Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 142
  • 746
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 10 691
tanju6 , разбирам те прекрасно как се чувстваш! На предишната си работа изкарах девет години, последните двете от които - пълен кошмар /или поне така ги възприемах по онова време Simple Smile/. Тогава си мислех, че нямам избор и че трябва да стоя на тази ужасяващо монотонна работа единствено заради парите и докато не си намеря нещо по-добро. Така се бях вкопчила в тази си цел - да се махна оттам,  че разбира се, нищо не се получаваше Wink Бях недоволна непрекъснато, чувствах се зле и в това си състояние просто циклех май и без да го осъзнавах...
Тогава бях още начинаеща в нашите си техники, даже тъкмо беше почнала тази темичка  Simple Smile
Пробвах какво ли не, но мисля, че това, което проработи тогава при мен бяха сигилите. "Пуснах" един, който изненадващо за мен тогава проработи, може би защото го направих на шега и не се чувствах обвързана с резултата  Wink Съвсем неочаквано получих прилична сума пари, която ми позволи да напусна онази работа без да се страхувам за бъдещето си поне за известно време, да си почина психически  и да си намеря нова работа - много по-добра от предишната - което стана реалност точно след два месеца Grinning
Сега, в ретроспекция, си давам сметка, че не е било никак случайно стоенето ми девет години на онова място и съм изключително благодарна на Вселената и за хората, които срещнах там  Heart Eyes и за всичко, което научих, и за начина, по който преживяното ме промени  Hug
Убедена съм, че наистина онзи период е бил за моето най-най-висше добро!  Grinning


По този повод ето и един надявам се полезен алгоритъм как се случват нещата от Кристофър Пензак /"Магията на Рейки"/  
Grinning

"... вие създавате намерението си и размишлявате над него. Решавате дали наистина искате да постигнете възможните резултати. Мислите върху това, дали те ще бъдат за вашето най-висше добро и няма да навредят на никого. Разсъждавате от ефекта и последствията от магията. След това изпращате енергията на конкретното намерение чрез магическия ритуал. Освобождавате го и приемате, че магията ще подейства, ако е за вашето най-висше добро. След това можете да продължите с определени действия в реалния свят, за да отворите вратите за резултата от магията, но трябва напълно да освободите намерението. Когато се дистанцирате от очакванията за определен резултат, изпращате енергията навън, за да може намерението ви да се превърне в реалност. Ако не се освободите, непрестанно ще придърпвате обратно енергията, която сте изпратили, и няма да имате резултат. Когато наистина се върне при вас, тя ще се е трансформирала от намерение в реалност, тъй като всичко се завръща при своя източник по-силно, отколкото е било изпратено."

Klemy , "обективното" гледане на нещата може да попречи/блокира те да се случат  Wink
Аз лично подхождам изключително селективно към това на кои "неща" да гледам "обективно" и на кои - не  Grinning


Приятен и усмихнат уикенд на всички!  Hug  Такъв, като на Винцето        bouquet  bouquet  bouquet 

# 451
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

Вместо това Лари Уингет безжалостно ни изправя пред грозните истини за нас самите, за другите и за света около нас.

- Когато хората ти казват колко са богати – вероятно изобщо не са
- Когато хората ти казват колко са честни – пази портмонето си
- Когато хората ти кажат, че правят нещо за твое добро – става дума за тяхното добро
- Никой не го е грижа за твоите проблеми – трябва да си седнеш на задника и да се справиш сам
- Никога не казвай, че не може да стане по-лошо от това – винаги може да стане по-лошо
- Ако не ти се случва да правиш много грешки – значи не ти се случва кой знае какво в живота
- Не позволявай на устата ти да напише чек, който задникът ти не може да изплати

„Това е трудна книга. Написал съм я агресивно и безцеремонно, защото искам да ви вбеся. Искам да ви накарам да се почувствате гадно. Искам да разберете, че вие сте единствените виновници за това, което ви се случва. Искам да ви накарам да си размърдате задниците и да вземете живота си в ръце.“[/i]

Някакви отзиви за тази книга  newsm78 newsm78 newsm78
Тази философия не е моята.

И моята не е. Дълги години живях точно по тези правила и съдбата ми трупаше удар след удар, явно за да разбера най-сетне, че греша. Не искам да се вбесявам, поела съм си дозата бяс за 5 живота напред. Вече не искам да живея в такъв свят.

Сега съм си включила новото червено портмоненце да се зарежда - и ми е добре Laughing

# 452
  • Мнения: 105
Подобното привлича подобно-оттук няма как да привлечем добро,като изпитваме лоши чувства.А е лошо наистина да се ядосваме и да очакваме само предателства и неуспехи-те веднага ще бъдат привлечени от нас като магнит.Затова е добре да си повтаряме,че сме магнит за здраве,щастие и късмет,и те наистина ще се лепят по нас! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 23:16 от raliko

# 453
  • Шумен
  • Мнения: 156
mijjjka  bouquet, благодаря за споделеното -точно така е и при мен - от прохождащите съм в темата и все още чета и гледам и слушам. Би ли дала линк или да обясниш за тези сигили  newsm78.
Аз не съжалявам за сегашната ми работа, беше ми удобна/ за отглеждане на малки деца  Wink/, научих доста , но до едно време...след това застой, то май с всяка работа е токо след определен период от време.Поне финансовата част да беше на ниво , а то  ooooh!.
Продължавам с техниките  Laughing....

# 454
  • Мнения: 10 691
Би ли дала линк или да обясниш за тези сигили  newsm78.

Нашата мила Лени е сложила линкове и за тях на 1-ва страница  Hug
Ето ги: Сигил магия и Направа и зареждане на сигил

И това е интересно - Sigils

   bouquet

# 455
# 456
  • София
  • Мнения: 6 798
 Hug
Не съм се сещала, че някой желания мога да ги разглеждам необективно.  Laughing

По принцип дълбоко в себе си (не много дълбоко) съм интуитивна и емоционална, на рационалност се уча цял живот, къде успешно, къде не. Нали така "трябва" - образование, работа, семейство, отговорности...Сега се връщам малко по малко към себе си и започвам да се чувствам все по-добре. И все по аз.  Laughing Но ще отнеме време, така или иначе да стана рационална ми е отнело много време, няма как обратния процес да е мигновен.
Радвам се, че ви има.

# 457
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета,
 БЛАГОДАРЯ за тази тема, която Вие доста изчерпателно развивате и помагате на много хора да "прогледнат".БЛАГОДАРЯ !!!!!
Искам да Ви предложа това:
1.Китайска монета за щастие,богатство и късмет - за Вашия монитор - www.Good-Luck.ru
2.Чек на изобилието - http://www.4goodluck.org/osnovy/master-chekov-izobiliya.html

# 458
  • Мнения: 105

mijjjka
Имаш ли опит със сигилите?Понеже за кафето знам е между 3 месеца и година,при сигилите има ли такъв срок или трябва да се спомене при формулирането на желанието?

# 459
  • София
  • Мнения: 38 515
Ох, хора, имам чувството, че няма да можем да довършим ремонта и ще се побъркам.

# 460
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Здравейте мили вълшебници!

Не съм ви забравила. Просто около месец не мога да се добера до темата от служебни ангажименти и днес наваксвам упорито. Много интересна  информация сте публикували през този период. Благодаря на всички за споделените мисли.  Hug

Преди две седмици преживях "инцидент" на пътя, който завърши по възможно най-добрия за мен и автомобила начин. Винаги когато тръгвам с колата предварително благодаря на ангелите за помощта, която ми оказват и за бялата светлина, с която обграждат колата. Макар, че всичко се размина сравнително леко бях ужасно изплашена. Всъщност мисълта какво можеше да стане, заради една дупка на пътя буквално ме побъркваше. Спомних си една мисъл, че всички изречения, които започват с "Ако" са безмислени и благодарих отново на ангелите. Това ме накара обаче да преосмисля някои от приоритетите си в живота.

Искам да ви споделя и още нещо. В последно време се интересувам по-усилено от регресията. Прочетох доста интересни за мен случаи. Ето единият  - момиче, което е със стабилно окосмяване, с което традиционната медицина е безсилна да се справи си спомня по време на регресия, че през вътреутробния си период е чуло как баща му иска бебето да е момче. Това толкова много ме впечатли, че си свалих книгите на Браян Уейс Вестители от отвъдното и Лечители през времето. Авторът е психиатър, с научни доклади и статии, работи като  главен лекар в отделението по психиатрия, професор е в медицинския факултет на университета в Маями и т.н. Книгите са лесни за четене и в тях са описани различни "нелечими" случаи, които след регресия се решават бързо и лесно. Историите ми направиха голямо впечатление и съм убедена, че ако намеря подходящ специалист бих се опитала да си помогна в някои аспекти от живота чрез този метод. Темата за миналите прераждания винаги е била вълнуваща за мен, но явно тя може да бъде и много полезна. Ще ми бъде интересно да споделите какво мислите по този въпрос.

Желая ви спокойна неделна вечер!

# 461
  • Мнения: 105
Луиза Хей 101 мисли носещи сила/на руски/аудио.

http://my.mail.ru/cgi-bin/my/audiotrack?file=8887fa1e7aa8efc7374 … d=29985774  

Вела,за регресията наистина незнам много ,но мисля  всеки може да си спомни предходните реинкарнации чрез медитация.

# 462
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
1.Китайска монета за щастие,богатство и късмет - за Вашия монитор - www.Good-Luck.ru
2.Чек на изобилието - http://www.4goodluck.org/osnovy/master-chekov-izobiliya.html
Хах  Hug благодаря
вече си имам звънка китайска монета на изобилието на монитора  Grinning



raliko  Wink
Цитат

1. Има два основни вида сигили според периода на действие:
♦ постоянно действащи;
♦ за конкретен резултат.
За всички сигили със заложен конкретен резултат, който си мислим да получим в някакъв обозрим срок, посочването на този срок е наложително. Иначе просто не се знае кога ще стане. Обикновено ако не посоча срок резултата се получава в период до 2 години. Така че ако не ви се чака, имате по-спешни нужди или не знаете колко е обичайния срок за получаване на резултат при вас – заложете си срок в самото намерение.
За постоянно действащите сигили е нужно периодично да ги зареждате и изстрелвате отново. Това поддържа магията. Може да опитате и посочване на срок “постоянно” или “винаги”, но личното ми усещане е срещу подобни опити. Най-малкото от чиста предпазливост – може да се окаже, че сте формулирали намерението си по начин, позволяващ резултат, който не ви харесва. Тогава ще е много по-трудно да се отървете от действието на сигила, ако сте го направили “постоянен” при създаването.

# 463
  • Мнения: 10 691
raliko, от моя скромен опит със сигилите мога да кажа следното - ако сигилът проработи, резултатът е сравнително бърз - до месец-месец и половина  Grinning
Има и по-бързи, според зависи   Wink 
Започни първо с по-маловажни желания, за да свикнеш с не-обвързването с резултата  Peace

Вела, привет  Hug Преди и аз се интересувах от регресия, сега сякаш не толкова... Имали сме толкова много прераждания, че да обхванем всички е мисия невъзможна  Simple Smile

# 464
  • Мнения: 105
Desss        bouquet mijjjka     bouquetБлаго-даря!

Вела Понякога не е добре да знаем всичко Wink

Последна редакция: нд, 27 юни 2010, 21:06 от raliko

Общи условия

Активация на акаунт