Четете ли "последни публикации на потребител"? Кога? Защо?

  • 14 951
  • 252
  •   1
Отговори
  • Мнения: 768
И изобщо добре ли е или не е мъдростите ни да се пазят в писмен вид за поколенията ?

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Чета при съмнения за спам.

# 2
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Рядко. Трябва много да ме е заинтригувал даден потребител, че да полюбопитствам какви ги е редил.

# 3
  • Мнения: 2 018
Искам тази опция да бъде премахната... много отдавна говоря за това... естествено и възможността и от Гугъл да се систематизират написаните постове на потребителите - също.

Явно не може, но сигурна съм, че това дори пречи на форума за да бъде писано повече и да притежава по-голяма информация (дори и за взаимопомощ). Самата аз се стремя все по-малко да пиша, а сигурно не съм и единствената.

# 4
  • Мнения: 4 841
Чета, когато потребител с 0 мнения започне горещо да рекламира нещо  Twisted Evil Обикновено се оказва, че други публикации няма  Wink

Чета и когато в някоя тема се промъкнат намеци за противоречия - има паметливи съфорумки, благодарение на които изобилието от чалнати шегаджии не може да се вихри прекалено. И тук не говоря за лесно разпознаваемия стил на скучаещия офисен планктон в Клюкарника, а за мацките с безкрайно въображение и "чувство за хумор", които населяват "Семейни отношения"... Сериозни патологични случаи има там.

Не ми пречи тази опция. Наясно съм, че интернет не е нито анонимно, нито безопасно място. Стоя зад всяка дума, която съм написала, понякога сама си чета постовете в този и други форуми и виждам как съм се променила с времето, как има теми, по които мнението ми е отишло почти на 180 градуса, и други, по които не е мръднало ни на йота...

Въпрос на личен избор и мярка е колко и какво да изпляска човек в мрежата. Да му мислят тези, които слагат снимки на цялата си рода до девето коляно, а после пускат теми "Колегата от втория етаж ме опъна на задна в тоалетната, докато говорех със свеки по телефона"  Twisted Evil

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пуснете една петиция за опция "Чисто минало" ...

# 6
  • Мнения: 768
Чисто, чисто...колко да е чисто. Винаги нещо остава, за да излезе наяве не когато трябва.

# 7
  • Мнения: 3 138
Много рядко нещо написано ме впечатлява толкова, че да искам да чета предишни негови публикации. Имам си 2-3 любимки, чиито постове чета от време на време, но по-добре да не  ги пиша кои са, че току виж се почувствали неловко и се оплакали на властите че ги столквам. То не че не го правя (виртуално разбира се), ама те не знаят, та е различно. А че моите постове някой ги чете, не ми дреме, защото аз факти не разкривам,  а когато има такива не отговарят на истината.

# 8
  • Мнения: 116
Чета при съмнения за спам.

И аз така.

# 9
  • Мнения: 2 448
BirdsFlu е написала систематизирано моето мнение.

Освен това ми се е случвало да чета мненията на някой, който ни в клин ни в ръкав ми праща ЛС да ми казва мнението си по въпроси, за които не съм го питала. Или пък да ми иска обяснения за неща, които не му влизат в работата.   Crazy

# 10
  • Мнения: 654
Понякога не вярвам на очите си и се налага да прочета назад.
А дали не залагаме бомба за нашите деца?
Тук има такива теми за бебетата,че ако един ден някой реши да изкара кирливите ризи,ще стигне чак до миризливите памперси.
Само си представете заглавие:Президента като малък.....,че и снимки може да намери.

# 11
  • Мнения: 2 018

аз имах друго в предвид когато казвам, че тази опция пречи.. има злонамерени хора, които могат да навредят не на един потребител, ако проследят постовете му..

е инак - естествено, че стоя зад всяка дума казана от мен и въобще не се притеснявам за еволюиралите ми мнения по дадена тема... 

...
Само си представете заглавие:Президента като малък.....,че и снимки може да намери.


 Joy Joy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Много рядко проявявам интерес към чуждите публикации. Основно когато имам някакви съмнения за даден потребител.
Изобщо не се притеснявам от архивите на миналите ми писнаия. Написала съм точно толкова, колкото смятам за безопасно да споделя в нет- пространството. Който се е вихрил безогледно, да е мислил преди да натисне "Публикувай".   Simple Smile

# 13
  • Мнения: 768
Аз да си призная понякога чета. Все едно влизаш за малко в живота на друг. Нищо, че съм сигурна, че няма общо с реалността. Няколкото хора, които срещнах след това на живо, бяха коренно различни от представата ми за тях от форума. Случвало ми се е да намирам познати по писанията им въпреки сложните никове. А и на моите си глупости често се кефя, да си чета например какво ме е вълнувало преди време.

# 14
  • Мнения: 46 562
Чета, когато търся нещо, например, спомням си, че някой е споменал за боядисване с еди какво си, и после ми потрябва.
Или ако се сетя, че сега ми говори едно, а преди 2 седмици обратното. Просто проверявам дали моят телевизор не е наред  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт