Сръбски текстове и преводи

  • 207 149
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Като говорим за хубави гласове, една от участничките тази година в Звезде Гранда. Гласът ѝ ме разтапя

Andreana Cekic & Bojan Vasic - Zaplakace Jutra

# 616
  • София
  • Мнения: 259

Ама ти сериозно ли? Shocked А мен ТОЗИ глас ме разтапя:






Никол, май ще има женски бой.  Joy hahaha Mirjana do pobede!  Heart Eyes  bouquet



# 617
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Jul, баш па от тебе не съм очаквала такова нещо.   Crossing Arms

Jao, najezila sam se

Jedna Je Brena!  Hug

# 618
  • София
  • Мнения: 259
Jul, баш па от тебе не съм очаквала такова нещо.   Crossing Arms

Jao, najezila sam se

Jedna Je Brena!  Hug
Hug

Добре де, няма да се бием...май Мира и Андреана се пишат приятелки.  Mr. Green И все пак...ще се видим на финала!  Twisted Evil

Brena ce mi pokloniti za rodjendan novi CD.  Flutter

'Pre nego odeš mi naslikaj krila

da mogu bez tebe da letim

pre nego odeš

zaključaj mi snove

da ne sanjam budna o tebi

Ugasi svetlo i srce i dušu

mi stavi pod stakleno zvono

i gledaj me i želi me

ko nekad ponovo!…"


# 619
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Ma necem CD... kupim si ga... tongue Zelim Brena u BEC!   sohappy Hands Clap  sohappy

# 620
  • Мнения: 4 529
Пускат по радиата нови сръбски песни и не обявяват имената. Tired ПОмня думи,пиша в нета и накрая намирам.
Ето последната находка.Вече и тел-а ми звъни с нея.


# 621
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Пускат по радиата нови сръбски песни и не обявяват имената. Tired ПОмня думи,пиша в нета и накрая намирам.
Ето последната находка.Вече и тел-а ми звъни с нея.
Питай бе, мацко, тая песен е от Гранд Фестивал 2010 Simple Smile

# 622
  • Мнения: 4 529
ааа,ми добре  Grinning
Има една дето започва с това че двама влюбени чакат влак на гарата. Crazy Нещо като Полудела ама с двама.

# 623
  • Italia
  • Мнения: 1 057
ааа,ми добре  Grinning
Има една дето започва с това че двама влюбени чакат влак на гарата. Crazy Нещо като Полудела ама с двама.
Леле, къде ме прати... Стрелям на посоки, аз за друга с влакове май не се сещам...


Кажи мъж ли пее, жена ли е, бърза ли е песента, бавна ли е... Ей такива работи Simple Smile

# 624
  • Мнения: 4 529
Бавна,започва жена да я пее и пее че са двама на гарата и се разделят. Crazy
Не е тая. Confused

# 625
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Ето още двама, които се разделят на перона... Дует е, но поне да я отхвърлим Simple Smile)

# 626
  • Мнения: 4 529
Ето още двама, които се разделят на перона... Дует е, но поне да я отхвърлим Simple Smile)
newsm44 newsm68 Благодаря!  bouquet Тази е. Party

# 627
  • Мнения: 4 529
Търся една бърза песен,жена я пее.Различавам само Ja sam to sto je sam i dobra i besna обаче не я откривам в Гугъл. Confused

# 628
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Търся една бърза песен,жена я пее.Различавам само Ja sam to sto je sam i dobra i besna обаче не я откривам в Гугъл. Confused


# 629
  • Мнения: 4 529
Благодарности,Никол!    bouquet

Поздрав за всички  Sad

Общи условия

Активация на акаунт