Четете ли "последни публикации на потребител"? Кога? Защо?

  • 14 957
  • 252
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Случва ми се с цел справка. Когато помня името на потребителя, който е написал нещо ценно, ама не помня темата, в която съм го прочела. Иначе преди време си четох моите мнения от 2007 г. и паднах да се смея! Интересно е да видиш колко неща могат да се променят във възгледите на човек за 5 години.... пък и нещата, които остават непроменени.

# 31
  • Мнения: 2 484
Случва ми се с цел справка. Когато помня името на потребителя, който е написал нещо ценно, ама не помня темата, в която съм го прочела. Иначе преди време си четох моите мнения от 2007 г. и паднах да се смея! Интересно е да видиш колко неща могат да се променят във възгледите на човек за 5 години.... пък и нещата, които остават непроменени.

Ти ги четеш с цел злоупотреба. И други го правят. В останалите форуми, в които участвам такава злоупотреба не се забелязва.

# 32
  • Мнения: X
Случва ми се с цел справка. Когато помня името на потребителя, който е написал нещо ценно, ама не помня темата, в която съм го прочела. Иначе преди време си четох моите мнения от 2007 г. и паднах да се смея! Интересно е да видиш колко неща могат да се променят във възгледите на човек за 5 години.... пък и нещата, които остават непроменени.

Ти ги четеш с цел злоупотреба. И други го правят.
Уха!  Shocked  Вярвам можеш да си докажеш твърденията?! Или съдиш по себе си?

Vl, не бъди отмъстителен.  Wink Това, че няма тема, в която да сме на едно мнение не означава, че трябва да ме клеветиш, нали?

# 33
  • Мнения: 2 484
Искам тази опция да бъде премахната... много отдавна говоря за това... естествено и възможността и от Гугъл да се систематизират написаните постове на потребителите - също.


На същото мнение съм.

# 34
  • Мнения: 2 070
Аз и сегашните мнения чета по диагонал
За това вечно съм, "не по темата" Laughing

# 35
  • Мнения: 0
Наскоро четох и останах потресена, как еволюира човек в писанията си с времето. Разочаровах се и повече няма да чета  Naughty

# 36
  • Мнения: 2 484
Случва ми се с цел справка. Когато помня името на потребителя, който е написал нещо ценно, ама не помня темата, в която съм го прочела. Иначе преди време си четох моите мнения от 2007 г. и паднах да се смея! Интересно е да видиш колко неща могат да се променят във възгледите на човек за 5 години.... пък и нещата, които остават непроменени.

Ти ги четеш с цел злоупотреба. И други го правят.
Уха!  Shocked  Вярвам можеш да си докажеш твърденията?! Или съдиш по себе си?

Vl, не бъди отмъстителен.  Wink Това, че няма тема, в която да сме на едно мнение не означава, че трябва да ме клеветиш, нали?

Не те клеветя, а казвам истината. Твоите злоупотреби с моите мнения не са били една или две. Искаш да ги извадя на показ ли? Може би ти печелиш тиквения медал за злоупотреби с чужди мнения. Ти си на върха!

# 37
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Искам тази опция да бъде премахната... много отдавна говоря за това... естествено и възможността и от Гугъл да се систематизират написаните постове на потребителите - също.


Да бе той Гугъл ще тръгне да се занимава с БГ Мамата  Grinning

# 38
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Чета, когато потребител с 0 мнения започне горещо да рекламира нещо  Twisted Evil Обикновено се оказва, че други публикации няма  Wink

Чета и когато в някоя тема се промъкнат намеци за противоречия - има паметливи съфорумки, благодарение на които изобилието от чалнати шегаджии не може да се вихри прекалено. И тук не говоря за лесно разпознаваемия стил на скучаещия офисен планктон в Клюкарника, а за мацките с безкрайно въображение и "чувство за хумор", които населяват "Семейни отношения"... Сериозни патологични случаи има там.

Не ми пречи тази опция. Наясно съм, че интернет не е нито анонимно, нито безопасно място. Стоя зад всяка дума, която съм написала, понякога сама си чета постовете в този и други форуми и виждам как съм се променила с времето, как има теми, по които мнението ми е отишло почти на 180 градуса, и други, по които не е мръднало ни на йота...

Въпрос на личен избор и мярка е колко и какво да изпляска човек в мрежата. Да му мислят тези, които слагат снимки на цялата си рода до девето коляно, а после пускат теми "Колегата от втория етаж ме опъна на задна в тоалетната, докато говорех със свеки по телефона"  Twisted Evil

Съгласна съм. По-скоро чета свои мнения. Понякога и на др. потребители, когато нещо търся. Никога не чат с цел да изтипосам, че някой нещо е казал тогава, а пък сега - друго. Кво ме интересува. Не ме и интересува също кой и защо пуска фалшиви теми тип "пързалка" в Дом и семейство.
А който иска да бъде анонимен, да не пише във форума. Или по-скоро да внимава каколко споделя и какви снимки слага.

# 39
  • Мнения: 0
Случва ми се с цел справка. Когато помня името на потребителя, който е написал нещо ценно, ама не помня темата, в която съм го прочела. Иначе преди време си четох моите мнения от 2007 г. и паднах да се смея! Интересно е да видиш колко неща могат да се променят във възгледите на човек за 5 години.... пък и нещата, които остават непроменени.

Ти ги четеш с цел злоупотреба. И други го правят.
Уха!  Shocked  Вярвам можеш да си докажеш твърденията?! Или съдиш по себе си?

Vl, не бъди отмъстителен.  Wink Това, че няма тема, в която да сме на едно мнение не означава, че трябва да ме клеветиш, нали?

Не те клеветя, а казвам истината. Твоите злоупотреби с моите мнения не са били една или две. Искаш да ги извадя на показ ли? Може би ти печелиш тиквения медал за злоупотреби с чужди мнения. Ти си на върха!
Сутринта в една друга тема се почнаха така. Явно днеска витае нещо във въздуха  Shocked. Вярно, че има катили дето само гледат да извадят нещо от контекста или да се подиграват, ама защо им обръщате внимание...Гледайте напред и не се занимавайте с глупости!

# 40
  • Мнения: X
Случва ми се с цел справка. Когато помня името на потребителя, който е написал нещо ценно, ама не помня темата, в която съм го прочела. Иначе преди време си четох моите мнения от 2007 г. и паднах да се смея! Интересно е да видиш колко неща могат да се променят във възгледите на човек за 5 години.... пък и нещата, които остават непроменени.

Ти ги четеш с цел злоупотреба. И други го правят.
Уха!  Shocked  Вярвам можеш да си докажеш твърденията?! Или съдиш по себе си?

Vl, не бъди отмъстителен.  Wink Това, че няма тема, в която да сме на едно мнение не означава, че трябва да ме клеветиш, нали?

Не те клеветя, а казвам истината. Твоите злоупотреби с моите мнения не са били една или две. Искаш да ги извадя на показ ли? Може би ти печелиш тиквения медал за злоупотреби с чужди мнения. Ти си на върха!
Tired
Ок, добре. Май е по-сериозно, отколкото съм предполагала.
Реших, с цел да не се дразним повече и да си съхраним душевния комфорт, да ти обещая най-тържествено повече да не коментирам твои мнения, нито да участвам в теми, започнати от теб!  bowuu
/Моля, запази някъде този ми пост и ако се забравя ми го припомни!/ Айде, честито!

# 41
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Хвала на тоя, който има търпението да ме изчете, че да злоупотреби с ценната информация.  hahaha
Добре, че само глупости ръся тука.  Mr. Green

Аз чета.  Mr. Green
Като се озова в средата на някои спор и съм изпуснала къде е драмата.   hahaha
Чета и определенени потребители, който смятам за невероятно духовити. Няма да кажа кои.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 931
..., да ти обещая най-тържествено повече да не коментирам твои мнения, нито да участвам в теми, започнати от теб!  bowuu
     Това не ти пречи да четеш с цел злоупотреба, нали?   Flutter  Hug   

# 43
  • София
  • Мнения: 23 124
Чета по две причини, но много рядко.
Едната е, когато имам чувството, че въпросният потребител прави реклама на нещо си.
Втората е, ако някой ми е интересен и искам да науча нещо повечко за него.

Никога не чета с цел вадене на кирливи ризи. НИ-КО-ГА! А много други го правят, дори ми се струва, че им е любимото занимание.

# 44
  • Мнения: 2 457

 ако някой ми е интересен и искам да науча нещо повечко за него.

Никога не чета с цел вадене на кирливи ризи. НИ-КО-ГА!
А много други го правят, дори ми се струва, че им е любимото занимание.
И аз точно така.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт