Четете ли "последни публикации на потребител"? Кога? Защо?

  • 14 956
  • 252
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 304
Чета понякога, когато даден потребител ми е интересен. Понякога се натъквам на куриози и неистини, но си ги запазвам за себе си.

# 46
  • Мнения: 5 577
Чета да , имам си определени ''приятелки'', виртуални, с които съм контактувала при нужда, и искам да знам какво се случва с тях когато ми се позагубят - те си знаят кои са.
Не виждам защо да се маха опцията, мисля, че на всеки е ясно, че всяко нещо написано в интернет остава, и не е анонимно. Който толкова се притеснява, да не вписва.

# 47
  • Мнения: 106
Чета, когато се конфронтирам с някой...Опознавам врага  Laughing и обикновено след като го опозная ми минава яда, даже се и развеселявам понякога.

# 48
  • Мнения: 4 586
 Да, понякога. Ако ми се стори, че нещо в стила на потребителя ми е познато, а не се сещам къде сме се засичали из форума, ако си е сменил ника или аватара, или и двете.
Дори и да я няма тази опция, при сърфиране излиза всичко.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 609
Да, чета - ако някой ми стане интересен. Иначе - не.

# 50
  • Мнения: 2 241
Не бях писала във форума едва ли не от години, та се зачетох в собствените си стари писания, за да си ги припомня. Много се забавлявах hahaha
Видях етапите, през които съм минала и ми стана много странно, толкова са ми далечни някои от тези неща сега. На няколко пъти си казах: Аз съм написала ТОВА?

А се е случвало да чета публикациите на друг потребител, когато ми се е сторил интересна личност и ми е станало любопитно какво още го вълнува като теми. Такива неща.

Така че четеното на стари постове ми се струва и познавателно, и самопознавателно занимание. Не ми е хрумвало, че може да се използва с други цели. Rolling Eyes

А тук май няма опция да видиш кой ти е чел публикациите, нали? Защото в един друг форум, в който пиша, има такава. Също е много интересно.

# 51
  • Мнения: 6 365
Сериозна работа е, дори са били разпечатвани в опит да бъдат предоставени като доказателство пред съда- че съм откачена.
Ти сериозно ли ? Аз също знам, че разни неприятни персони ми гледат публикациите редовно и сега се чудя да не ги видя някой ден отпечатани. hahaha

Да, по време на бракоразводно дело.

Обикновено четат старите ми мнения, за да нападнат личността ми, когато ми свършат разумните аргументи. Неразумният аргумент към личността ми се състои в, "Ама виж се, разведена си!", "Ама виж какви странни идеи имаш за храненето!" или други неща извън контекста, целящи да покажат, "Ей, тая колко е луда!". В темата за домашното раждане редовно ми четат старите публикации с цел нападки над личността ми, много е весело.

Аз предлагам да има опция impact factor според това кой колко пъти е цитиран.

# 52
  • Мнения: 6 304
А как разбирате, че някой ви е разглеждал публикациите? От случайно изпуснати реплики, или....

# 53
  • Мнения: 4 300
А как разбирате, че някой ви е разглеждал публикациите? От случайно изпуснати реплики, или....
И аз се чудя, имайки предвид какви чутовни глупости се пишат понякога. Аз ги помня с години:)
Виж обаче много лесно се забелязва когато двама се захапят и почнат да се гонят из темите. Единият напише нещо и другият веднага след него. Форумната любов е трудна за скриване.

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Чета.
Когато срещна противоречие, за да се уверя, че не бъркам.
Когато влизам в спор, чета и назад, да не би да обидя някого, само защото към момента не съм разбрала аз нещо.
При рекламите и пързалките също чета.
Нямам против и мен да четат.

Даже се сетих кога последно четох и сравнявах - имаше тема от възмутена майка, че училището на детето ́и не се е включило в манифестацията за 24 май. Е, прочетох я - само в клюкарски теми е участвала и нито една за деца и ученици и сега изведнъж е много възмутена заради "най-важната" манифестация в живота на детето ́и.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 124
А как разбирате, че някой ви е разглеждал публикациите? От случайно изпуснати реплики, или....
Репликите почти никога не са случайно изпуснати.  Peace

# 56
  • Мнения: 2 931
А как разбирате, че някой ви е разглеждал публикациите? От случайно изпуснати реплики, или....
    Не мисля, че може да се разбере дали някой се рови из публикациите или е запомнил мнението, което споменава, докато е чел конкретна тема. Виж, ако изрови много стара публикация, не ми се вярва да помни. Пък и има ли значение. През различен линк откриваш това, което търсиш. Гадно е ако е направено с цел да те уязвят, но и помага понякога. Спомням си един случай с разкрити измамници, които спекулираха със съчувствието пишещите в темата. Споменавало се е и за други разкрити  - търсещи помощ или нещо подобно. 

# 57
  • Мнения: 1 217
Mamacita Bandida, ти ме накара сериозно да се замисля. Невероятно е до колко могат да паднат някои хорица. Така или иначе написаното не се взе под внимание от съда, нали ? Че току виж ме осъдили по бързата процедура. Mr. Green Аз например се озадачих много, когато по-голямото ми дете, вследствие на чути коментари от жалки интриганти, които са непрекъснато  " на пост ", каза : " В бг мама непрекъснато пишеш за сестра ми, а мен да си ме споменала някога - не ! ". Та представям си, недай Боже след години да чуя реплика : " Вследствие на недопустимите Ви коментари относно Ал Пачино съдът отсъжда в полза на ищеца ! " ( Тук, за да е по-колоритно влиза Тричка от Тоха с дълга внушителна тога с огромно деколте и удря с чук по бюрото за да обяви края на заседанието Mr. Green ).

# 58
  • Мнения: 6 365
А как разбирате, че някой ви е разглеждал публикациите? От случайно изпуснати реплики, или....

Лесно- ядосаните невестулки си правят труда да донесат от девет кладенеца вода и цитират цели мнения. Или преразказват, зависи колко съм ги ядосала.

Други пък си признават, че ме четат и ми се радват. Благодаря!

# 59
  • Мнения: 2 241
Хаха, аз нямах предвид такива косвени доказателства, че някой те е чел.
В един друг форум, както споменах, като си вляза в профила има списък с "последните посетители" - мисля, че последните 10. Тук такава няма май.

Общи условия

Активация на акаунт