Втори клас съм вече аз!

  • 46 356
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честит Рожден Ден на Дария! Да расте здрава, щастлива и много обичана!

# 61
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Честит рожден ден на Дария!!!!!

ПС Да, гърлен секрет. Но стрептококи може да има и без скарлатина. Просто при съмнение за скарлатина опасенията са за тях. И ако е скарлатина /стрептококи, освен АБ-а, след време се пуска АСТ /не ми дава латиница но пак така се пише с ес/.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 032
Честит Рожден Ден на Дария!

Нашето тържество мина днес, с програма, свидетелства и награди!С нетърпение очаквам да мине и изпита по пиано и да се отдадем на скука и ваканция накрая, мисля, че аз я очаквам с по-голямо нетърпение от детето  Crazy

Бети, за скарлатината - има и бърз тест, достатъчно надежден е , за половин час излиза резултата, ние правихме миналата година в Цибалаб, предполагам и на други места го правят.Показва наличието точно на стрептококите, които причиняват скарлатината.Има различни видове стрептококи.За жалост дори да е добре детенцето трябва да се пие антибиотик.Но дано н е е това все пак!!!
Мими.ива, какъв списък само, нашия включва само 6 книги Simple Smile

И накрая да пожелая весела и много щура, и изпълнена с емоция ваканция на всички дечица!!!

# 63
  • Мнения: 4 970
Явно трябва да отидем на лекар, въпреки че вече се чувства добре. Но това може да стане чак утре, така или иначе. Днес съм на работа сутринта, лекарката също. Обриви по тялото иначе няма, няма и по небцето - само по дъгичките на гърлото има тези странни ситни топчета. Днес сутринта не съм го гледала обаче дали още са там. Rolling Eyes Благодаря на всички ви за загрижеността! Hug
Честит рожден ден на Дария!!! Весела и щастлива ваканция и много, много да е здрава!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 966
ivben, честит рожден ден на патерици!

Честит рожден ден и на Дария!

Betty L., стискам палци да не е скаралатина и бързо да се оправите.

# 65
  • София
  • Мнения: 568
И аз искам да пожелая щастлива и безгрижна ваканция на всички .

# 66
  • Мнения: 3 034
ivben, честит рожден ден /на патерички/ !  bouquet

Честит рожден ден на Дария ! Нека е здрава и има прекрасно детство !  bouquet

Betty L., дано се разминете със скарлатината. Hug


мими.ива, списъкът ви все пак си е внушителен, макар и само препоръчителен. Аз, ако съм току що завършила първи клас, ще се уплаша най-вероятно и дори да изчета половината, ще имам постоянното усещане, че не съм се справила.

Ние вчера изкарахме един прекрасен празник на едно прекрасно място. Бяхме в къщата на "ТУК-ТАМЕ" и децата правиха буквички, гониха се, търсиха пиявици под камъните /каквито не намериха точно там, разбира се  Laughing/, учиха се да сгъват книжни пилета. Беше много спокойно и уютно. Днес ще водя девойката пак там - ще пишат драконовски приказки.

# 67
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Честит рожден ден на Дария ! newsm51 newsm59 Tada newsm51 Да расте здраво и мн. щастливо дете!
и Честит рожден ден на ivben, с малко закъснение!   bouquet  bouquet  bouquet

Деспина- страхотен блог! Поздравления   bouquet
[bBetty L][/b], не е лошо да направиш една консултация с лекар, защото Яна изкара скарлатина, без да има никакъв обрив. Дано не се окаже това!

# 68
  • София
  • Мнения: 253
Да се похваля и аз - и ние сме отличници!!!!!!!!!!! А пък каква суперска характеристика е написала госпожата - направо сме за Оксфорд! И пак ми каза, че макар да сме по-малки, изобщо не ни личи, даже напротив- справяме се по-добре от повечето деца в класа.
Желая на всички весела ваканция!!!!!!!!!!!!!!!

# 69
  • Мнения: 6 031
Честит Рожден Ден на Дария!!!

# 70
  • Мнения: 413
Здравейте , HugЧестито на рождениците, които съм изпуснала  bouquetДа са живи,здрави и много щастливи newsm59
Вчера взехме свидетелството и характеристиката,дадоха ни и списъчето с книжките-7бр от които трябва да прочетем поне 2 Peace
Бях решила днес да отидем до НДК за изложението на книгата,но от сутринта сме с разстройство и повръщане ooooh!
Ако някой го е посетил нека сподели,наистина ли цените на книгите са минус 70 процента? newsm78
Мери Зайо много е сладка малката Hug
Betty L бързо оздравяване ви желая Hug
Много е гадно да започнем ваканцията с болести,но няма как,дано поне бързо се възстановят Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 2 878
Привет на всички!

Накрая остана и малко време да се разпиша.
Честито на рожденничката! Simple Smile Да е жива и здрава за радост на всички!
Честита ваканция на всички второкласници!  Hug
Честито и на нас, че се справихме заедно с децата ни.

Косето имаше тържество вчера сутринта. Имаше проект за насекомо и той си беше избрал да разказва за бръмбара рогач. Вярвам тоя бръмбар ще го помни вечно.  Mr. Green Не успя да ни навали много и след тържеството в класната стая, отидохме да поднасят цветя на паметника на Кирил и Методий. От връчването на свидетелствата най- съм впечатлена, че има и характеристика на ученика (вие не знам имате ли подобно нещо). А най-големия кеф беше, че пяха две песни на испански (все пак тази година го учеха само устно). На теста по роден край гущера все пак е влязал в графа "домашно животно".  Laughing Но пък имах проблем предната вечер с обяснението, защо му е задраскан "вуйчо" от членовете на семейството. Дадоха ни и чакания списък с книги за ваканцията. Списъка е горе долу този:
- Български народни приказки
- Патиланско царство
- Мечо Пух
- Басни (каквито си изберем)
- Приказките на Братя Грим
- Приказки на Андерсен (вкл. Снежния човек)
Други не се сещам. Прибрахме се за 2 мин, само да се преоблече и отидохме в Къщата Тук-Таме, където купона вече течеше. И така до вечерта. Получи и подарък една количка-пчела от серията на Хот Уийлс.  Laughing Толкова след подаръците предните дни.

# 72
  • Мнения: 1 159
Уф,с този извънреден труд нямам време за вас Hug!
Първо искам да честитя рождените дни на Ивбен и Дария!Моята зодия сте!Да сте здрави и щастливи!
Показвам ви снимки от прощалното тържество на 1-ви "А" клас:
http://picasaweb.google.com/xamised/24052010?feat=directlink
Класната стая трудно побра всички роднини,доста тесничко ни беше,но децата се бяха постарали.И госпожата,естествено!Подаръкът за класната беше сервиз за торта(според мен не от най-удачните...).
Мими Ива,излишно голям списък,макар че някои от заглавията са само на приказки,не на дебели книги.Какво да се прави,щом така е преценила госпожата...

# 73
  • В офиса
  • Мнения: 4 033
Честито на рождениците!

Нашето тържество бе в петък. Беше страхотно. Децата имаха много забавна пиеска (вдъхновена от бърканица в приказките на Дж Родари), после открит урок по английски с игри (нашият отбор спечели)
Голям кеф е ваканцията Simple Smile За една седмица е при баба си. Надявам се да си отиграе навън. После идва малко тук и заминава на лагер (първият й такъв)

# 74
  • Мнения: 3 034
Деспина, много ми хареса блога. Съвсем скоро мисля да запозная с него Марена. Peace

Общи условия

Активация на акаунт