Отговори
# 60
  • Мнения: 66
Димяни , Над аз сега проверих , това задъхване било нормално , просто бебето притиска дихателните пътища и затова , трябва да не се правят много бързи движения и повече почивка  Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 5 762
Цвети,трябва да!  Hug
Наде,ще те чакаме ейй.... Simple Smile

# 62
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро и от мен,

 Честит 24-ти май!

Ммомичета, надявам се днес всички от Вас да се отърсили от неприятните симптоми с кръвното и болежките и да успеете да се насладите пълноценно на днешният празник!  Peace
Иначе, така като гледам и аз правя от време на време някакви изсказвания, дето....направо не знам от къде ми идват на ум. Добре, че мъжа ми е търпелива душичка и подхожда с разбиране!  Heart Eyes Явно се е до периода.  hahaha Чувствителността се изостря доста....


Пожелавам Ви хубав ден!

# 63
  • Мнения: 186
Честит празник на всички,



времето е страхотно , като че ли по-поръчка за празника.Само за разходки.

Аз не се задъхвам , обаче като вървя мн бързо се изморявам, въпреки че още не ми тежи. newsm78

# 64
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА!
добро утро и от мене,бързам да се запиша в новата темичка!
тази сутрин се качвам на кантара и кво да видя-58,5кг ooooh! Laughing
а вие как се  движите с килограмите до сега,колко килограма наддадохте?
като се има впредвид ,че моят термин е 31.10 или 01.11 и започнах от 54 кг ,и не съм имала никакво гадене и повръщане/както и никакви други промени честно казано отпреди бременността/-как мислите-много или малко е това качване на килограми?аз очаквах след петия месец да се засиля,ама като гледам  Wink добре се справям още от сега

# 65
  • Мнения: 120
Честит празник!

 Vall.Val, и аз започнах от 54 кг, и сега съм 58,5. Терминът ми е 18.10. Според доктора теглото ми е нормално, за мен е странно да се гледам такава дебеланка. По принцип засега наддавам само на корем и на бузи newsm03

# 66
  • Мнения: 3
legeo  много красива икона!браво!
е значи сме на един етап почти с тебе и с еднакви килограми!на мен ми е първа бременност и наистина не мога да преценя,та затова се допитвам тука.
а на теб първа бременност ли ти е?

# 67
  • Мнения: 120
първа, да. всъщност имам една приключила в 9 г.с., така че не се брои. Тогава нямах време дето се вика коремче да заформя.
Сега се връщам назад да ви чета и ми страна мъчно за Mari♥Eti  Hug Hug Hug
И аз си мисля, че ако му дадеш малко време да усети липсата ти и да се замисли колко важна част от живота му си, ще дотича до София да те вземе. Пък и ще се поразтъжиш с вашите. Аз лично в такъв момент бих го направила. Кураж, миличка.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 99
тук!

# 69
  • Мнения: 3
Mari♥Eti  bouquet  ,ако искаш пиши ми на лични,ще ти дам скайпа си и ще си бъбрим когато сме на линия,така поне малко да намалее скуката ти.иначе е много тъжно,дето се чувстваш самотна.мойто момче също излиза понякога без мене,ама аз съм друг тип човек,дори съзнателно търся самота и тишина понякога,защото работата ми е доста натоварена.виж ,на теб ти липсва един вид``социален живот``,но пък виж-тук можеш да намериш доста приятелки!

# 70
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мариети, аз да ти кажа, бих се върнала в София за известно време. Но бъди пряма с него. Кажи му, че ти е много тежко все сама в този малък град, където никого не познаваш, че ще се чувстваш емоционално по- добре и по спокойна ако за малко се прибереш в София, а и за бебето ще е по- добре когато на теб ти е добре.
Прибери си се, разсей се малко и виж как ще протекът нещата. От опит, който изживявам сега, ти споделям, че и представа си нямах, че съм толкова привързана към мъжа си и не само, че още го обичам, а че и съм все още лудо влюбена в него. Тези чувства бяха забравени, докато бяхме заедно. Една по- дълга раздяла, обаче, те кара много неща да осъзнаеш. Не взимай никакви окончателни решения, просто виж как ще се чувствате двамата за известно време един без друг и накъде ще потекът нещата.
Успех, миличка  Hug

Ту днес също е почивен ден и направо ще се откача в къщи. Времето е много гадно, духа направо ураганен вятър и препръсква. Дано се поуспокои, да изкарам звяра малко на въздух, чеее.... ooooh!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 968
Честит празник ,момичета!!
Относно килограмите ,аз започах с 62  кг ,след месец бях вече 65 ,а сега на 2 юни не знам колко ще съм  ooooh!.
Момичета  знаете ли колко дни нормално да се кърви след серклаж? днес още имам  бежево-кафяво зацапване..

# 72
  • Мнения: 66
Vall.Val и аз съм качила 4.500 до сега не се притеснявай нормално е стига да не се качвят по повече следващите месеци. По 1р2 килца на месец е нормално.

# 73
  • Мнения: 36
с първата бременост качих 14кг.мисля ,че е нормално  Peace

# 74
  • Мнения: 42
Здравейте мамчета и честит празник !!!
Нормално ли е кажете, още със ставането от леглото да тичаш към бисквитите )))
Аз качих около 3-4 кг още в самото начало, но преди да забременея не вечерях, сега съм променила само това - вече няма как да не вечерям. Ям умерено, колкото ми се хапва, понякога дори нямам апетит, но друг път съм гладна като вълк. Може би от началото до сега съм качила 5 кг, ама ще видим като се премеря другата седмица. Нямам кантар тук, само се каня да си купя )))
На мен ми се появи бяло течение, незнам нормално ли е. Лекарката ми каза, че ще правим микробиология и да не се притеснявам, ама аз си се притеснявам. Сърбеж и мирис нямам, но това течение ме изнервя.
Вие какво мислите, нормално ли е?

Общи условия

Активация на акаунт