Мнението на потребителите. Какво е то за Вас?

  • 7 129
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 123
Klonka - тутакси ти обръщам внимание и ти съчувствам искрено и лично Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 2 840
Ето, права е Мимето - форумът е нашата сила в борбата с житейските неволи.
Важно е да се обичаме!!!
Благодаря, Моля, Благодаря!!!

# 77
  • Мнения: 1
Форумът е не само сила в борбата с житейските неволи, форумът е просто Велика сила, но пак повтарям- когато сме задружни и сплотени. Една птичка не прави пролет, нито две, три или няколко.
Ако Клонка си беше пуснала специална тема за отказа на фризьора още сутринта, освен морална подкрепа и много прегръдки, щеше да получи и реална- аз веднага щях да говоря с моята фризьорка и нямаше да бъде необходимо чакането да е до 12 часа Close Но няма смисъл да приказваме при свършен факт. Действията трябва да са навременни и адекватни Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 2 840
...щеше да получи и реална- аз веднага щях да говоря с моята фризьорка и нямаше да бъде необходимо чакането да е до 12 часа Close
Този факт задълбочи депересията ми. Значи - ето - твоята фризьорка, без записан час, даже и посреднощ би скокнала за теб и дори за твоя приятелка. А моята ме отсвири за 12 часа заради някаква абитуриентка.
Смазана съм...
Затова не пуснах тема.

# 79
  • SA
  • Мнения: 3 196
За мен форумьт е по-скоро източник на информация. Честно казано досега не сьм решавала лични проблеми чрез допитване до другите потребители. Казвам си мнението в теми, които са ми интересни. Не ме притеснява дали останалите са сьгласни, или несьгласни с моето мнение. Даже разнообразието от мисли и становища е интересно за мен.

# 80
  • Мнения: 1 174
Мнението на потребителите е важно за мен  Wink
Би ми станало неприятно ако някой ми напише: "Не те харесвам", "Много си тъпа" или нещо подобно  Confused Е, няма да си разваля деня, но ще ми стане чоглаво. Такава съм си, аз и в ежедневието трудно преглъщам откровено неодобрение, пък и по - завоалирано да е...
Иначе съм от типа потребители, които като пишат нещо, непременно гледат след тях кой какво е писал и ако има някой на същото мнение, ми става приятно, ако пък някой ме е критикувал - отговарям и понякога споря тъпо и вманиачено като магаре на мост се инатя - това си го отчитам като недостатък  Laughing
Но мога /и съм го правила/ да си призная, че греша, да се извиня, без цупене и тръшкане. Трябва обаче някой доста убедително да ми покаже защо не съм права, което не е лесна задача, а и доста труд и търпение изисква.
Като цяло обичам да споря, да дискутирам, най - вече щото имам доста време да пиша, и си запълвам свободното време на работа  Laughing
Съвет, даден от някой може да послушам, и съм слушала, и в този подфорум и в другите, в които пиша.

# 81
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мнението на потребителите е важно за мен  Wink
Би ми станало неприятно ако някой ми напише: "Не те харесвам", "Много си тъпа" или нещо подобно  Confused Е, няма да си разваля деня, но ще ми стане чоглаво. Такава съм си, аз и в ежедневието трудно преглъщам откровено неодобрение, пък и по - завоалирано да е...
Иначе съм от типа потребители, които като пишат нещо, непременно гледат след тях кой какво е писал и ако има някой на същото мнение, ми става приятно, ако пък някой ме е критикувал - отговарям и понякога споря тъпо и вманиачено като магаре на мост се инатя - това си го отчитам като недостатък  Laughing
Но мога /и съм го правила/ да си призная, че греша, да се извиня, без цупене и тръшкане. Трябва обаче някой доста убедително да ми покаже защо не съм права, което не е лесна задача, а и доста труд и търпение изисква.
Като цяло обичам да споря, да дискутирам, най - вече щото имам доста време да пиша, и си запълвам свободното време на работа  Laughing
Съвет, даден от някой може да послушам, и съм слушала, и в този подфорум и в другите, в които пиша.

И аз съм същият модел.
Само бих добавила и малко мързелив, щото предпочетох да изчакам някой да ме опише, а аз да копирам и да се "подпиша" под описанието.  Blush Peace

# 82
  • Мнения: 463
Ползвам форума главно за информация по отношение на децата.  Даже не знаех за съществуването му преди да имам дете. Тъй като бях изключително невежа по отношение на всичко относно отглеждането им главно оттук съм се информирала по всякакви въпроси от здравословен характер, за детски градини, за възпитание. Трябва да кажа, че абсолютно винаги съм намирала компетентни и достатъчни отговори, за което съм много благодарна. Гледам и аз да отговарям на въпроси, доколкото ми е във възможностите. Напоследък се изкушавам да поглеждам и в други подфоруми и тук таме да си кажа мнението. Ако става въпрос дали за мен е важно отношението на другите потребители към моето мнение,  разбира се, ми е приятно, когато с някой друг споделяме еднакви виждания за нещо. Запомням и някои девойки, на чиито отговори, така да се каже разчитам.
Тоя форум е много разнообразен и доста надхвърля името си, мъжът ми ме закача, като кажа, че ще питам нещо тук, и онзи ден бяха се смели с колегата му, защото търсили в интернет информация как се изчислява след колко време се чува звука след светкавица, нещо се затруднили и колегата казал: Я виж в бг-мама.

# 83
  • Мнения: 25 842
Тоя форум е много разнообразен и доста надхвърля името си, мъжът ми ме закача, като кажа, че ще питам нещо тук, и онзи ден бяха се смели с колегата му, защото търсили в интернет информация как се изчислява след колко време се чува звука след светкавица, нещо се затруднили и колегата казал: Я виж в бг-мама.

Кажи им, че в бг-мамма са се попикали от смях, че коскоджамити мъже не знаят как да питат Гугъл и Уикипедия.  Mr. Green

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D1%8A%D0%BC%D0%BE%D1%8 … D0%B8%D1%86%D0%B0

За по-сигурно ще го копирам, че може и върху линкове да не могат да цъкат, знам ли?  Thinking

Тъй като звукът и светлината имат различна скорост, чрез измерване на интервала от време между проблясъка и гърма, можем да изчислим на какво разстояние е била светкавицата. Скоростта на звука е около 340 метра в секунда, а тази на светлината е толкова голяма, че можем да приемем че достига наблюдателя мигновено. Това означава, че ако гръмотевицата закъснее с 3 секунди, мълнията е паднала на приблизително 1 километър разстояние. Едновременно проблясване и гръм пък означават, че мълнията е била съвсем наблизо. Гръм рядко може да бъде чут на повече от 24 километра.

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 20:46 от Как` Сийка

# 84
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 802
Единствената част от форума, която взимам що годе на сериозно е Пътешествията. По професионални причини мнението на различните хора за съответната дестинация за мен лично са съществени.
Другите подфоруми чета с доза ирония. Информацията претеглям внимателно, но..... истината е, че винаги ми е интересно да прочета добре аргументирано мнение и то когато е обратно на моето. Дава ми различната гледна точка и ме кара да се замисля. Чудесен коректив.
От друга страна съм отчасти сеирджийка  Embarassed, отчасти скандалжийка  Embarassed и с изключително удоволствие чета някои "иронично - критични" съфорумци.

Миме, темата ти е както винаги изключително провокативна. Образът, който изграждаш е уникален. Peace

# 85
  • Мнения: 1
Темата си е много добре, именно тук ще се разбере кой кой е- кой е дошъл за сеир, кой да се заяжда, кой да се лигави и кой е тук заради каузата!

# 86
  • Мнения: 9 814
Чия кауза?

# 87
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 802
Темата си е много добре, именно тук ще се разбере кой кой е- кой е дошъл за сеир, кой да се заяжда, кой да се лигави и кой е тук заради каузата!

И аз това казвам  Peace

П.П Франческа, подписът ви доста точно съответства на темата  Grinning

# 88
  • Мнения: 1
Пътешественик (надявам се не се обиждаш, че те наричам така, но никът ти ми е дълъг и нещо не го разбирам), добавих те в списъкът си с приятели Hug
Общата.

# 89
  • Мнения: 9 814
Пътешественик (надявам се не се обиждаш, че те наричам така, но никът ти ми е дълъг и нещо не го разбирам), добавих те в списъкът си с приятели Hug
Общата.

Иде от име на книга никът на потребителя пътешественик.

Ама Миме, много каузи тука, много нещо. Аз за това питам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт