Мнението на потребителите. Какво е то за Вас?

  • 7 144
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Доколко ме интересува чуждото мнение зависи от темата. Ето например в тази четох, четох и реших, че просто не ме интересува какво мислят другите, че ги интересува. Има стотици, може би хиляди теми, които са по-скоро да се изкажеш, пък дали ще ти олекне или не, е доста спорен въпросът. А съвсем съмнителна е искреността, с която ще се отговори, от почувствалите се засегнати.

# 106
  • Мнения: 25 878
Пълнолудние е.
Драмата "Кой ме кефи и кой не във форума" напира и заплашва да се пръсне...
Няма лошо, важното е да се изпусне парата навреме, че иначе става страшно.  Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 1
Скъпа Како Сийче, темата не е за това и нямам никакво желание да се превръща в арена за обиди и комплименти, няколко пъти вече го споменах Peace
Като нещо ме вълнува си пускам темичка, в момента не ми е до това кой кой обича или мрази.  Hug

# 108
  • Варна
  • Мнения: 67
Абе я ми кажете - има ли възможност да получавам известие вски път когато Марчето пусне нова тема  Mr. Green

Марче, моля те кажи какво стана с партито  Whistling

# 109
  • Мнения: 1 912
...и двете съм си ги букмаркнала да следя какво са писали...

Има ли такава възможност    jumpuu  Как мога да следя публикациите на Мимс  txtloves newsm76

По темата- има някои потребители, които ужасно много харесвам и такива, които по-малко харесвам  Mr. Green
Най-често пиша в теми, по които имам твърда позиция и трудно бих я променила, заради нечие различно мнение. Различното мнение не би могло и да ме накара да спра да харесвам въпросния потребител, стига да е обосновано, а не просто за да изкаже различно мнение.

# 110
  • Мнения: 6
За мен мнението на потребителите в този форум, а и във всеки друг не струва пукната пара.
Имам предвид личното им отношение и мнение към мен.
Умните дами никога не биха ме обидили, а глуповатите не бива да се слушат!
Мдааа сега схванах, ти понеже постоянно се опитваш да се зъбиш, и когато не можеш да изкажеш мнение обиждаш,
явно си от глуповатите, мерси че си призна   Mr. Green

# 111
  • Мнения: 322
в момента не ми е до това кой кой обича или мрази.  Hug



Мими! Нима нещо неприятно е надвиснало над прелестната ти главица с екстеншъни? Притесних се за теб  Hug   bouquet

# 112
  • Мнения: 25 878

Като нещо ме вълнува си пускам темичка, в момента не ми е до това кой кой обича или мрази.  Hug


Колко жалко! А аз така се надявах да изпълниш обещанието си:

Ружа, относно форумските си любимци и нелюбимци, възнамерявам да пусна отделна тема Peace

 Cry

# 113
  • Мнения: 2 196
Много ми е важно мнението на потребителите. Особено с ДиС и Клюкарника. Тези два подфорума са ми като Библията. Вярвам безпрекословно на всяка буквичка написана в тях.
Например видя ли мъжа ми изморен, веднага по подгонвам / докарана според всички правила на ДиС  - по прозрачна нощница, токчета и космата боа/ и го гоня, докато не го стигна. Стигна ли го, тутакси го подлагам на разпит, да видя аз що така е уморен, като цял ден е бил само на работа.
Ако не си признае доброволно всичко, в което реша да го обвиня, веднага му събирам багажа. Crossing Arms
Много ни се подобри семейния живот, благодарение на форума.

# 114
  • Мнения: 25 878
Бианка, а легена???  Crazy
Как ще го гониш, без да си го проверила с легена?  Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 2 196
А,Сийо! Това е за младоженци. Новобранска работа.
С легена ще го гоня аз, вместо да следвам тукашните съвети. Мигне ли на влизане вкъщи с лявото око, не му е читава работата. Naughty

# 116
  • Мнения: 3 034
Важно ми е само в някои подфоруми и то не какво им е отношението към мен, а към това което съм написала, търсила, превеждала и т.н. Радвам се, когато съм помогнала на някого. А в Клюкарника искрено се възгордях като ме номинираха!  Grinning Но то пак беше за тези подфоруми, които наистина са важни за мен - свързани с децата. В останалите никак не ме вълнува мнението на потребителите.

Както в реалния живот, така и тук, намирам и приятели, и безразлични, и откровено неприятни.

# 117
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Бианка, а легена???  Crazy
Как ще го гониш, без да си го проверила с легена?  Rolling Eyes

Гледай ти!!! А аз си мислех, че това с легена е легенда... Joy

Общи условия

Активация на акаунт