Счупен преди време таз и проблеми по време на бременността

  • 15 240
  • 193
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 25
Само хубави новини от тук нататък,Господ да е с Вас и да Ви пази!!!!Бебетата са невероятни,наистина изглеждат по-големи и се справят чудесно!Много съм щастлива,че всички сте добре!Бързо възстановяване на Ния!!!!

# 166
  • София
  • Мнения: 1 067
Невероятни са....  Heart Eyes

Пу-пу....дано продължават все така успешно да се справят!  Praynig


Наистина не приличат на толкова малки...

# 167
  • София
  • Мнения: 6 010
Нико, радвам се много за доброто развитие на нещата! Само така! Страхотно е, че Андрея вече диша сама! А малките душички са големи сладури. Всичко ще бъде наред!  Hug

# 168
  • Мнения: 16
Aila - Покрай всичко останало изобщо не ми дойде на ум да споделя, че термина наистина не е изчислен правилно и линийката тук го показва 2 седмици и 2 дни по-късно. В действителност те се родиха на прага на 24 седмица, което им спаси живота. Благодаря, че ми напомни, за да не стават недоразумения!  Hug
Относно кърменето ни казаха, че ако изобщо има кърма то няма да е подходяща заради лекарствата, които взима в момента.

МОМИЧЕТААА   bouquet   bouquet   bouquet

# 169
  • Мнения: 943
Възхитена съм от Фил и Тай  Heart Eyes !
Страшно много се радвам,че нещата вече се оправят и всичко е въпрос на време.
  bouquet

# 170
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
ееехххх, че хубаво Wink)) , направо шампионско представяне Wink)))

наистина изглеждат прекрасно големи  Hug Hug Hug
може нещо да е сбъркано в сметките, но важното е, че са борбени да зарадват мама Wink)) а за нея ще са най-хубавия стимул да се възстанови успешно Wink)))

# 171
  • Мнения: 916
Браво, много се радвам за хубавите новини. Нека и тримата укрепват с всеки изминат ден и скоро съвсем да се оправят  Hug

# 172
  • Мнения: 2 222
Перфектни са бебчетата Hug А това че всъщност са родени почти в 24 седмица е супер, защото шансовете им за безпроблемно развитие скачат многократно! С добрата техника в Англия вярвам, че всичко ще е наред  Hug

# 173
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ник, много, много се радвам на добрите новини и искрено вярвам, че всичко ще се нареди! Много прегръдки на Ния и положителна енергия от мен!  Hug А малките Фил и Тай са просто страхотни, толкова с сладки, красиви и мили! Нека продължават така смело борбата и скоро всички заедно да се гушкате!   bouquet

# 174
  • Мнения: 387
Бравоооо на малките душички, все така да продължават, а мамчето да укрепва бързичко.... Heart Eyes
Много са сладки, и големи... Flutter  напомнят ми на моите близначки ... Heart Eyes Heart Eyes

# 175
# 176
  • Мнения: 6
Ник, нека пиша и тук - страхотни новини  Hug Heart Eyes
Много се радвам, че термина е бил сбъркан, защото според това, което отчиташе - с Ния бяхме определени за един ден. Сърдечни прегръдки на тази силна майка  Hug и нежни целувки за юначетата  Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 343
Толкова съм щастлива за хубавите новини.  Two Hearts

От тук нататък само хубави неща да ви се случват и всичи трудности да останат зад гърба ви!
А бебоците са много красиви. Simple Smile Напълниха ми душата!  Heart Eyes

# 178
  • Мнения: 486
Браво за успехите !Ния има най-хубавия стимул и бързо ще се възстанови! Hug

Много се радваме всички с вас!

# 179
  • Мнения: 1 599
Еее просто невероятно хубаво! Браво Ния, Браво Тай и Фил!
Ама те са разкошни! Пу пу...сладурковци! Само така напред!  Hug
Нико, а ти как си?

Общи условия

Активация на акаунт