Къде да си празнувам рожденият ден?

  • 5 912
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!Имам един въпрос: къде да си празнувам рождения ден? ставам на 13 и не мога да измисля къде да го празнувам.от София съм.  Майка ми ми каза където кажа,но аз не знам.Моля дайте ми по някоя идея!

# 1
  • Мнения: 61
Пуффи,моята щерка е горе–долу на твоята възраст,тя нейния го празнува на боулинг и остана много доволна.

# 2
  • Мнения: 1 879
А къде празнуват приятелите ти? Синът ми е роден през лятото и последните години все бяхме по това време на море, та го празнува където се случи, но иначе ходи на рождени дни или в пицария, или в някое малко кафене, като го затварят само тях и си правят нещо като дискотека. Така че може да помолиш майка ти или пък сама да говориш с някое кафене, където живееш или до училището ти - предполагам, че биха се съгласили да затворят за няколко часа и да ти съдействат за празненството. Желая ти весел празник!

# 3
  • Мнения: 4
Мисля да е в пицария.Да се почерпим,малко да си поговорим....и това да е.Мойте приятели си го празнуват по пързалки и болинзи,но на болинг,лятото някакси не ми харесва.  Gift

# 4
  • Мнения: 2
На 17 юли ще стана на 15 години и затова търся някое хубаво местенце за празнуване на рожден ден. Ако знаете за някое такова, което да не е много далече от центъра на София, моля пишете!

# 5
  • Мнения: 141
В тези жеги не е ли по-добре да почерпите приятелите си с един плаж.

# 6
  • Мнения: 4
Мисля,че за деца от 12-13 до към 15 става купон вкъщи Wink Много по-забавно е ..не се притесняваш за времето и даже може да поканиш няколко деца да спят у вас..или пък първо на пицари яили боулинг а после с 2-3 приятелки у вас Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Караоке ?

# 8
  • Мнения: 425
Зачудих се защо ли се активира тема от миналата година на автор, който както се оказа не е влизал във форума към 3 седмици. Но да попитам - кароке къде има през деня? Дъщеря ми вече е на 13, но за следващия рожден ден  Laughing

# 9
  • Мнения: 1
Моля Ви ще ставам на 11, но нямам никаква представа къде да си празнувам рождения ден. Sad  Моля Ви изкажете мненията си, защото наистина нямам представа мама каза, че можем да отидем на езда, но момичетата в нашия клас не обичали конете им да са вързани и до една ще се разсърдят. Това няма да бъде рожден ден, а капризен ден!!

Общи условия

Активация на акаунт