Мнението на потребителите. Какво е то за Вас?

  • 7 122
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Цитат
Аман от сексизъм !
Peace
Аман  и от предразсъдъци спрямо съфорумците!
И от автоквалификации.

# 16
  • Мнения: 123
Мило Миме,здравей!
Интересува ме само и единствено твоето мнение за мен,душко!
Лек и усмихнат петък Hug

# 17
  • Мнения: 5 577
 Въпросът е какво означава за вас  форумското мнение - например като реши да имаш второ дете, допита ли се, вслуша ли се в мнението на форума.

Ъ, не разбира се.  Joy
Но пък съм се вслушвала за други неща /напр. на мусака да се режат на ситно картофите, че няма проблем да се отиде на море с 2 малки деца, че мед не се дава до 12 месеца, че мултисаностол се дава само когато детето е болно, че антибиотик от типа на слажите пеницилини се пие спокойно по време на бременност и т.н./ .

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
казват, че по форумите киснели само пъпчиви тийнейджъри, незадоволени домакини, отегчени чиновници и хора, които само "се е*ават"

е, и драскачи между два пътеписа.

# 19
  • Мнения: 15 619
Ех, Мария, що не беше мъж! Mr. Green  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 9 814
Комплименти ли си просиш?

# 21
  • Мнения: 0
Аз съм тук от сравнително скоро,но вече имам своите фаворити,с които ми е приятно да пиша по темите,както и такива ,които чета с удоволствие.
Аз май съм от номер 3,казвам си мнението и ако някой ме е разбрал и го споделя  ми е готино. Peace

# 22
  • Мнения: 212
В началото ми пукаше.
След като няколко пъти бях нападната спря да ми пука.
И въпреки всичко,когато цивилизовано ми се направи забележка гледам да се поправя.
Но като видя потребителка,която получава факсове от Голямата глава и започва да ме обижда и да ме нарича пикла,защото не съм стигнала нейната възвишена възраст (може и две години да е по-голяма от мен-няма значение) ми кипват л**ната.
Не мисля,че е редно да се нападат хора,които не познаваш по този начин и да им лепваш епитети (както бях определена днес-най-тъпото същество във форума)...
Може да не съм майка,да съм по-малка от повечето тук,но смятам че имам същото право на мнение,което имате и вие.
И дори и да не е правилно-то си е лично мое. И когато не приемам вашето не е нужно да ме обиждате.
Не само мен разбира се,наблюдавам тази последователност при всяка жена,дръзнала да изкаже различно от общото мнение.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 957
Не мога да не бъда честна в твоя тема, Миме.
В момента съм пъпчива, отегчена домакиня, макар и позадоволена (а и петъчната вечер предстои), която се е*ава. Освен това съм твърдо за група 2, освен в твоите теми, където автоматично минавам в група 3, че чак в 1.
 Hug

# 24
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
О, Миме, аватарът ти е уникат!   bouquet
От всичко, което съм чела и чувала за теб, не мога да се удържа и ще попитам - позира ли за него?

# 25
  • Мнения: 1
Моля,Благодаря!, виждам те болдната на екрана си, което означава, че си добавена в моят списък от приятели, а приятелите на Мария са прекрасни хора Peace Надявам се да съм обяснила мнението си за теб.
Hass, не се ядосвай! Понякога не е нарочно, то е като в отношенията между партньорите, например във вихъра на скандала могат да се изрекът много обидни думи, но после и двете страни съжаляват. Така е и във форума, важното е тези недоразумения да се изглаждат навреме, защото, както споменах в една друга тема, форумът е сила, но само когато сме сплотени и задружни Hug
Ментова, добре че намина, беше ми домъчняло за теб.
Дега, може би тук е моментът да изкажа най-искренните си благодарности към Г-жа Бижу, която се грижи за моят виртуален външен вид. Г-жа Бижу е истинско бижу Heart Eyes

# 26
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
О, госпожа Бижу наистина прекрасно е усетила вътрешния ти свят!  Peace
Адмирации за нея!   bouquet

# 27
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Не ме интересува ничие мнение(форумско).Ако някога ме заинтересува-ще пусна тема.Тук съм само за сеира Mr. Green.Хорската глупост край няма Joy А явно и скуката
Достатъчно съм ценена в реалния живот,че да се стремя към ''съвършенство'' и по форумите

# 28
  • Мнения: 6
Аз ли изглупях и не разбирам български или ти наистина си задала въпроса двусмислено?  newsm78
Питаш какво означава мнението на другите потребители за мен самата или какво другите потребители мислят за мен?

Ако е първото - не се възползвам от лични съвети, особено касаещи човешки взаимоотношения.
Ако е второто - не ми пука  Blush

# 29
  • Мнения: 107
Аз ли изглупях и не разбирам български или ти наистина си задала въпроса двусмислено?  newsm78
Питаш какво означава мнението на другите потребители за мен самата или какво другите потребители мислят за мен?

Ако е първото - не се възползвам от лични съвети, особено касаещи човешки взаимоотношения.
Ако е второто - не ми пука  Blush

Първото.

Общи условия

Активация на акаунт