Мнението на потребителите. Какво е то за Вас?

  • 7 127
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 370
Ето реален пример за това как Потребителката Салиери път към моето сърце намери! Heart Eyes
Салиери-оттук нататък тА слагам в болд. И всеки път, 'га видя твоето лице (демек аватар) усилено ще бие пред екрана моето сърце. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 9 887


Вергилия,прочетох,че теб всички те харесвали.На мен лично си ми много страна,а някои твои мнения във форума откровенно ме дразнят.Отчитам факта,че това е виртуално пространство обаче,та всеки може да пише каквото си поиска.Може пък на яве да ми станеш симпатична,знае ли човек.

Определено не я и разбираш.
И теб не разбрах в случая Embarassed.

# 47
  • Мнения: 5 370
Добре , какво толкова има за разбиране? Вергилия просто винаги си казва, ама едно към едно, това, което мисли. Толкоз. Може да не ми допада винаги, признавам, но не мога да кажа, че ме дразни, айде холан. Не може да ме дразни човек, когото НЕ ПОЗНАВАМ реално.

# 48
  • Мнения: 241
Жозефина, много си толерантна, макар и "insupportable".
Заради това сигурно нямаш проблем с работата в кол център. Като не виждаш хората и не им се дразниш. Аз като съм работила такова ми е идело да изкъртя телефона  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 5 370
Жозефина, много си толерантна, макар и "insupportable".
Заради това сигурно нямаш проблем с работата в кол център. Като не виждаш хората и не им се дразниш. Аз като съм работила такова ми е идело да изкъртя телефона  Mr. Green
Ами абсолютно си права, Солчице. Това е една от основните постановки т.нар 'софт скилс", да не приемаш лично , ако от другата страна крещят, обиждат, заплашват. Този човек е на 2-3-4-5-6000, дори 9000-Канада-км от тебе. Той никога няма да си пие кафето с тебе. Няма да дойде у вас на гости. Изнервен е, защото не може да преведе пари/компютърът му е счупен/принтерът се е прецакал/софтуерът му не работи и каквото там се сетиш.
Ако има начин-бих се пенсионирала в бранша, дам. Но да сменям дейностите за разнообразие, че то едно и също ти идва догоре.

Та така и тук. Определени хора знам, че никога няма да ги срещна. Хубаво, не съм съгласна с позициите им, ок. Излагам моите, опонирам, без обиди, може даже да се види в профила ми. Laughing  Но да заявя някому "Не те харесвам, дразниш ме, не те понасям" по едното виртуално общуване??? newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 9 887
Добре , какво толкова има за разбиране? Вергилия просто винаги си казва, ама едно към едно, това, което мисли. Толкоз. Може да не ми допада винаги, признавам, но не мога да кажа, че ме дразни, айде холан. Не може да ме дразни човек, когото НЕ ПОЗНАВАМ реално.
Благодаря много за разяснението. Simple Smile
Написах,че някои нейни мнения във форума ме дразнят.Какво толкова странно има в това!?Не съм написала-еди кой си потребител ме дразни.
Както и да е,няма значение.

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 19:44 от Валенцето

# 51
  • Мнения: 763
На мен тук във форума ми е добре. Влязох с конкретен проблем и взех, че се заседях! Laughing Интересно ми е - мненията, начинът на изразяване, напъните за изтъкване, откровената глупост, но и оригиналните мисли, хитрите идеи... Най-често търся отговори и информация или пък просто разпускам. Отговарям там, където мисля, че мога да бъда от полза или имам мнение.  Има няколко шарени хора, които ми допадат. Има и такива, които са изпитание за търпимостта ми.
Полезно ми е, забавно ми е и е безобидно за околните. Дали ми пука какво мислят за мен? Не винаги, не на всяка цена и не за всеки.

Жозефина, би ли превела мотото си за тези, които не владеят тоз език, но търсят път към сърцето ти! Praynig

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 19:46 от chevroleta

# 52
  • Мнения: 5 370
Oх. Laughing
Ще се опитам звученето да бъде максималко, хм, цензурирано и културно.

"Аз съм непоносима и обичам да дразня околните". Mr. Green

# 53
  • Мнения: 763
Човещинка! Mr. Green

# 54
  • Мнения: 5 370
А отдолу посланието е "ФнимаФай, щото хапя" Laughing
Абе луда работа, като авторката си.

# 55
  • Мнения: 9 814
А ето chevroleta и тук виждам.  Heart Eyes

Ето аз например много трудно разбирам Шанел. Люшкам се между това да й вярвам на 100%, до това да съм убедена, че е тук да се бъзика откровено с останалите.

Жозефина, и френска.

# 56
  • Мнения: 763
Жозефина, едно човеколюбие лъха от теб. Като гледам взела си мерки и си предупредила по всички възможни начини какво да чакаме, за да няма изненадани заблудени заръфани женици. Това си алтруизъм, както и да го погледнеш! Mr. Green
В интерес на истината, попитах те, защото си давам сметка, че нестандартните никове и мота ми правят впечатление. Често толерирам мненията на потребителки с оригинални псевдоними, без значение дали това, което пишат се покрива с моето мнение или не. Просто от човек, който си е измислил нещо готино за себе си и се е украсил с някаква интересна фраза или картинка, очаквам да ражда и оригинални мисли...По никовете посрещам, така да се каже! Mr. Green
Има и едно количество "тарани", към които съм развила нещо като "стокхолмски синдром". Има теми, в които докато не им прочета тежкото мнение, просто не ми е спокойно.
Франческа, разхождам се и аз напред назад! Но ми е добре, че и тук те засичам. Hug

# 57
  • Мнения: 1
Въпросът ми не беше точно дали Ви пука, че съфорумците не могат да ви дишат, а дали се вслушвате в съветите им. Например, когато пуснете тема, че свеки е дала шоколад  #Cussing out  на малката ви принцеска или принц, а мъжо вместо да се изпокара жестоко с майка си, взема нейна страна и казва "Е, какво пък толкова"  #2gunfire #2gunfire #2gunfire- тогава получавате отговор в темата си, че мъжо ви е мамино синче и е редно да го напуснете, защото  никоя себеуважаваща дама не би живяла и миг с подобно мамино синче. Какво правите тогава, събирате си багажа или ви минава през ум "Ами, какво толкова", но само защото в темата се срещат и такива мнения, което Ви дава допълнителна увереност.
А, и още нещо- спамо чата е в Клюкарника, Споделете в трета глуха Отчетните.

# 58
  • Мнения: 6
Ако един съвет е добре аргументиран и обоснован
и ако ме убеди в правотата ти, или има по-добри доводи от моите,
дори и да съм на друго мнение, може и да ме убеди, че моето е грешното,
т.е.
да вслушвам се в някои хубави мнения, дори да са различни от моите.
По принцип всички мнения, които са написани като доброжелателни съвети са ми много интересни, дори като
са съвсем различни от моите.
Не мога да понасям единствено заядливи или особенно хора които обиждат,
стават ми антипатични и не си правя труда да им отговарям, нито бих слязла на тяхното ниво  Hug

# 59
  • Мнения: 9 814
Ами зависи къде във форума питаш. Тук в ДиС-а  чаФка /Жозефина, така ли се пише?/ трябва да ми е изпила мозъка, за да се доверя на съвет от две изречения, даден от непознат за мен потребител.
Пиша по-скоро в подфорумите за деца- там се познаваме горе-долу и лично аз знам на коя мога да й имам доверие и на коя мнението е по-скоро ехо на останалите.

Общи условия

Активация на акаунт