Завъртя се календарът пак, а ний сме в ПЛОВДИВ - най-хубавият град - 27

  • 39 393
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 132
А, може ли да пуснеш инфо за тези за по-големи?

# 691
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Блока пред нас сте.Ние сме на 21.Малко по-надолу по улицата посока Мега Марина. Grinning

# 692
  • Мнения: 37
Хахахахахаха,аз си знаех,той Смирненски не е голям квартал!

# 693
  • Мнения: 134
Здравейте мами как сте?Как са бебоците гледам за коликите си говоритеи ние имаме ама поне не реве само се напъва и пръцка милия,давах Колийф,Инфакол,Сабсимплекс,Еспумизан и на него си останахме той най-добре му действа.За чай давам му анасон помага му пие го вместо вода по 100мл на ден горе-долу.
Мамите от Кичука има ли някой по близо до пазара на Слънчевите лъчи да се разхождаме заедно?

# 694
  • Мнения: 523
Здравейте мами от Пловдив , извинявам се , че така нахлувам в темичката ви .Искам само да ви попитам дали някоя от вас има представа къде ще се проведе утре награждаването на децата в конкурса за детска рисунка , организиран от Сдружението на художниците в България .Питам , понеже дъщеря ми ( голямата ) е на трето място и ни се налага да пътуваме доста рано , понеже сме от далечно провинциално градче - Попово . Много ще ви бъда благодарна за информацията .Приятен и хубав ден на всички вас  Hug

# 695
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен пловдивски мами,имам едно питане и ще съм много щастлива ако някоя добра мама ми помогне.Очертава ми се пътуване до вашия хубав град и си търся хотел,загледах два и не мога да реша кой е по добре Simple Smile)Единият е хотел Експо,а другият е хотел Новиз.И двата са на бул.Руски.Та благодаря предварително Simple Smile)Една бургаска мама Simple Smile)

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Това лято имахме гости и те отседнаха в хотел  Афродита на пещерско шосе, тъй като е близко до нас
бяха много доволни.Ходихме и в ресторанта храната беше хубава имаха сутринта и закуска
имат и сайт.

# 697
  • Мнения: X
 Zarrasuzuki,не зная дали става въпрос за същият конкурс,но утре от 11 часа в галерия "Тракарт" в подлеза на Понеделник пазара-от южната страна на Тунела/ ще има награждаване на конкурса за детски рисунки на тема"Любимо кътче от моя град"
 

 

# 698
  • Мнения: 9
Здравейте момичета. За всякакви проблеми и въпроси в Пловдив ли  може да се говори тук? Прегледах темата и така ми изглежда, но рядко съм писала във форуми и не знам правилата.   

# 699
  • Мнения: 37
miki_miki  Добре Дошла   bouquet

# 700
  • Мнения: 9
Много благодаря!

# 701
  • Мнения: 476
Здравейте момичета,
тази принцеса в дясно си търси дом. Казва се Бела, много е сладка и игрива и се надявам да донесе радост на някое детенце.
Подарявам я!  Hug

# 702
  • Мнения: 621
bebetuuu,аз живея до пицария Верди.Давай някакви координати на лични ако искаш. Peace

pepina83,къде другаде ходиш из Кючука? Laughing

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 18:56 от Viktoria09

# 703
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Здравейте момичета,
тази принцеса в дясно си търси дом. Казва се Бела, много е сладка и игрива и се надявам да донесе радост на някое детенце.
Подарявам я!  Hug

ТЕзи кученца ретривъри ли са?

# 704
  • Мнения: 2 673
Обаче баба Дора върти добър бизнес с чая.Да е жива и здрава. Laughing .....................Mи тя е бизнес дама, бабата.С тая цена на литър чай нищо не и пречи да плаща , за да й подържат двора.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy ужас, колко е късно ,а аз се разцепих да се хиля на това  Peace

Общи условия

Активация на акаунт