка е супер доволна, задето ме е послушала къде....да роди! Shocked Тоест, и тя много била доволна, но аз постфактум си дадох сметка, че наистина тук има хора, които РЕАЛНО се вслушват в съвети и мнения. НЕ че някога съм лъгала, преувеличавала, спестявала истина за нещо, но си признавам, че ако някой ме попита за нещо и не мога да му отговоря точно, никога не крия с цел да не си наруша "ореола".

# 64
  • Мнения: 451

Ах, Миме, ако присъстваш на аватара си, сподели кое от двете си, все пак.
Иначе реагирам изключително бурно на всичко, което се случва във форума, благодарение на крайно емоционалната си натура. Трябва да ме видите  как подскачам на стола, а възклицанията, о, възклицанията. Плача много покрай него, понякога скубя коси и късам дрехи, случва се и да псувам цветисто, получих тремор. Адресирани до мен постове пък изкарват нещата извън контрол - или не спя с дни след тях, или изпадам в оргазмен транс.
Твоите постове, например,винаги ме разплакват. Толкова искрена joie de vivre, и финес.
Мен всички ме харесват.
Аз не те харесвам.

# 65
  • Мнения: 1
Мадам Мираж, има си отделна тема за аватари, нека не оспамваме тази Peace Да, аз съм напълно откровена с Вас. За добро или зло, във форума съм напълно разголена и освободена. Ох, много ме боли главата и отивам до Метасенс, имам нужда от една аюрведична процедура, може би Контеса Матилда, но не знам, ще реша на място, след това ще се включа, дано съм по-добре. Tired

# 66
  • Мнения: 1 252
Миме , малък пропуск...
Дано е от безвремието , налегнало те от ппроцедури.

Темата за аватарите я няма.
Иначе бих сложила там твоя , като един удачните!

# 67
  • Мнения: 46 598
Казвам си мнението и ако се наложи се аргументирам.
Не ме интересува как ще изглеждам в очите на другите и дали има съгласни или несъгласни с мен. Светът е шарен, нормално е всеки да мисли различно.

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 579
Казвам си мнението и ако се наложи се аргументирам.
Не ме интересува как ще изглеждам в очите на другите и дали има съгласни или несъгласни с мен. Светът е шарен, нормално е всеки да мисли различно.

Абсолютно по същия начин се чувствам и а аз. Никога не съм плащала данък обществено мнение. Рядко се вслушвам в съвети, по- скоро сондирам мнения по даден въпрос и си изработвам стратегия.

А, Върдж я харесвам  Laughing Не знам наживо дали ще има химия между нас, може и да й се издразня, но виртуалната В. ми е на сърце  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 18 679
В някои отношение форумското мнение ми е решаващо. По-то4но на определени потребители. Забелязала съм, 4е с някои имаме сходен вкус за манджи и пътешествия, така 4е ако някоя от тях каже - "този кекс не струва" или "този хотел е супер" - не правя кекса и отивам в хотела Simple Smile Като цяло Готварските рецепти и Пътешествени4еския са ми много информативни Peace Здравния също. А Нашият дом направо ми беше безценен като си правехме апартамента, безценен!!!
ДиС не бих ползвала за мнение, сори...Бих дала своето, ако на някого би помогнало, но аз да се допитам за нещо...надали. Пълно е с кукавели Laughing

Ако въпросът се разбира в другия смисъл - какво е мнението на форумците за мен - де да знам, не са ми казвали Laughing Като в живота предполагам - един те харесва, друг не и така...

# 70
  • Мнения: 5 370
Еййй, Белинда, като каза "Пътешествия" , се сетих веднага за нещо.

Пиша ти ЛС.

# 71
  • Мнения: 268
Във форума не можеш да добиеш реална представа за хората.
За това и мнението ни за някой е абсолютно възможно да не съвпадне с реалността.
Аз например се опитвам да не се заяждам, въпреки че съм била провокирана много пъти.
Има дни обаче когато не съм на кеф и съм малко по-остра в изказванията си.  Twisted Evil
Има дни и в които се изявявам като майка Тереза.  Heart Eyes
При мен лично много зависи от настроенитето ми в момента.

# 72
  • Мнения: 1
Понеже изцяло се доверявам на момичетата, които пишат в най-чудесния подфорум, искам да кажа, че следвам всички съвети и то не само тези на приятелките си, но и от потребителки, които имат негативно мнение за скромната ми личност. Просто съм приела всички, като едни Ин и Ян и се съобразявам, както с Ин, така и с Ян. Flutter Flutter Flutter

# 73
  • Мнения: 107
Понеже изцяло се доверявам на момичетата, които пишат в най-чудесния подфорум, искам да кажа, че следвам всички съвети и то не само тези на приятелките си, но и от потребителки, които имат негативно мнение за скромната ми личност. Просто съм приела всички, като едни Ин и Ян и се съобразявам, както с Ин, така и с Ян. Flutter Flutter Flutter

Много правилно, Миме, когато си Ян, слушаш Ин, когато си Ин, слушаш Ян Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 2 840
А мен днес фризьорката ми ми отказа да ме вземе немедленно, въпреки че не й се бях обадила предварително, но беше ясно, че в 9 часа сутринта случат ми е спешен.
Веднага се опитах да я сменя, но й дригият фризьор ми рече - в 12часа.
Е, няма как, в 12 ще е.
Но се чувствам смазана от това отношение.
Така съм и във форума - ако някой не ми обърне специално внимание и не зареже всичките си дела, за да откликне на някое мое спешно терзание, просто изпадам в дълбока депресия и страдам с дни.
Аюрведическите практики не помагат.
Много ми е важно всички да ме обичат и да съм ВИП.

Общи условия

Активация на акаунт