Перла - Близнаци по душа - Епизод 38

  • 23 688
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 501
vikktory , тутакси си признавам - голяяяяма романтичка съм ! Embarassed Не коментирах с вас шоуто , защото не успях да го гледам , после веднага заминах на фестивал в Казанлък и много ме е срам да си призная , ама все още не съм намерила време да го изгледам! Blush Гледах само снимките от шоуто . Ще кажа какво мисля като го видя , ама като се познавам , аз ще гледам само Къванч и надали ще видя нещо друго! Wink

Не може така!Равнопоставеност трябва да има. LaughingПоне с едното око погледни и Сонгюл. Joy Искам да чуя мнението ти,сериозно!Виж ме мен,научих се да харесвам Къванч и аз покрай бригадата. Joy Какво да се прави?! ooooh! А пък ако ви споделя каква "терапия" си провеждах ,за да му стана фенка сигурно ще си паднете от смях. hahaha Важно е крайният резултат да е положителен. Peace А и светлината ,в която се показа при Беяз доста му помогна при мен специално. bowuu

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 09:25 от vikktory

# 751
  • Мнения: 3 371
Добре де , ще и "хвърля " едно око и на нея!  Peace Ама нищо не обещавам ! Laughing
Момичета ,  Hugпожелавам ви лека и спокойна нощ ! Утре имам много натоварен ден и ще лягам , че да не се излагам пред чужденците , дето се вика! Wink
Надявам се ,че ще ви намеря някъде по средата на новата тема ! Hug

# 752
  • Мнения: 167
Новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501358.0
Утре ще сложа картинки от шоуто. Grinning
Къде се загуби Лагуни?

Общи условия

Активация на акаунт