Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 127
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 382
Отношението към парите и материалните придобивки е поколенчески проблем. И според мен е свързан със самооценката най-вече. При мен финансовата ситуация се промени след работа върху себевъзприятието. Извадих всички свои страхове и негативни нагласи и къде с утвърждения, къде с чужда помощ ги отстранявах един по един. Бавно става, но резултатите са бетон Simple Smile
Кристофер би ли дала малко конкретика? /ако е удобно разбира се/. Аз се опитвам да работя в тази посока, но нещо не ми се получава.

# 241
  • Мнения: 13 512
Днес си прочетох запазеното копие от писмото до кармичното ръководство от декември месец. Забележителна част от нещата са реалност. Някои са видоизменени, но са развитие в същата посока. Други са станали едно към едно. Кога е датата за това полугодие за написването на новото писмо, някой знае ли?
23 юни

# 242
  • Мнения: 13 512
Парите са еквивалент на Божествената енергия във вашия свят. И хората, които получават в свое разпореждане парична енергия, преминават голям тест за разумно използване на тази енергия. И ако се замислите поне за миг каква карма творите, безсмислено прахосвайки паричната енергия и че тази карма непременно ще се върне при вас, ако не в това, то в следващото въплъщение във вид на сиромашия, бедност и нещастие, то навярно по-внимателно бихте се разпореждали с Божествената енергия изобщо и паричната енергия в частност.

Ако не сте предразположени да вярвате в реинкарнацията и малко ви е грижа за следващите въплъщения, то замислете се за вашите деца и внуци, които вземат върху себе си част от вашата карма на неудържима разточителност и страдат още в този живот, обременени с различни недъзи и привързаности.

Ако сте получили в свое разпореждане парични средства, то това не означава, че трябва да ги харчите за удоволствия и развлечения. Бог ви дава възможност правилно да се разпоредите с вашите пари. Само в такъв случай вие балансирате кармата и се освобождавате от кармата, образувана в миналите въплъщения. А именно: вие трябва да използвате паричната енергия за Общото Благо. Защото изкушението от парите може да се преодолее само като ги използвате разумно. В този случай се отработва стара карма и не се създава нова.

# 243
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Ако сте получили в свое разпореждане парични средства, то това не означава, че трябва да ги харчите за удоволствия и развлечения. Бог ви дава възможност правилно да се разпоредите с вашите пари. Само в такъв случай вие балансирате кармата и се освобождавате от кармата, образувана в миналите въплъщения. А именно: вие трябва да използвате паричната енергия за Общото Благо. Защото изкушението от парите може да се преодолее само като ги използвате разумно. В този случай се отработва стара карма и не се създава нова.

Да разбирам ли горното така - получавам изневиделица голяма сума и  разпределям цялата за благотворителност примерно. Или имам отлични доходи от собствената си работа и живея от скромно по-скромно и всичко раздавам на другите?
Звучи ми като "Бедността не е порок" и "Скромността краси човека".

# 244
  • Мнения: 515
идвам само да напомня,  че утре е новолуние от 14:15 часа  Hug

лек и усмихнат ден от мен

# 245
  • Мнения: 1 422
идвам само да напомня,  че утре е новолуние от 14:15 часа  Hug

Ужасно тъп въпрос - не ми се смейте ............. По това време вече ще съм в Москва, има ли това значение?

# 246
  • Мнения: 439
Не ти е тъп въпроса...часовата разлика е -30 минути,значи там Новолунието започва в 13.45ч.

# 247
  • Мнения: 72
Имам един въпрос, за този ритуал http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=494060.msg15061739#msg15061739  Кога трябва да го изпълня, първата нощ след новулунието значи на 12 срещу 13, правилно ли го разбирам или съмв грешка? Може ли някой да помогне?

# 248
  • Мнения: 1 422
Не ти е тъп въпроса...часовата разлика е -30 минути,значи там Новолунието започва в 13.45ч.

 Hug  bouquet

# 249
  • Мнения: 719
Ако сте получили в свое разпореждане парични средства, то това не означава, че трябва да ги харчите за удоволствия и развлечения. Бог ви дава възможност правилно да се разпоредите с вашите пари. Само в такъв случай вие балансирате кармата и се освобождавате от кармата, образувана в миналите въплъщения. А именно: вие трябва да използвате паричната енергия за Общото Благо. Защото изкушението от парите може да се преодолее само като ги използвате разумно. В този случай се отработва стара карма и не се създава нова.

Да разбирам ли горното така - получавам изневиделица голяма сума и  разпределям цялата за благотворителност примерно. Или имам отлични доходи от собствената си работа и живея от скромно по-скромно и всичко раздавам на другите?
Звучи ми като "Бедността не е порок" и "Скромността краси човека".

И на мен написаното от Монда ми звучи в противоречие с всичко написано в тази тема по отношение на парите.  Или аз нещо не схващам... Thinking Може ли и други мнения по въпроса...

zari_a , да така е. Ритуала се прави в нощта след новолунието. Но на мен ми се стори малко сложен, за себе си ще направя този с пеликана, предложен от Лени .   bouquet

И накрая още нещо- в момента чета за ТЕС. Кой от тук го практикува и да сподели как е напредвал във времето.  Praynig
Благодаря ви, момичета.  Hug
Лека и уютна вечер от мен.  Hug

# 250
  • Мнения: 10 689
Аз лично не откривам никакво противоречие в думите на Монда за паричната енергия като продължение на духовната и я поздравявам за всичко, казано от нея   bouquet

Отношението ни към парите е голямо изпитание за нивото, до което сме стигнали в духовното си развитие. Хубаво е да се дават средства за благотворителност, да бъдем щедри и към другите, и към себе си и да полагаме усилия за насочването на паричната енергия в правилна и разумна посока - за Доброто на колкото се може повече хора.

Да припомня една мъдра мисъл : " Никога не умалява ръката на даващия!!!"

Колкото повече даваш, толкова повече ще ти се даде.

Да разбирам ли горното така - получавам изневиделица голяма сума и  разпределям цялата за благотворителност примерно. Или имам отлични доходи от собствената си работа и живея от скромно по-скромно и всичко раздавам на другите?
Звучи ми като "Бедността не е порок" и "Скромността краси човека".

Не, не означава това  Wink Важен е балансът. А в случая, който визираш ти, балансът би бил нарушен. От спечелена крупна сума пари например даваш 30% за благотворителност или 50% или колкото си решиш. Идеята не е да лишаваш себе си от средства за добър живот, а да помогнеш и на другите хора да живеят добре или да се чувстват добре.
Идеята е просто да направиш светът едно по-добро място или поне аз така го разбирам   bouquet

Поздравления, Монда, още веднъж!!!  Hug

На всички желая хубав уикенд  Hug

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 15:58 от mijjjka

# 251
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Ако сте получили в свое разпореждане парични средства, то това не означава, че трябва да ги харчите за удоволствия и развлечения. Бог ви дава възможност правилно да се разпоредите с вашите пари.

Този пасаж ме смути. Значи, за да не създавам лоша карма трябва да нямам удоволствия и развлечения. Или не мога да чета между редовете.
Всъщност аз не вярвам, че кармата съществува.



# 252
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
И накрая още нещо- в момента чета за ТЕС. Кой от тук го практикува и да сподели как е напредвал във времето.  Praynig
 

Аз практикувам ТЕС хаотично и по схема "Голямата комбинация между точките". Понеже много ми харесва възможността за интерпретации изглежда това ми помага. Прекрасен е и т.н. лавинен ефект. Днес с голямо изумление усетих, че не ме болят лакътните стави. Създаваха ми проблеми 5 години. Така и не съм усетила откога не ме болят. В моменти на силен стрес потупвам по-енергично ръбовете на двете длани. Супер е! Има едно много хубаво обяснение от една наша съфорумка - рейки мастер, тя  е отворила тема. Ако не забравя ще я потърся и ще пусна линк.

# 253
  • Мнения: 613
Шушони,на мен това което съм прочела за ТЕС ми допада и практикувам тапинг ТЕС за здраве,шастие и богатство и тапинг ТЕС за здраве,които Лени е дала на първа страница. Там се казва че трябва да се прави 2 пъти на ден в продължение на 1 месец,но въпреки, че е кратко аз го правя само веднъж дневно и предполагам,че трябва да минат поне 2 месеца за да се похваля с резултат.Въпреки,че съм в началото мисля,че ми помага и продължавам да си го правя.Ако някой е по напреднъл и на мен ми е интересно да сподели мнението си.
Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: monda в Петък, 11 Юни 2010, 07:00
Ако сте получили в свое разпореждане парични средства, то това не означава, че трябва да ги харчите за удоволствия и развлечения.
 
И според мен тези думи са в противоречие с това което съм чела и с това което мисля.Точно обратното парите ни носят радост и свобода,удоволствие и на нас и на най близките ни хора.Разбира се че можем да отделим за благотворителност,но само ако наистина го желаем,а не защото" така трябва".И много да внимаваме да не нарушим закона за непоисканото добро-това вече го казвам от личен опит.

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 21:13 от sweta

# 254
  • Мнения: 1 652
Момичета, как ви се вижда това     newsm78.Препоръча ми го една близка. Ще се радвам да чуя мнението ви.

http://www.green-master.eu/attachments/557_GreenM_NRG_Book_BGv1(148x210mm).pdf

http://www.green-master.eu/

 а оттук чукнете върху  видове NGR карти

http://www.green-master.eu/index.php?option=com_content&view … ds&Itemid=141

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 21:56 от darena

Общи условия

Активация на акаунт