Незабравима-Unutulmaz тема44

  • 24 973
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Много ви моля постнете някоя друга снимка, че от толкова много кошмарни мисли относно сериала имам нужда от разтуха. Аз не мога да го направя

# 706
  • Мнения: 0
Здравейте дружина!!!!
Като гледам днес нашите стихоплетци са отново на ниво както винаги  newsm10 newsm10 newsm10
Г-жо Броненосец  smile3525 smile3525 smile3525 за превода
А за Дежавю, нямам думи вече, нашата добра фея пак е помислила за нас  newsm51 newsm51 newsm51
А относно фрагмента сте го разнищили из основи blahblah и съм съгласна с всички вас thumbsup, чака ни гадна серия ,която обаче няма да ни даде отговор на въпроса, който ни вълнува-какво ще предприеме Харун, след целувката, защото с нея най-вероятно ще свърши серията newsm78

# 707
  • Мнения: 3 203
Само едно немога да си представя относно Феяз.Как така той не може да проумее любовта на сина му към друга жена след като той също е постъпил нечестно по отношение на Саадет.Когато и да разбере ,че сина му има дете от друга независимо от цялата тази бъркотия той трябва да застане зад Харун.Нали и той самият го помоли да бъде с него когато искаше да представи Толга. Не трябва децата му да правят неговите грешки. Лошото е само ,че и самите сценаристи се чудят вече какви да ги забъркат. newsm78

# 708
  • Варна
  • Мнения: 329
Много ви моля постнете някоя друга снимка, че от толкова много кошмарни мисли относно сериала имам нужда от разтуха. Аз не мога да го направя
И аз- също! Тъкмо щях да пиша, че от тия фрагмани и очакванията за ужасната серия съвсем ни падна духа Weary smile3516 и никой нито се шегувка gydi, нито се майтапи nuts, пък и музите на нашите поети нещо се изпокриха newsm43

# 709
  • Мнения: 0

ето снимчици за разтуха

# 710
# 711
  • Мнения: 183

Тази сцена беше толкова романтична! Дано да има още такива "срещи" в банята в случай че всички заживеят под един покрив.

# 712
# 713
  • Мнения: 0
А сега тъй като е вече 22.03 и сложихме червената точка ви пускам нецензурирана версия на любовната нощ на нашите гълъбчета luvbed
http://www.youtube.com/watch?v=TUavBb8lL6A

# 714
  • Мнения: 0
Благодаря ви, а относно разрошването на перчемчето, една моя приятелка беше казала, че не би имала нищо против освен горното и долното перчемче да му разроши на Харун

# 715
  • Варна
  • Мнения: 329
Е, това е то! newsm74 Ради-то и Бонбончето са моите хора! newsm10  love001 Няма да ме оставят с ненапълнена душа! newsm53 Ооох, ооох! smile3521 Ама, красота,а?! smile3508

# 716
  • Варна
  • Мнения: 329

ето снимчици за разтуха
Ама, хубавец, бе! newsm10 Пууу, мъж отвсякъде! smile3521 Сърцето ми трепка, ей!  Kissing Heart

# 717
  • Варна
  • Мнения: 329
А сега тъй като е вече 22.03 и сложихме червената точка ви пускам нецензурирана версия на любовната нощ на нашите гълъбчета luvbed
http://www.youtube.com/watch?v=TUavBb8lL6A
Shocked Embarassed #Crazy това го гледам вече за 465893765 път! smile3521

# 718
  • Мнения: 0
Е, това е то! newsm74 Ради-то и Бонбончето са моите хора! newsm10  love001 Няма да ме оставят с ненапълнена душа! newsm53 Ооох, ооох! smile3521 Ама, красота,а?! smile3508
Дани за теб винаги мила    love001  love001  love001

# 719
  • Варна
  • Мнения: 329
Благодаря ви, а относно разрошването на перчемчето, една моя приятелка беше казала, че не би имала нищо против освен горното и долното перчемче да му разроши на Харун
Е, аз не съм от тия, дето око да види, ръка да пипне! Crossing Arms За мен е достатъчно душата ми да го почувства!  Kissing Heart
А иначе моя позната казва за такъв мъж- сядаш отгоре му и една седмица не ставаш! Embarassed ( цитирам, да е ясно!)

Общи условия

Активация на акаунт