Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 4

  • 61 315
  • 818
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 438
На мен много ми хареса тази, и е супер лека-
http://www.kasida.bg/phil-teds-bebeshka-kolichka-smart-3-v-1-s-k … deno-48-6378.html
цената също е много добра Peace
Тя и на мен много ми харесва, но е много нефункционална.Използваш коша за новородено до към 4-5 месец и после евентуално след годинката.
Такава количка бих взела след годинка и нещо, като Запа, например.
Иначе с коша за новородено цената наистина е добра. Peace
Защо мислиш ,че не става за бебе между 5 месеца и годинка ?

Легналото положение хич не ми се вижда легнало(изгледах клипчето най-отдолу на страницата).Или поне изобщо няма да е удобно за 5 месечно спящо бебе.Пък и тази пластмаса хич не ми допада  Thinking Иначе като модел много ми харесва(като изключим тези забележки).

И ако знаеш коя количка съм си избрала на първо четене ще ми се смееш, защото е нещо подобно. Simple Smile
Все пак има разлика в легналото положение Simple Smile Ето я:
http://www.poussette-magazine.com/wp-content/uploads/2009/09/pou … senzz-500x600.jpg

# 766
  • Мнения: 2 241
Сега видях клипчето и нещо не схващам, защо да не изглежда легнало  Thinking

# 767
  • Мнения: 6 438
Сега видях клипчето и нещо не схващам, защо да не изглежда легнало  Thinking

Ами незнам, за мен се е полу-полу легнало, ако мога така да се изразя  Mr. Green Но може и така да ми се струва. newsm78

# 768
  • София
  • Мнения: 1 555
Мен ме притеснява друго нещо - и в смарта и в сенза. Сенници и на двете колички не са плътно по седалките т.е. от вятър няма да предпазват.  Rolling Eyes С дъщеря ми имах чико s3 и там сенника също не покриваше плътно отстрани и макар да беше много по-малко "прозорчето", което се получава на нея не и беше приятно, залисваше се от вятъра.  Rolling Eyes  Дано ме разбрахте. Но снимката, която е показала Патето се вижда много добре.

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 380
Мен ме притеснява друго нещо - и в смарта и в сенза. Сенници и на двете колички не са плътно по седалките т.е. от вятър няма да предпазват.  Rolling Eyes С дъщеря ми имах чико s3 и там сенника също не покриваше плътно отстрани и макар да беше много по-малко "прозорчето", което се получава на нея не и беше приятно, залисваше се от вятъра.  Rolling Eyes  Дано ме разбрахте. Но снимката, която е показала Патето се вижда много добре.

Точно така е  Peace обмислях тази количка като вариант, но в един форум видях снимки отблизо и се отказах-освен това се споменава, че сенника е от много тънка материя, нещо като плътна мрежа  newsm78 което съвсем ме отказа от нея

# 770
  • Мнения: 13 512
Сенз-а има подветреници, които се продават отделно

# 771
  • Мнения: 312
нашето бебче ще се ражда през ноември и моята количка е такаваhttp://www.bebe-best.com/images/z8/q603l1.jpg....

да дам един съвет на всички мами...гледаите да има количката и кош за кола,който се инсталира върху самата количка......
ще ви е супер удобно..а и закона вече го изисква.....гледаите не само красотата на количката...а повече неината практичност
и е хубаво покривалото и сенника/било зимен или летен...наистина да ви вършат работа.....

# 772
  • София
  • Мнения: 6 011
Сенза ми е няколко идеи по-добър от Смарта, тези дни ако мина през Хиполенд /нали те предлагат марката/ ще го разгледам на живо.

# 773
  • Мнения: 156
Сенза ми е няколко идеи по-добър от Смарта, тези дни ако мина през Хиполенд /нали те предлагат марката/ ще го разгледам на живо.
все пак и сенза и смарта са си летни колички Simple Smile . незнам защо се опитвате да ги ползвате за новородено но явни не е с умисъл да си направите повече удобство и комфорт. пък да не говорим че за зимата с така количка може да се разходиш само из мола

# 774
  • София
  • Мнения: 6 011
все пак и сенза и смарта са си летни колички Simple Smile . незнам защо се опитвате да ги ползвате за новородено но явни не е с умисъл да си направите повече удобство и комфорт. пък да не говорим че за зимата с така количка може да се разходиш само из мола
За мен също това са типичните летни колички и ги разглеждам само като такива.
Все пак Сенза /на пръв поглед/ обхваща по-голяма група деца - кош за новородено и след това седалка с по-полегнало положение /в сравнение със Смарта/.
На Смарта /поне по картинка, не съм я виждала на живо/ и куца функционалността за периода след коша за новородено и преди детето да започне да не спи в каляската, а понякога това е кажи-речи една календарна година време, през което детето трябва да се вози само и единствено седнало и то точно като на стол, без възможност да си повдигне дори краката.  Peace
Ще дам конкретни отзиви като я разгледам по подробно, имам и подходящ манекен - 6-месечният ми син.  Laughing

# 775
  • Мнения: 21
Здравейте, много ви е хубава темичката  Hug За съжаление не мога да изчета всичко, а и ми е трудно да се ориентирам - има доста нови модели отпреди година и затова ще помоля за съвет. Търся си втора количка. В момента имам Мутси 4 райдер. Количката е супер. Лека, върви много лесно. Обаче на малката (8 месеца), седалката хич не и е удобна. Първо е една от малкото който нямат странична....част да го наречем. А бебка обича да спинка навън и все натам успява да заспи, като лежи директно на пластмасата. А ако се опитам да сваля седалката назад естествено трябва да я разбутвам. И другия проблем е, че колана между крачетата, като че ли е прекалено напред. Тя седи стабилно вече от месец, но там все успява да се смъкне и всъщност чупката и идва на гръбчето. Даже сама се опитва да се изтяга от схващането, едва ли е най-удобната поза. А и ми се струва, че още една зима няма да изкараме. Вече и идва тясна облегалката, пък какво остава за дебело яке.  Thinking
Основните неща на които държа са да е лека(нося я с бебето вътре), да върви лесно и меко, и най-важното да е с широка седалка. Съответно, автоматично изключвам лятна такава.  А и ми се иска да е малко по-евтина, тъй като не ми се дават отново толкова пари за количка, която евентуално ще се ползва само няколко месеца. Има ли такова жУвотно изобщо??  Outta Joint

# 776
  • Мнения: 13 512
Да ти кажа от гореизброеното- не разбрах кое му е супер на Мутсито, ама както и да е.
Simple Smile

# 777
  • Мнения: 1 427

Основните неща на които държа са да е лека(нося я с бебето вътре), да върви лесно и меко, и най-важното да е с широка седалка. Съответно, автоматично изключвам лятна такава.  А и ми се иска да е малко по-евтина, тъй като не ми се дават отново толкова пари за количка, която евентуално ще се ползва само няколко месеца. Има ли такова жУвотно изобщо??  Outta Joint
а защо изключваш лятна количка  newsm78 - така като чета, точно такава ти трябва.
например нещо такова
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … d/158/language/bg

Последна редакция: пт, 06 авг 2010, 07:52 от E.L.

# 778
  • Мнения: 186
Може ли отзиви за тази количка на ABC Дизайн, и дали цената си заслужава, тук как вървят? Трябва ми за февруарско бебе/живи и здрави/ , така че зимния кошмного малко ще се ползва май  Naughty

http://www.mytoys.de/ABC-Design-Kombi-Kinderwagen-Mamba-anthraci … a05.06.03/1916171

мерси на отзовалите се   bouquet

# 779
  • Мнения: 1 262
amidala13, и на мен ми хареса тази , която си публикувала, явно Чиполино Максима са копирали точно този модел.
Ей сега гладах в бг сайтовете , тук са 730лв

Последна редакция: пт, 06 авг 2010, 10:21 от mari:)

Общи условия

Активация на акаунт