LOST - ФИНАЛЪТ

  • 27 244
  • 404
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Четох един коментар във фейсбук групата на ЛОСТ, че Дейвид всъщност е бил нещо като шанса на Джак да пресъздаде връзката баща- син, която не е имал с Крисчън и по някакъв начин поставяйки се на мястото на баща си, да го разбере и да му прости...

# 16
  • София
  • Мнения: 4 035
 newsm78Нищо не разбрах.....

Но ще ми липсва, 6 години са това....

# 17
  • Мнения: 6 563
Моят любимец  Heart Eyes






Матю, Еванджелин и Джош живеят на Хаваи

# 18
  • София
  • Мнения: 12 785
Както казваха в Ел Паис- почувствахме се също толкова тъпи и прецакани колкото след Туин Пийкс. Теории, теории, а то си било бозичка съшита с бели конци. Изворчета, глупости- нямам думи.  Sick Наистина, от самото начало идеята им е била островът да е чистилището, но след като всички предположиха това са започнали да се увличат в разни безсмислени истории и да мажат, и да мажат, и така до днес.

Нищо не се връзваше в този финал, но най- фрапиращата глупост беше новата любов на Саид. нали беше потресаващо влюбен в Надя и мина от тъмната страна заради нея. А накрая ново 20.

 Sick Sick Sick

# 19
  • Мнения: 2 096
Безкрайно разочарована съм..  чак ми се реве от яд.. велика глупост, никакви отговори и най-вече разочарование.. 5 сезона си мислех че сценаристите са гениални, а те били толкова тъпи.. само една теория да бяха взели от форумите и да я доразвият, щях да съм доволна.. и накрая аз да си отговарям сама според въобржението си.. ми то в моя Лост, само героите са същите.. мога да си издам книга и даси снимам филм.. по добре съм ги навързала нещата от тях..
Финалът не само не ме трогна.. не ми дреме кой кога умрял.. с кой се събрал.. исках отговори.. да разбера какво гледахме 5 сезона преди края.. мисля че са се объркали.. това не е нашия Лост.. много съм разочарована.. и се радвам, че свърши.. това което аз проумях за себе си от този сериал е че надеждата за добър финал винаги умира последна.. не вярвах че може да се случи такова нещо, въпреки бозата, която се излизваше цял 6ти сезон.. не исках да повярвам, че може да е толкова тъпо..
Ще продължавам да ви следя, за да видя някой може ли да навържи предишните случки с този финал.. от сценаристите отговори явно няма да получим..

# 20
  • Мнения: 6 563
Така и не стана ясно защо МИБ накара Саид да убие Дезмънд, при положение, че е имал задача за него да унищожи острова  Thinking Явно не трябва да търсим логика в събитията, а просто да приемем,че сме били залъгвани 5 сезона. Най-очаквания, 6-ти сезон, всъщност се оказа пълна каша  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 15 502
      Свърши ли? Аз имам да гледам още 9 епизода и все още нищо не разбирам!

# 22
  • Мнения: 2 096
Тайна и след 9 епизода все така няма да си разбираш.. споко

# 23
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Чувствам се точно като димчето от рекламата, която публикува някой преди ден-два. Края за мен няма никакво значение, можех да гледам сериала до безкрайност.Защо трябва да търсим обяснение на всичко, за мен не беше важно как ще свърши, а самото очакване на всеки епизод ми доставяше удоволствие. Искрено се надявам да направят игрален филм, макар че този край не дава особено основа за това. Би ми било интересно да гледам Хюго в ролята на Джейкъб и новите правила които ще създаде той, дали и той ще води хора на острова!? Любопитно ми е и тези на самолета как ще обяснят какво се е случило с другите пасажери, да не говорим че повечето не са и били на полета на Аджира! Laughing

# 24
  • Мнения: 6 713
Доволна съм от финала Peace, хареса ми, вярно нямаше много отговори, но някак не съм задавала и въпроси, докато го гледах.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 746
Много съм разочарована от финала! Такава скука! На няколко пъти аха да заспя. Абсолютно нищо не разбрах от този час и половина Sick Единствено финалните кадри бяха добре направени, но преди тях можеше да има разкрития, отговори, а не просто пълнеж.

Може би някои от вас си спомнят още в първи сезон, по чуждите форуми, а после и тук се спомена, че Изгубените са всъщност в Чистилището, където душите им да се отърсят от греховете, преди да поемат към Светлината. След това се появи Дарма и теориите поеха в друга посока. За какво беше всичко това, питам аз??? Има ли някой от вас отговор на въпроса какво е Острова и къде бяха нашите герои през цялото време???

# 26
  • София
  • Мнения: 5 831
Така и не стана ясно защо МИБ накара Саид да убие Дезмънд, при положение, че е имал задача за него да унищожи острова  Thinking Явно не трябва да търсим логика в събитията, а просто да приемем,че сме били залъгвани 5 сезона. Най-очаквания, 6-ти сезон, всъщност се оказа пълна каша  Peace

МИБ каза на Саид да убие Дезмънд преди да разбере от Уидмор колко е важен  Peace

# 27
  • Мнения: 1 517
На мен последната серия ми се стори някак като кръпка, от почти всяка сцена лъхаше фалш, повечето неща ми се видяха недомислени и претупани. Останах с общото усещане за изгубено време.

# 28
  • Мнения: 776
Хареса ми финала, снощи го гледах и до днес съм в голяма тъга. Много ми стана мъчно, че дадоха всички мъртви, но нямаше как да се разбере замисъла, ако не ги дадат мъртви.
Според мен в НеАР всички изпълниха мечтите си, преди да умрат. Сойер и Джулиет се намериха, Джин и Сун видяха бъдещото си дете заедно, Джак имаше син, с по-добри отношения, отколкото са били неговите отношения с баща му, Лок проходи и т.н.
Обожавам актьорите, като започна от Джак, Сойер, Кейт, Бен, Хърли и всички останали.

# 29
  • София
  • Мнения: 15 502
Тайна и след 9 епизода все така няма да си разбираш.. споко
Oх, като чета, май все нещо сте разбрали, ще го догледам и аз , дано го разбера, че сега ми е тъмна Индия!

Общи условия

Активация на акаунт