90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №97

  • 25 084
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 777
Значи вече съм бесилката.За 11 дни поне 4 пъти съм яла плод с нещо за вечеря.

Тогава, значи няма да може салата с парче торта за вечеря.Цял ден ги дъвчем тия плодове с нещо, и в общи линии, колкото хората, толкова и мнения. Mr. Green
Moже салата с торта във въглехидратния. Wink
Ама в другите дни(белтъчен или бобов) не може след обяда или вечерята да се яде за десерт плод.

# 691
  • Мнения: 1 718
Аз ям плод, според зависи, какво количество друга храна съм изяла.Смятам, че е по-добре да изям 5 ягоди, отколкото да ям шоколад или нещо друго.След първия воден ще анализирам, дали съм права или не.На тоя етап ще си хапвам плод.

Да приемем, че сега ще съм опитното зайче в отбора.Ако видя, че нещата с кантара са ок, може и вие да ми прилагате плодовите методи. Mr. Green

# 692
  • Мнения: 0
Ами аз ако толкова умирам от глад си увеличавам порцията режимна за деня храна, или салатата. А и като не си позволяваш плодове по извънзакусково време, оценяваш и достойнствата на плодовия.  Mr. Green Но всеки си преценява сам. Със сигурност няма да качиш 5 кила от 5те ягоди, но няма и да разбереш дали иначе е нямало да свалиш 50 грама повече.  Wink

# 693
  • Мнения: 3 453
Аз ям плод, според зависи, какво количество друга храна съм изяла.Смятам, че е по-добре да изям 5 ягоди, отколкото да ям шоколад или нещо друго.След първия воден ще анализирам, дали съм права или не.На тоя етап ще си хапвам плод.

Да приемем, че сега ще съм опитното зайче в отбора.Ако видя, че нещата с кантара са ок, може и вие да ми прилагате плодовите методи. Mr. Green

  Харизанче, Пети е права. А какво ще правиш ти си знаеш мила, ама не е по режима.А и тия 5 ягоди вместо шоколад дето даваш за пример каква е връзката?Шоколада всички знаят се яде само във въглехидратен.
  Плодовете се ядат само сутрин до 12ч и във въглехидратен евентуално за вечеря , така е направена диетата.Всичко останало си е проба и не е по режима.

# 694
  • Мнения: 1 234
На първа страница е записано, че плодове се ядат за закуска и то от един вид, във всички дни, в плодовия - на всеки два часа, и могат да се смесват. И по изключение, ако се изпитва глад, между обеда и вечерята, но да са минали съответно 4 часа от обяда в белтъчен ден, 3 часа - за бобовия и въглехидратния. Лично аз съм хапвала плодове за отминалите почти 90 дни между обед и вечеря само веднъж или два пъти. Но в никакъв случай да не се поемат веднага след хапване на белтъчна, бобова или въглехидратна храна като "десерт" най-вече защото поради съдържащите се плодови захари ферментират.Така не могат да бъдат обработени по подходящия начин, тъй като все още не е била обработена до край другата храна. Обясних го със свои думи, дано да бъда разбрана правилно, но това съм го чела от много места.
За протокола - закуска - банан, наобяд - домати и краставици със сирене, вечеря - кашкавал на тиган и салата от зеле.

# 695
  • Мнения: 1 718
И по разделното хранене пише, че са проблеми някои комбинации с плодове.Тогава спирам, освен на закуска. Simple Smile

# 696
  • Мнения: 0
Мартинче, значи и към въглехидратната вечеря не са разрешени? Тоест плодовата захар в конфитюра например по-скоро се пренебрегва като изключение, както се допускат и по малко протеини в сладкишите?

# 697
  • Мнения: 175
Имаше питане за форнетите, но така и не можах да го видя. Могат ли да се консумират във въглехидратния ден. Такива, които са със спанак, лютеница и подобни.

# 698
  • Мнения: 3 453
Имаше питане за форнетите, но така и не можах да го видя. Могат ли да се консумират във въглехидратния ден. Такива, които са със спанак, лютеница и подобни.

 Може , постните стават.


 
Мартинче, значи и към въглехидратната вечеря не са разрешени? Тоест плодовата захар в конфитюра например по-скоро се пренебрегва като изключение, както се допускат и по малко протеини в сладкишите?

  Така е, правилно си разбрала.

# 699
  • Мнения: 0
Благодаря за разясненията, за въглехидратния досега никога не съм била сигурна на 100%!  Hug

Сега някой ако каже и как стои въпросът с яденето на супа при наличието на толкова вода в нея, съвсем ще ми се изясни светът.  Wink

# 700
  • Мнения: 0
1.Белтъчен ден
-сутрин - 1 ябълка
-Обят 12.00ч. - Две пилешки пържоли + филия хляб + салата от два домата и една краставица поръсени единствено със диетична сол без олио и други!
-Вечеря 17.00 - една пилешка пържола + 1 домат + малко краставица отново със диетична сол -филията хляб вечерта е изключена!

-Бобов ден
Сутрин - 1 ябълка
Обят 12.00 - Готвен зрял боб - 2 чарпака само + 2 домата и 1 краставица със диетична сол + 1 филия хляб
Вечеря 17.00 - 1 чарпак Готвен зрял боб + 1 домат, малко краставица поръсени със диетична сол.Хлябът вечерта е изключен!

-Въглехидратен ден
Сутрин 1 ябълка
Обят 12,00 Зеленчукова пица без белтъчини със кетчуп
Вечеря - 4 парченца сладкиш само със яйца захар и башно и накрая 2 парченца шоколад

Плодов ден
Сутрин - 1 ябълка
Обят - 1 потокал
Вечер - 2 мандарини
С това меню се свалят около 20-25кг и е предписано от диетолог
Успех!

# 701
  • Мнения: 112
maretto,БРАВО! Само заради теб се включих! smile3501

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 22:55 от lu4a

# 702
  • Мнения: 1 777
Ванюша ти колко килограма свали с този режим който предлагаш?За колко време.Нали знаеш че всеки организъм е различен и диетолозите правят за всеки различна диета.

И се пише обяД ,не обяТ.

# 703
  • Мнения: 1 718
1.Белтъчен ден
-сутрин - 1 ябълка
-Обят 12.00ч. - Две пилешки пържоли + филия хляб + салата от два домата и една краставица поръсени единствено със диетична сол без олио и други!
-Вечеря 17.00 - една пилешка пържола + 1 домат + малко краставица отново със диетична сол -филията хляб вечерта е изключена!

-Бобов ден
Сутрин - 1 ябълка
Обят 12.00 - Готвен зрял боб - 2 чарпака само + 2 домата и 1 краставица със диетична сол + 1 филия хляб
Вечеря 17.00 - 1 чарпак Готвен зрял боб + 1 домат, малко краставица поръсени със диетична сол.Хлябът вечерта е изключен!

-Въглехидратен ден
Сутрин 1 ябълка
Обят 12,00 Зеленчукова пица без белтъчини със кетчуп
Вечеря - 4 парченца сладкиш само със яйца захар и башно и накрая 2 парченца шоколад

Плодов ден
Сутрин - 1 ябълка
Обят - 1 потокал
Вечер - 2 мандарини
С това меню се свалят около 20-25кг и е предписано от диетолог
Успех!




Това меню не бих си го причинила, ако ще и сто кила да сваля.Особено "любима " ми е вечерята в плодовия.С това трябва да изкарам цели 22 дни.Не мерси!

# 704
  • Мнения: X
Ето и моят "отчет" за плодовия ден преди лягане:

- закуска: 2 банана
- обяд: ягоди (към 500 гр.)
- вечеря: с мъжа ми си разделихме 200 гр. сурови ядки със сушени боровинки.

Следобед изядох още 2 банана и пих една чаша портокалов сок, защото имах среща с една приятелка, която ме чакаше в Subway...  ooooh! Не е точно по режима, но не мога да стоя гладна.

Да не забравя да похваля съпруга ми, който издържа първия плодов ден без издънки и без очакваното от мен мрънкане.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт