СЕПТЕМВРИ'09 - тема 25

  • 18 381
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Хайде да сложим снимки и да направим нов колаж на бебешоците както предложи Валката,м?
Peace

Ванина, без парола влязах в албума ти, заключи го  Peace

# 16
  • Мнения: 82
Добър вечер!
Цвета   bouquet
Добре дошла Доминик!
И аз съм за нов колаж - само да се разберем къде ще слагаме снимките.
Моята щерка тази вечер направо синхронно плуване докара в коритото - обиколи го цялото, че чак и от гръб по корем се завърта, едвам я удържам. Уморих се. /мръъъъъън/
Иначе от две седмици се е научила да вика "мама", ама много хубаво и го употребява най-вече като реве и иска нещо /много е сърцераздирателна/ и другото е една мантра: ммммммммааааааммммаааааа с възпроизвеждане на балончета и съсредоточен поглед. Миналия ден на опашката в Билла 10 минути го практикува.
Абе като ви чета за тези череши и аз се изкушавам. Майка ми постоянно ме ръчка за тях, но аз съм една бъзла.... 
Лека и безревлива

# 17
  • Мнения: 279
Четох четох ... ма старата тема ... но доредих се и тук ... на втора страница.
Цвета  Hug !!!
Доминик, добре дошла !

Ние бяхме малко градска, да по напазаруваме. имам си дънки, цветя, пълен хладилник ... И на вечеря щаха да ме водят ... но взехме за вкъщи... малкия е много немират и ...

чакат ме да се къпем и да лягаме, утре ще пиша повече ... Видях се във едни снимки на ванина от фейса ... и ме събра яд ... ама това бе по погрешка ...но няма да се оправдявам сега .

Айде Лека !!!

# 18
  • Мнения: 314
Лора като реве съжалително е винаги Бубуууууууу Joy

Уиш: де зачезна Ладида? newsm78

Пасирах 10 череши, сложих 2 лъж. адапте с вода, и 4-5 бисквитки и това вечеря, хареса й май, щот го изяде  Wink

Бг търговците направо си се уливат с тези цени, като знам колко са на вън ooooh! Айде кажете как в Зара на пъпа на Лондон /срещу Харолдс, ако трябва да съм точна/  съм купувала тениски по 1-2 паунда, а тук да ми искат 25лв, ай сиктир! Crossing Arms
Ларедутските намаления започвали от 06.06. Peace

Реших този месец детокса ми да е на череши, ама без да цедя. Та цената на кг варира от 6 лв до 2лв  #Cussing out Няма оправия, няма...

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Един бърз въпрос...
Какъв формат да направя един клип за да мога да го кача във ФС. Направих го avi ама не става.

# 20
  • Мнения: 220
Даже не съм се и замисляла за череши ,ям ги сама  Embarassed.Добре ,че чета ,да влизам в час .Утре ще му пасирам и аз с бисквитка .
Мартин яде горе-долу така:
5-6 часа - кърма
8-9 часа - попара от 2 сухара
10-11 часа - кърма и заспива
13-14 часа- 1 голямо пюре
15,00- кърма и заспива
17.00- плодово пюре или каша
20.00 - кърма
От 23.00 - нататък се буди на всеки 2-3 часа ,кво суче идея нямам за количество.

Климатик не пускам на студено ,ако са в стаята ,страх ме е ,пускам и отиваме в другата.Още не съм пускала де ,но другата седмица се изнасяме на село за лятото,че там си е идеално за деца -в стаята е не повече от 23 градуса в най-големите жеги.

Там няма нет ,та да не ме изтриете  Mr. Green,ще чета ,ама рядко,като идвам градска.

# 21
  • Мнения: 71
Btw Simple Smile на мен Mothercare и Baby GAP ми се струват доста скъпи в Лондон (особено ГАП) в сравнение с доста други бебешки вериги там. Направо ви се чудех как поръчвате от там по интернет. Но ако се дебнат намаленията излиза супер.  Peace

За пасирането - аз се вдъхнових да не се разлигави и да иска само фини пюрета и от месец му давам доста едро намачкано, дъвче добре, направо ще засилвам Beabata тия дни.

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 22:33 от Venilove

# 22
  • София
  • Мнения: 54
 Искам и аз новата парола, за да качвам снима за колажа Praynig
Ана Мария спи по корем вече един час  newsm78 Обикновено като се обръща така се събужда ,а сега не. Но щом така й харесва не мисля да я обезпокоявам. Забравих да се оплаквам, че откогато ходихме в Румъния не ще да заспива с никой друг, освен с мен  Tired Преди баща й можеше да я приспива, сега ако не съм до нея реве до посиняване, а когато идвам до нея спира да реве и заспива за 5 секунди. Какво е това чудо, не знам...ама не ми харесва. И тя вика мама когато е сърдита и иска да я взимам на ръце...хитра е  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 314
Venilove: на Мадъркеър съм хващала страхотни намаления у Лондонско, но им харесвам предимно бебешкото. За по- големи дечица предпочитам Некст. Гап са американска марка, та за това в Европата са им по-височки цените. Иначе имам добри намалени попадения и от там, много са им хубави и качествени нещата. Peace
Валката: клипове не съм качвала у Фейса, немой да помогна.

# 24
  • Мнения: 56
А добър вечер!

Преди около час се прибрахме с беба  Blush Бяхме на феста в Борисовата градина и беше мнооого хубаво! Имаше много бебета по поляните, много приятели, бира и музика! Много е хубаво лятото ей!

И аз ще пробвам с череши тези дни  Mr. Green

Тия от Mothercare и Baby GAP не ги знам в Лондон колко са скъпи, но тук са безумни! Влизам в магазините им само, за да се надъхам колко малко харча като пазарувам в нета  Joy

Айде да лягам, че то кое време е станало пак ooooh!

# 25
  • Мнения: 146
Здравейте, Майчета!

Аз отдавна не съм писала, но Ви чета когато имам време. Тази седмица Митко беше болен, та не е на градина. С двамата малко трудничко се оправям.
Борислава вече започна да проявява характер и инат, напоследък много се тръшка. Тя също казва МА-МА, обикновено като иска да я гушкам, но напоследък се е закотвила на ТА-ТИ и все това си повтаря  Laughing  Вече обикаля с проходилката из целия апартамент.
За яденето - вземам й от детската кухня, някъде от около 2 месеца. Харесва ги яденетата и не пасирам. Напълно спрях пюретата. Все още се кърмим сутрин и вечер.
Череши не съм давала, аз си ги хапвам  Laughing Ягоди също не смея да дам. Засега сурови плодове давам само банан, ябълка и круша, настъргани. За следобедна закуска често й правя банан с кисело мляко и малко овесени ядки, много го обича.
Забелязвам че и моята госпожица напоследък се е вкопчила в мен, само аз я храня, аз я приспивам, и като ме види в стаята и не й обърна внимание веднага започва да реве да я гушкам. С баткото не съм имала такива проблеми.
Днес и при нас беше трудно къпането, едвам я сложих легнала да я натъркам хубаво. Иска да стои само седнала в коритото и да пляска с ръце във водата. Като някое патенце е.

Ще може ли и на мен да дадете паролата за колажа? newsm78

# 26
  • Мнения: 91
Ха добър вечер и от мен. Сега влезнах във фейса и съм с -2приятели  Laughing Незнам защо и Анита29 ме е отрязала...явно не й допадам, какво да се прави. Но искам да споделя че тя ме помоли за паролата да си изтрие албума та съм й го дала  Naughty Може ли някой да види дали ми е заключен сега албума, защото няма катинар на него .... ако не става ще го изтрия и ще направя нов  Peace

# 27
  • Мнения: 56
Заключен е, но не можах да вляза с новата парола или нещо бъркам  newsm78

# 28
  • Мнения: 314
Ванина: на мен си ми в списъка и ми излиза, че имаме доста общи приятели, що така 2-ма? newsm78
Анита я виждам, че ни чете и не пише от доста време. Не съм останала с впечатление, че е обидена на  някого и за нещо иначе.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

Днес се очертава хубав слънчев ден...а уж даваха да вали...

Общи условия

Активация на акаунт