Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 312
"...  записа е бил неясен..."  Cry Cry

# 61
  • Мнения: 8 828
unadaptable ми не говорим ли с мама Джулка за едно и също нещо?

Аз съм ваш`та леля - не спирай да се надяваш още нищо не е ясно  Hug

Да, сега прочетох изцяло и двете неща, така е, на първо четене ми се стори, че се разказват различни легенди. newsm78 Разказът е пипан освен това и чак като видим следобед, ще преценим, но действително доста събития е трябвало да се запомнят и точно преразказът ще се окаже ситото за елитните гимназии, както и се говореше. Чакам обаждания от останалите деца,но вече се ориентирах и сега ще следя сайта на министерството Simple Smile

# 62
  • Мнения: 49
По различно време е започнал втория модул, но така или иначе се вижда края вече. Дано са успели миличките

# 63
  • София
  • Мнения: 1 634

Момичета, извинете за въпроса, не искам никого да обидя (зная, какво е дислексия) - но не трябва ли на вашите деца да им дадат двойно повече време, както на децата със специални способности. Не искам да кажа, че дисклексията е толкова страшно нещо, но наистина, трябва им повечко време за четене на тези деца...

Sandalka,
поне миналата година времето беше равно за всички! И тези деца се справиха  Hug Peace  Вярвам, че и сега ще е така!  Praynig

# 64
  • Мнения: 1 731
Дано! И аз не спирам да и пращам положителна енергия. newsm17 newsm17 newsm17

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
 Flowers Four Leaf Clover дано скоро децата ни задарват

# 66
  • Мнения: 465
По различно време е започнал втория модул, но така или иначе се вижда края вече. Дано са успели миличките
Peace Praynig Flowers Four Leaf Clover ЗА ВСИЧКИ, за мамите още малко търпение Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 1 252

Да , времето е повече , но той каза , че не иска да се различава от другите.

Дано да са го оставили на сила Praynig

Айде, да свършава , че се изнервих!

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Момичетаааааааа нали знаете Наречен ни е ЗАПАЗЕН  Mr. Green Hug

# 69
  • Мнения: 2 577
Момичетаааааааа нали знаете Наречен ни е ЗАПАЗЕН  Mr. Green Hug



дааа, и куфарът ми е почти готов вече  Mr. Green

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 570
Моето синче е излязъл първи... разказа прилича повече на това, което Джони е написала, не на това на мама Джукла. Разказа ми го набързо. Записа е бил много неясен, моя син каза, че нищичко не е разбрал, само чел после текста, но пък там било с дребни букви ...
Теста бил 'фасулски' .. готов бил за 30 мин..
С това бързане, ще е чудо ако имаме повече от 5.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Дорис - браво на детето - и изобщо не го подценявай, заради ранното излизане  Peace

Камиииии моят багаж изобщо не е разопакован  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 459
Колкото изкарат децата - толкова! Вижда му се края...
Джони, мен ако питаш - трябва и там да си останем  Joy  Пусти му нерви
 

# 73
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Синът ми пита в колко ви свършва изпита, че чакат май приятели.


(аз съм от осмокласните мами)

# 74
  • Мнения: 448
И моята сега ми се обади-теста бил супер лесен,а от преразказа нищо не разбирала отначало,едва като го прочела го посхванала,но имало много непознати думи!

Общи условия

Активация на акаунт