кремчета с прясно мляко

  • 15 272
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 230
Още не сме почнали с кремчета приготвени с прясно мляко

# 16
  • Мнения: 188
Когато го записан на детска кухня, започнах да му давам. На 10 месеца.

# 17
  • Мнения: 925
Започнах да му давам да яде такива кремчета около 10 месец. Т.е. в момента, в който почнахме да вземаме ядене от ДК  Peace

# 18
  • Мнения: 2 231
Здравейте момичета,бебка е на 9месеца и половина.До шестия месец беше само на кърма и постепенно вкарвам нови храни.Сега обаче се чудя кога е подходящо да започна да й правя кремчета,грис и т.н. с прясно мляко.А пък и кашите Слънчо не пише да са с адаптирано мляко,а сухо-какво да разбирам?!

Кало започна да яде кремчета с прясно мляко от 10-месечна възраст, когато го записах на кухня.
Ема също и по същата причина, друг е въпроса, че тогава не й харесваха, а и сега не ги близва Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 1 529
 След годинката давам кремче с домашно прясно мляко+ плод.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте момичета,бебка е на 9месеца и половина.До шестия месец беше само на кърма и постепенно вкарвам нови храни.Сега обаче се чудя кога е подходящо да започна да й правя кремчета,грис и т.н. с прясно мляко.А пък и кашите Слънчо не пише да са с адаптирано мляко,а сухо-какво да разбирам?!

Кало започна да яде кремчета с прясно мляко от 10-месечна възраст, когато го записах на кухня.
Ема също и по същата причина, друг е въпроса, че тогава не й харесваха, а и сега не ги близва Sad

E, на тази възраст на която вече е детето ти и моето не искаше да яде кремчета.  Grinning

# 21
  • Варна
  • Мнения: 289
След 10 месеца, паралелно с детската кухня Simple Smile

# 22
  • Мнения: 27
Кремчетата все още ги правя с АМ и бебка ги харесва

# 23
  • Мнения: 8
Здравейте на всички мамчета! Предложете ми кремчета с прясно мляко. Благодаря ви предварително Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 15 379
Купуваш натурално пшенично или царевично нишесте, вариш в прясно мляко и подслаждаш с пресен плод, плодово пюре или мъничко захар. Можеш бисквита да сложиш вместо захар.

# 25
# 26
  • Мнения: 11 875
Здравейте на всички мамчета! Предложете ми кремчета с прясно мляко. Благодаря ви предварително Laughing Laughing

Аз приготвям пудингите на д-р Йоткер http://www.oetker.bg/oetker_bg/html/default/debi-7xhdb6.bg.html,
или пък пудингите на  Йотис детето много ги харесва Peace

# 27
  • Мнения: 8
6te go opitam, blagodarq Naughty

ще го опитам, благодаря Naughty

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 20:14 от Vivi

# 28
  • Мнения: 1 402
Аз давам кремчета с прясно мляко от 11 месец.  Приготвям млякото с нишесте и плод, с пшеничен грис, със сварена тиква и бисквитки (без бисквитки става рядко), мляко с ориз, мляко с овесени ядки и т.н.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 483
Синът ми пие прясно мляко и млечно-плодови шейкове, мляко с бисквити, мляко с овесени ядки,  но кремчета аз не правя за нас, не мисля да приготвям и за него...не ползвам кухня и искам да свикне със семейната кухня, така да се каже... Peace

Общи условия

Активация на акаунт