Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 май 2010, 12:57 ч.

Въпроси за Кушадасъ - конкретно и точно

• 92 600
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
Здравейте

Кой ден от седмицата беше големия пазар в Кушадъса ? Колко големи мола има в града и кой е най-добрия / ще препоръчате ?

# 286
  • Варна
дрехи/земеделски продукти = сряда/петък. МОЛ няма - има шопинг център до хотел Флора - Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi и Новада преди Соке

# 287
Здравейте,ползвали ли сте новогодишна оферта в   хотел "Амара" в Кушадасъ?Ще съм благодарна ако изкажете мнение за хотела,тъй като за първи път ще го посещавам със семейството си!

# 288
Миналата година не е било много добре. Леко хладно в хотела, новогодишната вечеря във фойето, водата в басейна е била студена. това са коментари на близки роднини изкарали нова година там

# 289
Благодаря за коментар

# 290
Здравейте, тъй като ще съм в Кушадасъ след 2 дни и никога не съм ходила,  може ли да ми кажете как да стигна до Новада аутлет, ще съм с организирана екскурзия и ще имам на разположение няколко часа. Заслужава ли си да бия път до там и да рискувам времето , докато другите са на една местна екскурзия, някой ходил ли е скоро , интересуват ме предимно спортни облекла. Благодаря предварително за съветите ви!

# 291
Здравейте, не знам дали е правилната тема, но искам да попитам за най-добрия фемили френдли хотел Кушадасъ. с деца до 5 г

# 292
Здравейте, не знам дали е правилната тема, но искам да попитам за най-добрия фемили френдли хотел Кушадасъ. с деца до 5 г

Миналата година бяхме в Atlantique Holiday Club и останахме много доволни. Не знам дали е най-добрият, но определено е "фемили френдли". Аниматорите бяха страхотни, има собствен аквапарк, подходящ за толкова малки деца и всичко е наблизо.
Дано има пак възможност да се пътува до Турция (и не само) безопасно!

Общи условия

Активация на акаунт