Мнението на потребителите. Какво е то за Вас?

  • 7 132
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 474
Здравей, очарователна!
Аз колекционирам красотата и очарованието навсякъде, където ги срещна, нещо като хоби ми е.
А когато открия и пълнеж под добре коафираната прическа, пардон, добре коафираната виртуална визия, просто ме обзема съвсем обяснимо вълнение, което компенсира наличието на пъпчиви тинейджъри и какви бяха още, които, признавам си понякога са страшна сила по отношение на възможностите си да отегчават и досаждат, дори и денят да е започнал с песен на уста и чуруликането на пойните пролетни птички.
Признавам си, както трещерица бе любезна да поясни, че се допитвам до форума до всички въпроси, които ме вълнуват, дори и долните гащи на мъжът ми са една отворена книга за моите приятелки от форума, които винаги ме подкрепят в трудни моменти.

П.П. Госпожа Бижу е свършила прекрасна работа.

# 31
  • Мнения: 241
О, Миме, аватарът ти е уникат!   bouquet
От всичко, което съм чела и чувала за теб, не мога да се удържа и ще попитам - позира ли за него?

бе аз мислех че е позирала с предния аватар, сънувам го нощем, ама нейсе, смени го

важно е Миме, важно е, особено като ме налегнат едни скучновати периоди и се позадържам тук доста. И ако нещо ме жегне и после го премислям. Форум, какво да ти кажа. Ти обаче си намерила златната среда - провокативна и бляскава се носиш като лъскава яхта из форумските плитчини.

Hass, на мене ми звучи все едно си впечатлила ужасно много някой, аз пък бих се изкефила ако някой чак така ме отличи  Mr. Green най тъпата.. то пък статистика и си правят тия хора, пусни един линк да видим

# 32
  • Мнения: 241
Мило Миме,здравей!
Интересува ме само и единствено твоето мнение за мен,душко!
Лек и усмихнат петък Hug

леле. колко мило  Embarassed  Heart Eyes завиждам ви за приятелството...

# 33
  • Мнения: 268
Има няколко момичета от форума, чието мнение обикновено съвпада с моето и ми харесват.
Всъщност , харесват ми разсъжденията им, защото не се познаваме лично, все пак.
Има и доста, чието тъпоумие прозира от постовете им.... доста.
Има такива, които просто си запълват времето тук и се чудят какво да пишат , за да са вечно актуални и интересни.
В крайна сметка не ми пука особено, защото не се познавам с никоя от вас.
Уважавам мнението на всеки от вас обаче, всеки има право на собствено мнение, било то и грешно!
Хубава петък- вечер на всички  Hug

# 34
  • Мнения: 2 175
Миме, от теб не го очаквах.. Shocked

Не тярбваше ли да е важно единствено и само мнението на "банкомата", IBNA-a или както там му викаш.. newsm78

# 35
  • Мнения: 268
Ей това е една от мацките, които ме кефят!  Mr. Green

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всичко е според настроението. Също и според подфорума и темата. А в ДиС-а темите обикновено са забавно-развлекателни... рекламата отгоре допълва картинката.

п.с. Постовете на авторката ме просълзяват от умиление.

# 37
  • Мнения: 426
Ми аз дойдох тук уж да се просветя относно биберони, каши и захранване, но пък попаднах  на съвсем други неща покрай кашите и захранването  Laughing Много забавни неща се случват тук и за една майка като мен, е много разтоварващо да  си прекарва часовете докато детето спи, в чисто женски разговори, клюки и пикантерии. Харесва ми форума определено  Peace

# 38
  • Мнения: 241
имам си 2ма любими съфоримци, едната дама ме спечели с нещо написано за Перу преди няколко години и редовно си я чета оттогава-покрай нея имам доста полезна чисто битова информация - напр. къде да си вадя снимки и за разни магазини и домакинство и пътувания... Другата пък е супер активна тук и в здравния форум и къде ли не и постовете и винаги ме забваляват с остроумие и разсъждения.
и двете съм си ги букмаркнала да следя какво са писали.
така че има много бисери. всъщност всичките са бисери по един или друг начин тук.

# 39
  • Мнения: 25 844
Hass, изключително много се радвам, че не си от Левски!  Hug

# 40
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Тук намирам  различни  гледни точки по проблемите, които ме интересуват, а  и по онези, които не ме интересуват чак толкова Simple Smile Дали съм харесвана, или не, изобщо не ми е проблем номер едно. Факт е, че досега не съм усетила негативизъм от никого.Даже  и  някой    да  се отнесе негативно, ще го приема  спокойно като сфинкс- все пак, не е нужно , а и не е нормално човек да  е харесван от  всички. Що се отнася до  мнението   на потребителите- самият  факт, че отвреме- навреме пускам по някоя  тема и търся коментари или съвети, означава, че  мненията ме интересуват. Това не значи, че автоматично изпълнявам  всеки даден съвет. ПРосто   поглеждам на  дадената ситуация  и  от нечии други очи  и  се ориентирам  по- лесно  за посоката, в която трябва да вървя.

# 41
  • Мнения: 593
Да, важно е. Пишещите са живи хора, като мен, все пак.
Влизам във форума, за да чета различни мнения, опитвам се разбера защо даден потребител е стигнал до този извод.
Опитвам се да разбера и тези, които само критикуват и се дразнят от другите... може би самите те имат някакви комплекси и преживяват нещо.
Е, признавам си, и аз съм се държала като страдаща от ПМС, ама какво да се прави... и аз съм човек.  Laughing

Погледнато от друг ъгъл, не бих пуснала анкета как да кръстя детето си, или тема "какво да правя" ако имам проблеми в семейството.
Обаче има определени съфорумки, с които бих споделила.

# 42
  • Мнения: 5 370
Моето житейско мото е на аватара ми. И реално, и виртуално се ръководя от него. Laughing
Това по отношение на въпроса на авторката.

# 43
  • София
  • Мнения: 9 892
Всички подфоруми тук,без един,ползвам за разтуха.Единственно форума за деца с увреждания е мястото,в което пиша истински сериозни неща,а също и чета такива.Там има много хора,които са ми близки и които безкрайно са ми помагали-къде със съвет,къде с добра дума,къде със забележка,къде с приятелско рамо,на което да поплача и виртуално,и не.
За моя изненада обаче има още едно местенце в този форум,където срещнах невероятни хора,и това е плевенската тема.Поживяхме две години и половина в този град и той остана завинаги в сърцето ми.Всички момичета от плевенската тема/и едно момче Laughing/са ми легнали на сърцето-кой повече,кой по-малко.

Вергилия,прочетох,че теб всички те харесвали.На мен лично си ми много странна,а някои твои мнения във форума откровенно ме дразнят.Отчитам факта,че това е виртуално пространство обаче,та всеки може да пише каквото си поиска.Може пък на яве да ми станеш симпатична,знае ли човек.

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 19:02 от Валенцето

# 44
  • Мнения: 9 814


Вергилия,прочетох,че теб всички те харесвали.На мен лично си ми много страна,а някои твои мнения във форума откровенно ме дразнят.Отчитам факта,че това е виртуално пространство обаче,та всеки може да пише каквото си поиска.Може пък на яве да ми станеш симпатична,знае ли човек.

Определено не я и разбираш.

Жозефина, житейското ти мото много ми допада.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт