Майкъл Джаксън In The Closet / В килера

  • 28 345
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 77
http://www.youtube.com/watch?v=FMLxlht0Yek&feature=related

Да казвам ли колко ми липсва! Толкова много ! Толкова Много!

# 721
# 722
  • Мнения: 522
момичета,имам неприятното усещане,че ще останем със заключена тема точно за 25-ти Sad
моля ви,нека някой  започва да прави,утре повечето от нас ще имат  изключителна нужда да споделят тук  Cry

# 723
  • Мнения: 7


восъчна фигура на Майкъл

# 724
  • София
  • Мнения: 331
Gita, моля те, заеми се ти с новата тема. Спомням си, че memorgana преди няколко страници написа, че е много заета с   дипломирането и изпуска срокове , ако има други желаещи да я правят, трябва много бързо да кажат и дано нямате нищо против предложението ми.  Hug

# 725
  • Мнения: X
тая фигура не ми харесва


Момичета, правите ли темата, ако няма кой да я прави аз ще започна- само кажете. Да не се окажем точно утре без тема.

# 726
  • Мнения: 7


Може ли някой да разгадае линиите на ръката му ....?

# 727
  • Мнения: X
И аз това гледах- линиите на ръката, но за жалост не разбирам от хиромантия.  Laughing

# 728
  • Мнения: 90
Ох, пак ли Гита....Гита, ще можеш ли?Ако не е много нахално. EmbarassedАз не мога, не знам как се прави....Пък и мемориал стягаме, няма време!Момичета, утре къде ще плачем ако я няма темата????И Moon изчезна.....

# 729
  • Мнения: X
някой прави ли тема?

# 730
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ванеса, ако имаш желание ще ти помогна да направиш тема.
Сама не се наемам, никога не съм правила, а точно за утрешния ден темата ще е специална.

# 731
  • Мнения: 59
Ванеса,виждам,че си на линия,прави темата,не разбирам какъв е проблема,какво значение има кой ще я направи.

# 732
  • Мнения: 230
Момичета, наистина няма да мога, едва ще отделя време да дойда утре Cry Ванеса, пусни каквато и да било тема, после ще я оправиш, ако нямаш време сега - мисля че може до 24 часа да се редактира. Муун май нещо се обиди Rolling Eyes МУУН няма за какво Hug  bouquet

# 733
  • Мнения: 19
И аз ще съм тук и предлагам помощта си, ако трябва да се търсят информациии, които ще слагаме, снимки и т.н. Имам и две идеи как да се казва темата, Cry и You Are My Life (имам им преводите на тях)

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 16:25 от shine_day

# 734
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Още идеи за заглавие- Never can't say goodbye, Moonwalker, Forever in my heart.

Общи условия

Активация на акаунт