Незабравима-Unutulmaz тема45

  • 28 538
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • plovdiv
  • Мнения: 0

Да ви е сладко с нашите любимци!

# 46
  • Мнения: 27


Добро утро, сладурки! Желая ви прекрасен слънчев ден! Иржи ме е изпреварила, но все пак и аз ви поднасям закуска! От много глава не боли! Фрагмента сте го разнищили тотално, няма нещо, което да не е обсъдено, стихчетата са налице, Мипси, Ади, много горещи страсти сте внесли в произведенията си! Направо си се изчервих докато ги четох, лелеее!  Embarassed Клипчета също изгледах с най-голямо удоволствие, имаше какво да се види! Спокойно, нашият СЕМ ще ги пропусне през цедката!

Дежавю, скъпа добра фейо! Огромни благодарности, че ни сътвори поредното райско кътче на нашите фантазии! Всеотдайността ти е достойна за похвала! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 47
  • Мнения: 27

Да ви е сладко с нашите любимци!
Като ги гледам, май самички им е по-хубаво! Нека се наслаждават на любовта си! Много са сладки!  smile3503

# 48
# 49
  • Мнения: 2
Искам на закуска да Ви изненадам
с новото си творение и
да Ви заредя с много настроение.
Да Ви пожелая весел и успешен ден,
от все сърце от мен.

Снощния фрагмент / от Ради/
не беше сълзлив момент.
Бяхме с Харун и Еда на
гребена на любовта.
Всичко беше много
мило, нежно и красиво, но
ме е страх да не стане пак сиво.
Бродят край тях като сенки
Толга, Мелда Бату и Гюляй.
И дебнат удобен момент
Да сътворят нов гаден фрагмент.

# 50
  • Мнения: 914
Добро утро на всички. Рдавам се че съм сред вас

Желая ви успешен и прекрасен ден

# 51
  • София
  • Мнения: 1 395
Добро утро на всички! Поздравявам ви с долното стихче, което надявам се отразява някои наши настроения.

Мираж

Сексът отново е мираж
За година се получи дваж
Това на зрителя не стига
За година той изкукурига

Секс ни трябва по-редовно
За да не гледаме отровно
В сряда минимум по час
Това за нас е Унутулмаз

Ако Харун Еда задоволява
Тя няма все да му опява
За свойта кака и греха им
А ний на сухо да седим

Стига вече с преструвки
Искаме по час целувки
Искаме във всички пози
Всеки другия да вози

За това сме зажаднели
Не за врели – некипели
Секс ни дайте веднага
Да не почваме с ръка

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 10:15 от bganio

# 52
  • Мнения: 93
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН, ЕТО ВИ ПО ЕДНО КАФЕ СЛЕД ПРЕКРАСНАТА ЗАКУСКА
ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА РАНОБУДНИТЕ И СТИХОПЛЕТЦИТЕ -БРАВО

# 53
  • Мнения: 0
    Добро, утро на всички!
Страхотни сте!  HugХубав слънчев ден и от мен Joy
Тъй като не ми се одава да пиша ето едно сихотворение,
което е много подходящо за нашите герой,,

Душата си поднесох чисто бяла,
разлистих я за теб и любовта,
оставих те да пишеш върху нея
и ред по ред изписа я така.

Изписа ти възторга, радостта си,
страданието, жаждата, страстта,
изписа на сърцето си терзанието,
как трудно се доказва верността.

Тъй дълго писа, къса даже листи,
защо не си помисли, че боли?
Захвърлена накрая я остави,
но ред един от нея не изтри.

И въпреки, че тъй е изтерзана,
издраскана, накъсана дори,
ти виж я как отново е готова,
вълшебство от любов да сътвори!

Ето я простила, чисто бяла,
усмихва ти се с моите очи,
закърпила любовните си рани,
по-влюбена от всякога блести!

Евгения Георгиева

# 54
  • Мнения: 93
КОЙТО ИМА СЕГА АБИТУРИЕНТ/КА
НА ЕСЕН ДА СЕ ПОХВАЛИ ЧЕ Е СТУДЕНТ/КА
КЪСМЕТА С НЕЯ ДА ВЪРВИ
УСПЕХА ВИНАГИ ДА Й СПОРИ
ПОСЛЕ МОМЧЕ КАТО ХАРУН ДА НАМЕРИ
И ДА БЪДЕ ТОЙ САМО В НЕЙНИТЕ ПОСТЕЛИ
ОТ РАДОСТ ДА БЪДЕ ОГРЯНА
И ОТ ЩАСТИЕ ВИНАГИ ЗАСМЯНА
ОТ ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕ
И ОПИТ ГОЛЯМ ДА  СЪБЕРЕ

# 55
  • Мнения: 93


ЗА ТЕЗИ КОИТО ОБИЧАТ ДИЕТИЧНАТА ЗАКУСКА

# 56
  • Мнения: 914
МАй отчаянието от филма е голяма редовете ви тука особенно стихчетата като ги чета особенно тоя Мираж но какво се очудвам то и при мен е така отчаяла съм се от филма и нямам такава страст и желание да го гледам както преди така че третия сезон ми е все едно какво ще става дори и както забелязвате пуснах снимки на Еда с Толга че нещо взе д ами втръсват всички тия.

Та така дано малко да вземат да се пооправят а ние ще си пишем до тогава за наши си неща ако не тяхна си работа. Аз загувбих интерес на тоя филм добре че сега тука ме е налегнала доста работа та да не ме е яд че го гледам ами вече ще е само з апейзаж и да изглведам сигурно края ако изобщо го има ако не спирам и край

# 57
# 58
  • Мнения: 27
Искам на закуска да Ви изненадам
с новото си творение и
да Ви заредя с много настроение.
Да Ви пожелая весел и успешен ден,
от все сърце от мен.

Снощния фрагмент / от Ради/
не беше сълзлив момент.
Бяхме с Харун и Еда на
гребена на любовта.
Всичко беше много
мило, нежно и красиво, но
ме е страх да не стане пак сиво.
Бродят край тях като сенки
Толга, Мелда Бату и Гюляй.
И дебнат удобен момент
Да сътворят нов гаден фрагмент.

smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 59

Общи условия

Активация на акаунт