Незабравима-Unutulmaz тема44

  • 24 963
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Миналата серия е една от малкото, в които Еда веднъж не се разплака.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 329
Миналата серия е една от малкото, в които Еда веднъж не се разплака.
Вярно! Имаше твърде много щастие и любов във въздуха! Нищо, ще наваксаме в следващата серия, като видях какви драматични събития ни очакват! Еда вече започна- седеше на пода до вратата и плачеше! Направи ми впечатление, че Мелда доста се изненада като видя снимките на Харун+Еда+Ямур  на плажа, което ме навежда на мисълта, че тя не е видяла Харун в къщата и до него момент не знаеше, че са прекарали заедно нощта и деня, т.е.времето докато тя е била в болницата!

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 03:06 от danidorina

# 47
  • Мнения: 24
Еда нали молеше Харун да я остави да говори насаме с Аблата и той изглежда накрая се е съгласил.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 329
Еда нали молеше Харун да я остави да говори насаме с Аблата и той изглежда накрая се е съгласил.
Продължавам да държа на своето, че това беше голяма грешка! Трябваше първи Харун да говори с Мелда, защото всъщност той почна играта с Еда и трябваше да разкаже историята от своята гледна точка и после да пусне Еда да говори със сестра си и тя да разкаже своята история, а не първо тя да се гърчи и мъчи кое как да каже! А него май никакъв го няма в тоя важен момент?! newsm78

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 03:05 от danidorina

# 49
  • Мнения: 24
И аз съм на същото мнение или най-малкото трябваше да са двамата заедно при срещата.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 329
Абе, то от 44 сек не може да се разберат много неща, може и съвсем другояче да е всичко!  newsm78Току- виж се окаже нечий сън или представа! Thinking Но виж завръщането на Толга е съвсем реално и ще става тя, каквато ще става! Оня ден бая си пофантазирах как ли ще се срещнат всеки поотделно с всеки и всички заедно и за възможни целувки се сетих, ама Толга да грабне така Еда kiss- виж чак за такова нещо не ми мина през ума! newsm53

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 03:03 от danidorina

# 51
  • Мнения: 24
Еда сега ще прозре истината за любовта на Толга, макар че Харун доста пъти и го каза, но тя ми се видя много изненадана, а Толга определено видя Харун и нарочно я целуна точно в този момент.

# 52
  • Мнения: 24
Другото, което не знае Толга е катарзиса, през който премина Еда след отвличането на Ямур, как  се опълчи на майка си и сестра си и отиде при Харун, и тази целувка по скоро би навредила на взаимотношенията им, отколкото Толга да се облагодетелства.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 329
Хитрушко е той, Толга! Обича да дразни Харун! А с тая целувка- точно в 10-ката! Само като се сетя за погледа на Харун накрая- тръпки ме побиват! Със сигурност ще му забучи някой! box

# 54
  • Мнения: 0
Добро утро!
Даа!  Досега битката беше между 2 сестри,сега при новите обстоятелства, ще се изправят брат срещу брат! Но ние си знаем, 4е Еда
обича Харун, така резултатът е предрешен.

# 55
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Гласувах с третия вариант...като имам предвид сериала до сега това ми се вижда логично Thinking

# 56
  • Мнения: 27

Добро утро и от мен! Желая прекрасен слънчев ден!

# 57
  • Мнения: 0
Добро утро.
    Дежавю прекрасна тема ,благодаря  bouquet
Относно фрагмента направо е ужасен но смятам за положително,че най накрая официално Мелдището разбра все пак е нещо .А за Толгището вижте ,че той видя Харун и нарочно целуна Еда ,а пък тя така се изненада,че взе отбранителна поциция, вижте и ръцете,може да отнесе един плесник. Но вече ще си отвори очите за любовта на Толга и пак драми. smile3516 smile3515 smile3511

# 58
  • Мнения: 27
Добро утро.
    Дежавю прекрасна тема ,благодаря  bouquet
Относно фрагмента направо е ужасен но смятам за положително,че най накрая официално Мелдището разбра все пак е нещо .А за Толгището вижте ,че той видя Харун и нарочно целуна Еда ,а пък тя така се изненада,че взе отбранителна поциция, вижте и ръцете,може да отнесе един плесник. Но вече ще си отвори очите за любовта на Толга и пак драми. smile3516 smile3515 smile3511
Мисля си, дали пък Мелда не е съобщила на Толга новината, или той просто се радва да види Еда? newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 1 394
Добро утро преди да отлепя пак за вилата.

Изчетох последните постове и само едно нещо ми хрумва. Тук се спомена за варианта Харун да се върне при Мелда, но си мисля, че този път е отрязан окончателно. Мелда сама се постави в патова ситуация и тя самата вече няма интерес Харун да се връща при нея и да консумира брака им. Нали ако го направи, веднага ще разбере за лъжата й за бременността. А това няма да й прости. За мен частичната амнезия се очертава като най-добър вариант за Мелда в момента. Тя е способна да го изиграе, но не знам как е от медицинска гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт