Закъснение на цикъла с 7 дена

  • 3 980
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
На 15 г съм вече 7-ми ден ми закъснява цикъла.Имам бяло течение от 3 седмици може ли това да е причината ? Sadне съм правила тест за бременност  не ми се ходи на лекар страшно съм притеснена ,също така и се чуствам много изморена спи ми се постоянно , когато се храня ми се гади апетит понякога имам , понякога нямам.
Ще съм ВИ БЛАГОДАРНА АКО С нещо ми помогнете

# 1
  • Мнения: 7 325
Закъснението на цикъла може да е причинено от много неща. Ако си имала рискови контакти е добре да си направиш тест. Тук с нищо не можем да ти помогнем, освен със съвет да идеш на лекар.

# 2
  • Мнения: 4
Нямала съм рискови контакти най-много ми закъсняваше мах 3 дена

# 3
  • Мнения: 4
А  забравих да кажа , че съм девствена

# 4
  • Мнения: 7 325
Не се стряскай тогава, щом вероятността за болести и бременност е изключена вероятно нищо ти няма. Нормално е на тази възраст да се случва да закъснява или избързва. Сподели с майка си и отидете на лекар за твое спокойствие.

# 5
  • София
  • Мнения: 30 146
А  забравих да кажа , че съм девствена

....не съм правила тест за бременност  ...

Ако първото е вярно, не виждам, защо е направено второто уточнение? newsm78

# 6
  • Мнения: X
А  забравих да кажа , че съм девствена

....не съм правила тест за бременност  ...

Ако първото е вярно, не виждам, защо е направено второто уточнение? newsm78
Вероятно заради хавлията, с която се е бърсала. Прословутата форумска хавлия.

# 7
  • Мнения: 46 526
На тези години хормоните още се наместват, случва се да пропусне.
Но какво е положението само лекар може да каже. С какво очакваш да помогнем?

# 8
  • Мнения: 4
Страх ме е от лекари прочетох за доста причини за закъснението на цикъла няма ли някакви методи за да ми дойде

# 9
  • Мнения: 46 526
Зависи каква е причината. За всяка има различни методи.
А понякога не се налага да се предизвиква.
Но можеш и да си докараш много сериозни проблеми с такива методи.

Има ли човек, който да не го е страх от лекари? Стискаш зъби и отиваш. Колкото повече отлагаш, толкова по-зле става, не за този проблем, по принцип.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не се притеснявай,на тази възраст е съвсем нормално да има разминавания в датите,дори и да ти прескочи някой месец.Също така и няма нищо  страшно в ходенето на лекар.Говори с майка си да ти избере подходящ и отидете заедно.При девствените момичета прегледа преминава по различен начин.Ще си поговорите,ще ти обясни какво да очакваш,ще си кажеш притесненията.Не погледнах от кой град си,ако с от Варна бих могла да ти препоръчам най-спокойната и най-търпелива лекарка,която познавам.Щом мен изтрайва с хилядите въпроси,теб ще посрещне с усмивка  Hug

# 11
  • Мнения: 5 259
Закъснение без никаква причина на тази възраст е често срещано. На мен се е случвало и с по 20 дни да ми закъснява. Не се тревожи. Докато се нормализира цикъла минават години и то не една или две.

Но за бялото течение отиди на доктор. Много е вероятно да става дума за гъбична инфекция и да се налага лечение.

# 12
  • Мнения: 4 270
А  забравих да кажа , че съм девствена

....не съм правила тест за бременност  ...

Ако първото е вярно, не виждам, защо е направено второто уточнение? newsm78
Вероятно заради хавлията, с която се е бърсала. Прословутата форумска хавлия.
Я кажете повече за тази хавлия. Нещо съм я пропуснала. Забременява ли се от нея, само след забърсване Mr. Green?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А  забравих да кажа , че съм девствена

....не съм правила тест за бременност  ...

Ако първото е вярно, не виждам, защо е направено второто уточнение? newsm78
Вероятно заради хавлията, с която се е бърсала. Прословутата форумска хавлия.
Я кажете повече за тази хавлия. Нещо съм я пропуснала. Забременява ли се от нея, само след забърсване Mr. Green?

Аха,и то не каква да е хавлия,а хавлия ползвана от брата на мъжа ти  hahaha

# 14
  • Мнения: 2 755
Моля за линк към темата с хавлията, изглежда съм пропуснала нещо важно.

Общи условия

Активация на акаунт