Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 248
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 67
..... Искам да споделя с вас, яе напоследък, постоянно върху мен кацат калинки,........

Хъм след като ти и аз не сме един и същи човек  Embarassed Embarassed или ходим по едни и същи места, или ни чака близка съдба  Laughing Laughing, защото и мен от 1 месец калинките са ме залюбили  Heart Eyes Heart Eyes...... Много им се радвам, защото са едни такива нежни и красиви, и така целеустремено вървят по техните си дела, а току се блъснат в мен или ме накацат.....


 Laughing Най - вероятно ни чака близка съдба, ще споделя при първата ми съдбовна случка. Сутринта докато си пиех кафето на терасата пак ми кацна на ръката поредната калинка, вече почвам да се чудя дали не е една и съща  Laughing  наистина са много мили и красиви и много им се радвам  Laughing.
Успешен и щастлив ден на всички  Hug.

# 706
  • Мнения: 554
Делфи, супер! Само важните неща - те си личат отдалече. Дишането е най-важно - това е основата на метода. Чрез него се концентрира и насочва енергията. Конспектирането е трудоемка работа, но ще ти помагаме виртуално  Heart Eyes

# 707
  • София
  • Мнения: 67
Humanis,
предварително се извинявам ако въпроса е бил задаван вече, какво означава картинката на аватара ти?
Привлича ме ужасно силно и не мога да спра да я гледам.

# 708
  • Мнения: 10 718
Моля за вашето тълкуване на сън, който сънувах тази нощ  Thinking

Сънувам, че пътувам към офиса, но изведнъж установявам, че съм забравила да си сложа лещите. /Аз в действителност нося лещи за късогледство/. Естествено, ужасих се, че не виждам добре, но вместо да се върна вкъщи и да си ги сложа /и такава идея ми мина по време на съня/, аз все пак продължих, защото "трябваше" да отида на работа  Laughing
Действието се развива в маршрутка, пълна кой знае защо с момичета, официално облечени, като абитуриентки и носещи огромни букети. Навсякъде имаше цветя. По едно време започнаха да се поздравяват за нещо. И забелязах на кръста на едно от момичетата татуировка със символа Ин и Ян, а около него нещо като крила. Как успях да го видя без лещи, така и не разбрах, но в този момент се събудих  Laughing

Чудя се как да изтълкувам съня си  Thinking
Че има нещо, което не виждам/осъзнавам, но въпреки това продължавам да го правя - фактът, че не се върнах за лещите...?
Или...?  newsm78

# 709
  • Мнения: 3
         Възможно е сънят да е доста буквален . Знаеш , че можеш да се върнеш за лещите / да караш по старому/ , но опитваш да продължиш и без тях / допускаш да видиш нещо/. А обичаш ли татуировки? Ако подсъзнателно ги харесваш, в съня те стават носител на символа. Щом питаш за този сън , означава че е важен за теб. Можеш  да се допиташ до Висшия си Аз, или да поискаш втори сън.

# 710
  • Мнения: 131
Моля за вашето тълкуване на сън, който сънувах тази нощ  Thinking

Сънувам, че пътувам към офиса, но изведнъж установявам, че съм забравила да си сложа лещите. /Аз в действителност нося лещи за късогледство/. Естествено, ужасих се, че не виждам добре, но вместо да се върна вкъщи и да си ги сложа /и такава идея ми мина по време на съня/, аз все пак продължих, защото "трябваше" да отида на работа  Laughing
 
Действието се развива в маршрутка, пълна кой знае защо с момичета, официално облечени, като абитуриентки и носещи огромни букети. Навсякъде имаше цветя. По едно време започнаха да се поздравяват за нещо. И забелязах на кръста на едно от момичетата татуировка със символа Ин и Ян, а около него нещо като крила. Как успях да го видя без лещи, така и не разбрах, но в този момент се събудих  Laughing

Чудя се как да изтълкувам съня си  Thinking
Че има нещо, което не виждам/осъзнавам, но въпреки това продължавам да го правя - фактът, че не се върнах за лещите...?
Или...?  newsm78

Бих го изтълкувала като някакво "проглеждане"...макар,че си била без своите лещи ,имало е тълпа от хора, ...ти си успяла да видиш според мен най-важното в съня си - ИН И ЯН !!! Не си се върнала-пак е хубаво ,4е си продължавала напред ,без да "се обръщаш назад". Вероятно пък това е знак да използваш пове4е енергията си Simple Smile
Това е мое виждане все пак .....Simple Smile)Simple Smile

# 711
  • Мнения: 10 718
Благодаря ви  Hug
За мен всеки сън, който сънувам е важен и му обръщам внимание, пред вид факта, че толкова рядко сънувам...  Laughing
А когато сънувам сънищата ми са винаги или предсказващи, или предупреждаващи.
За татуировките ...  Thinking Мислела съм да си правя преди време, но до сега нито една не ми е харесвала толкова, че да си я представя на мен завинаги  Crazy
Така че по-скоро татуировките не са ми тема в момента  Simple Smile

 Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 1 724
Lenny беше писала за Обред за получаване на пари -Алексей Фад . Въпросът ми еслед третия ден парите /55 бр по 5 ст/ харчат ли се или се оставят в кен-а?

# 713
  • Мнения: 1 171
mijjjka, според мен ще осъзнаеш нещо за което до сега си била "сляпа" и наистина, това че не си се върнала е на добро, дай Боже да е така!
Момичета, знам че не е по темата, но днес ми се случи нещо странно... И аз не знам как да го тълкувам...напоследък чета доста литература от тази тема, също и Рейки...
Та, седя и си гледам телефона и си мисля да се обадя на мъжът ми, да го питам нещо...и докато се чудех как да си формулирам въпроса, че да ме разбере правилно  Mr. Green, той ми звъни и ме пита: "Кажи, какво има...защо звъниш и затваряш?!" Направо онемях, не бях докоснала телефона!  Confused

# 714
  • София
  • Мнения: 1 724
Благодаря ви  Hug
За мен всеки сън, който сънувам е важен и му обръщам внимание, пред вид факта, че толкова рядко сънувам...  Laughing
 Hug
Mijjjka, аз също не бях сънувала с години- хомеопатката ми беше в почуда, това е важно за тях, а аз- нула инфо. От два месеца не мога да спра, направо се плаша...
Daindi,  ти си направо феноменална! такова материализиране на мисли... Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 1 171
Енита, започвам да се плаша дори!  Sad
Да не говорим, че съм засипана от синхроничности...поне 5-6 на ден!
Това за сънищата - всеки човек сънува, но някой не си спомнят. Не се учудвам, че хомеопатията "отключва" паметта за сънищата. И при мен беше така, дори имаше един период на кошмари (в началото), които отшумяха постепенно от само себе си.

# 716
  • Мнения: 415
sosko, аз имам малко крайно мнение за световната икономическа криза и може да провокирам бурни дебати, но май си заслужава. Различни автори твърдят, че тъй наречената криза е част от всички останали процеси, които текат в момента, т.е., че това не е поредната световна икономическа криза, а последната... в смисъл, че световната икономика във вида, в който я познаваме от Втората световна война насам си отива и все повече им вярвам Grinning. С реклама и маркетинг се занимавам от 1993г.  имам си и свои наблюдения. Преди една година, на връщане от работа, една книга във витрината на любимата ми книжарница силно ме притегли и влязох да я купя, често ми се случва книгите да ме "избират", а не аз тях Wink Оказа се, че от всичките триста страници на мен са ми нужни първите двадесетина, после става доста специализирана и я подарих на приятел-студент, решил да стане Велик мениджър Grinning Тези страници промениха представите ми, до момента не бях правила директна връзка между всичко, което обсъждаме тук и отражението му в Бизнеса. С две-три изречения: Времето за правене на бизнес по принципите на Макиавели изтича. В центъра на Новия бизнес не е принадената стойност(печалбата), а творческата личност, вдъхновена, мотивирана, съ-творяща в хармоничен екип.
...
Sosko, може би в личен план ти е време за промяна, щом следиш темата вече си попадал/а на споделени от съфорумки истории, как са се опитвали с месеци и години да реанимират затъващия си бизнес, докато приемат, че е време да го пуснат... и се заемат с ново начинание, което се оказва по-доходоносно и по-перспективно Wink
 

mimina, едно много закъсняло благодаря! Извинявам се , че късно ти написах благодаря , но просто сменях доставчика си на интернет и имах технически неудобства Simple Smile

Да , напълно подкрепям мнението ти , че в момента се извършва голяма промяна . Аз точно това исках да попитам /но само ти ме отрази/ - как действате , когато външните фактори вземат превес в доста дълъг период във вашия живот?
Разбира се , че не съм се вкопчила в този бизнес и не го смятам за единственото , с което мога се занимавам , но чисто административно имам ангажименти , които трябва да изпълня , а при затруднено събиране на парите изпитвам доста неудобства...
Доста дълго продължи при мен този период на застой /почти година/ - сякаш съм нямала една положителна мисъл , нито едно пожелание не ми се е сбъднало , да не говорим за съкровено желание.
Усещам промяната , вече няколко месеца около мен , но сякаш все нещо  възпрепятства срещата ни.
А и непрекъснато ми се плаче!
Ако можете , помогнете  с идеи , моля!

Предварително благодаря!

П.П.Някой може ли да сподели къде мога да прочета как събитията описани в този линк http://www.sirius1-bg.net/sirius/buletini/2010/razs/br5_0710.html се отразяват на хората родени под знака Скорпион?

# 717
  • Мнения: 699
Ленни   bouquet, Енита    bouquet

# 718
  • Мнения: 554
започвам да се плаша дори!  Sad
Да не говорим, че съм засипана от синхроничности...поне 5-6 на ден!

Защо се плашиш? Това е прекрасно! Означава, че си в хармония със себе си, околните и Вселената  Wink Аз обожавам синхронностите. Вчера също беше такъв ден. Всичко течеше гладко, нещата се подреждаха от само себе си с точност до секундата - нещо, което няма как да подредя сама и да искам. Радвай се  Hug

# 719
  • Мнения: 1 171
eldivine , Благодаря ти!  Hug  Това е ново за мен, но имам усещането все пак че е "на хубаво"!

Общи условия

Активация на акаунт