всичко свърши!моля ви за съвет!

  • 12 477
  • 169
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 295
Е, добре де, ти какво си очаквала?
Че ще продължи до безкрай?
Че ще остави жена си?
Много наивно от твоя страна, ако наистина си го мислела!
Още повече, че си знаела, че не си първата, а и си
наясно, че няма да бъдеш последната му крачка встрани!
Дори и да го бе развела какво следва?
Да живeeш в съмнения цял живот като излезе при коя отива?! Thinking
Това ли искаш или просто е достатъчно, че не те малтретира?!

Дали е честно към теб? Ами сигурно не е, но си знаела от самото
начало какво да очакваш, защо си изненадана?
Гледай напред и го отчети като платен с болка урок!
Живота не свършва с него, потъгувай си там колкото ти е нужно,
но не се отдавай на самосъжелението прекалено дълго, нищо няма
да ти донесе!

Според мен, ако създадеш нещо твое ще бъдеш по-щастлива
отколкото да губиш време, нерви и чувства опитвайки се да
откраднеш няколко момента с нечий мъж!

Последна редакция: нд, 30 май 2010, 07:41 от estrador78

# 61
  • Мнения: 10
Цитат
Е, добре де, ти какво си очаквала?
Че ще продължи до безкрай?
Че ще остави жена си?
Разбира се че може да остави жена си! Човек не е вързан, винаги може да направи избор! Когато нещата са истински,поставяш ново начало и слагаш черта на миналото.
Ева,ти се подлъгала. Много дълго време си чакала, за да разбереш че е безперспективна тази връзка. Мисля че много по -рано можеше да разбереш това, тогава и страданията щяха да бъдат по-малки.

# 62
  • Мнения: 261
Разбира се че може да остави жена си! Човек не е вързан, винаги може да направи избор! Когато нещата са истински,поставяш ново начало и слагаш черта на миналото.Много точно казано.
Но аз не мога да си обесня защо толкова укорителни думи се изписаха срещу Ева. Лесно  е да сме съдници,но никой незнае каква е истинската същност на събитията и затова силните думи са излишни. Тя в момента няма нужда от това, защото сигурна съм че вътрешно в себе си е осъзнава вината и това,че е влязла в живота на семеен. Сега просто и тежи и искаше да сподели болката си, а ние какво нахвърлихме се като лешояд на мърша. Всеки има неразумни постъпки и действия  в съзнателният си живот и  всеки греши, затова съдбата ни наказва с болка, силна болка. Това е съвсем показателно  и достатъчно. Нека поне ние си я спестим,дори заради женската солидарност

# 63
  • Мнения: 5 370
незнам всеки си има мнение , аз помолих за съвет приемам всякакви и положителни и отрицателни! Защо не се питате по важното според мен- защо на него не му е пукало за жена му и то не един път. И искам да кажа също че предишната ми връзка се е състояла с много тормоз и мъка И че е най - лесно да търсиш вината в мен ! А този който ранява , който лъже , който се подиграва с чувствата на някой е той е герой, тя мъченицата , а аз - направо ме разпъвате на кръста ....
Никъде не видях някоя от писалите дами дори и най-малък опит за разпъването ти да прави. Ноо, имам усещането, че ти сама се опитваш да се вкарваш в ролята на страдалница.

Ели-ние не сме се нахвърлили, а просто се опитахме да и обясним за матрицата на този свят, създадена също от мъже. И...да свиква, че в повечето случаи мъжете са пичовете, а жените...да не казвам какво, че вече се повтарям.

Колкото до женската солидарност-ще попитам за пореден път-ако темата беше пусната от мъж в сходна позиция, дали щяхте да сте толкова "солидарни"? Просто щяхте виртуално да го изпапате мръсника неден, подляра и гадника. Laughing

П.С Позволявам си да говоря така от гледната точка на атакувана на младини от женени мъже, но не поддала се. Също живяла в малък град без особен избор. Просто...е крайно време жените да си изработят форма на егоизъм, която да не им позволява да попадат в подобни капани.

# 64
  • Мнения: 25 900
Нека поне ние си я спестим,дори заради женската солидарност

Обърка форума, рожбе. Тук женската солидарност е насочена към съпругата.  Mr. Green
Какво очаквате всъщност? Да потупаме по главичката момичето: "Оооо, миличка, не плачи! Той лошият чичко е виновен, жена му - също, ти си невинна жертва на любовта!"
Постъпила е глупаво, попаднала е в класическия капан на женения женкар, който използва наивните момиченца, за да си начеше егото, но после се връща в сигурното семейно гнездо, докато оглежда хоризонта за следващата... Ами, ще си носи последиците от глупостта. Това е луксозна стока - струва много скъпо.
Всеки от нас е имал поне по един грешен избор в живота си: трудно или лесно, малко или много болезнено - прекрачва го и продължава напред. Не случайно по-горе написах, че така порастват момиченцата, за да станат жени. А после още колко болка има в този живот...
Ама, хайде да не ви разбивам илюзиите рано-рано...  Laughing

# 65
  • Мнения: 5 370
колко от вас изобщо не подозират какво се случва с техните половинки така че никои не е застрахован нито от това да му изневеряват , нито пък че един ден ще попадне в моята ситуация....
Грешиш и в това, но не ми се развива повече тезата. Стига сте смятали съпругите за наивни, възглупави и заслепени. Само това мога да кажа.

# 66
  • Мнения: 862
колко от вас изобщо не подозират какво се случва с техните половинки така че никои не е застрахован нито от това да му изневеряват , нито пък че един ден ще попадне в моята ситуация....
Мда, никой не е застрахован. Един ден ако попаднеш в ролята на съпругата, а мъжа ти има любовница, ще разбереш смисъла на това, което си правила преди  Naughty

# 67
  • Мнения: 5 370
Нефели , мнооого добро попадение! Laughing
Отивам спокойна да си пия кафето.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 753
Ева, мисля, че те е подвел здраво. Попаднала си на женкар по еталон направо. Сигурно жена му не го разбира, пред развод са, не му дава това, от което има нужда....Бла, бла...Всички сме ги чували тия. Няма нужда да намесваш жена му. Тя няма нищо общо. Мъжете не изневеряват само защото нещо им липсва. Има мъже, за които това си е диагноза. Ти такъв ли искаш? Ако се вземете след година, две ти ще си на мястото на жена му, а той пак ще говори на някое девойче, че го обича, че вкъщи не го разбират, че тя му дава .... Не ти трябва. Хванала си се на хоро, в което много силни чувства няма. Но при теб явно са се появили. Ами като не можете да го играете, не се хващайте.
Имам много приятели, които са като описаният съпруг в историята. Доста девойки са преживели с тях същото. Интересното е, че всичко се повтаря през 3,4 месеца, само главната героиня е друга. Все същите приказки, все същите заведения. Започнах да се чудя от къде по дяволите толкова много кандидатки за ролята? Защо никоя от тях не се замисля какво прави или по - скоро какво правят с нея.  ooooh!
Просто го забрави. Ще ти мине скоро. Жалко за жена му. Тя трябва да го търпи. То не, че трябва, но аз си мисля, че не знае какво става. Не съм видяла майстор женкар, да не уважава и обича съпругата си. Може да е по - различно, но тя не се пипа  Laughing (което е идиотското).

# 69
  • Мнения: 4 965
колко от вас изобщо не подозират какво се случва с техните половинки така че никои не е застрахован нито от това да му изневеряват , нито пък че един ден ще попадне в моята ситуация....

Оооо, още не познавам жена, която да не се е усетила, че мъжът й кръшка. Просто някои се правят на слепи, но не са наивни, наистна.

Имам много приятели, които са като описаният съпруг в историята. Доста девойки са преживели с тях същото. Интересното е, че всичко се повтаря през 3,4 месеца, само главната героиня е друга. Все същите приказки, все същите заведения. Започнах да се чудя от къде по дяволите толкова много кандидатки за ролята? Защо никоя от тях не се замисля какво прави или по - скоро какво правят с нея.  ooooh!
... Жалко за жена му. Тя трябва да го търпи. То не, че трябва, но аз си мисля, че не знае какво става. Не съм видяла майстор женкар, да не уважава и обича съпругата си. Може да е по - различно, но тя не се пипа  Laughing (което е идиотското).


Абсолютно точно и вярно. Имам си едно такова "приятелче" за наблюдение. Вече знам за 4-та мацка от моите познати, която лъже по същия начин - едната тръгна да се развежда, заради него; другата искаше бебе; третата единствено се забавляваше и беше наясно със стиацията, но той се опита и нея да разиграва с обяснения и страдалческо споделяне; сега четвъртата е лудо влюбена и му се връзва на номерата. А той ги обича - всичките. Серийно...
И жена му уж е по-черна от дявола, но спрямо нея е типичен мъж под чехъл...

# 70
  • Мнения: 4 916
Напълно възможно е авторката да е виждала края на връзката, но в нейна полза - напр. че един ден ще се рзделят, но по нейна инициатива, след като си е излекувала раните от предишното "физическо и психическо третиране", открила нова любов на живота си... а той просто я е изпреварил. Сега се чувства излъгана, понеже е очаквала повече, отколкото той й е дал. Да го приеме като житейски урок, случват се такива неща.

# 71
  • Мнения: 5 370
четвъртата е лудо влюбена и му се връзва на номерата. А той ги обича - всичките. Серийно...
И жена му уж е по-черна от дявола, но спрямо нея е типичен мъж под чехъл...
Азафче, имам една идея как да му скроят шапката на въпросния мачо. Обачееее...трябва да се изтърва и от време на време да не ползва кондом. Laughing
Свят ще му се извие, а идеята е от книгата на Сергей Минаев "Мацки". Хем там той не беше семеен, свободен, пичът, и ги въртеше 4 едновременно.
Оказа се, че 3 от тях са в комбина и....направо такъв номер, че аз , ако бях мъж на негово място, сигурно инфаркт щях да получа.

# 72
  • Мнения: 4 743
Боже, всички мъже ли за вас са еднакви и хайде под един знаменател... Абе момичета не всички мъже изневеряват по "еталон", не всички са кръшкачи и свалячи... Има такива разбира се, но са може би 20-30% от семейните мъже.... Тях не ги оправдавам, те за мен са нищожества и тежко на съпругите им.... Но защо си мислите, че няма мъже нещастни в брака си / както има такива нещастни семейни жени/? Не винаги човек случва на точната за него половинка, много късно разбира че липсват любовта, уважението и други важни за брака неща... И какво като се случи това, да търпи ли и колко семейните "окови"?....Никой не е застрахован от несполучлив брак, нали? И тогава човек е склонен към изневяра, ако на пътя му се появи истинска любов.... И без да я търсиш и искаш, ТЯ може да се появи..... После започват едни обвинения в кой е вината? Вина имат всички замесени в любовния триъгълник... Стига сме обвинявали авторката без да знаем истинските мотиви, без да познаваме хората и ситуацията.... То от страни да се дават акъли е много лесно, но когато си замесен и ти нещата са съвсем различни..... Никой и по никое време не може да бъде 100% сигурен в мъжа до себе си, било то съпруг или приятел... Ние самите понякога не сме сигурни в собствените си чувства, а какво остава за другите....    loveuuu

# 73
  • Мнения: 5 370
Боже, всички мъже ли за вас са еднакви и хайде под един знаменател... Абе момичета не всички мъже изневеряват по "еталон", не всички са кръшкачи и свалячи... Има такива разбира се, но са може би 20-30% от семейните мъже.... Тях не ги оправдавам, те за мен са нищожества и тежко на съпругите им.... Но защо си мислите, че няма мъже нещастни в брака си / както има такива нещастни семейни жени/? Не винаги човек случва на точната за него половинка, много късно разбира че липсват любовта, уважението и други важни за брака неща... И какво като се случи това, да търпи ли и колко семейните "окови"?....Никой не е застрахован от несполучлив брак, нали? И тогава човек е склонен към изневяра, ако на пътя му се появи истинска любов.... И без да я търсиш и искаш, ТЯ може да се появи..... После започват едни обвинения в кой е вината? Вина имат всички замесени в любовния триъгълник... Стига сме обвинявали авторката без да знаем истинските мотиви, без да познаваме хората и ситуацията.... То от страни да се дават акъли е много лесно, но когато си замесен и ти нещата са съвсем различни..... Никой и по никое време не може да бъде 100% сигурен в мъжа до себе си, било то съпруг или приятел... Ние самите понякога не сме сигурни в собствените си чувства, а какво остава за другите....    loveuuu
Всичко това, което си изброила, е несъмнено вярно.
Но има един такъв момент-който му стиска, нека да зачеркне тотално миналото и да започне отново. Да се разведе, ок, да отиде при голямата си любов, ново семейство, и т.н.

Защо трябва да се търсят вини и бля бля, кой от кой по-нещастен? Ми тръгни си! Колко го правят, обаче? Thinking
И не става ни най-малко въпрос за стопроцентова сигурност, напротив, аз съм убедена, че едва ли моичкият е ангел с крилца. Но не ми пука, просто. Достатъчно съм се нагледала на истории и драми, че да позволя да стигна дотам, че да се тормозя, рева, тръшкам и разболявам. Да си тръгне, като иска и когато и с която иска.Животът ми е един, няма да го прекарам в тормози какво точно кога и къде се е скъсало, ай сиктир. Stop

# 74
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Ева, мисля, че те е подвел здраво. Попаднала си на женкар по еталон направо. Сигурно жена му не го разбира, пред развод са, не му дава това, от което има нужда....Бла, бла...Всички сме ги чували тия. Няма нужда да намесваш жена му. Тя няма нищо общо. Мъжете не изневеряват само защото нещо им липсва.
 Не съм видяла майстор женкар, да не уважава и обича съпругата си. Може да е по - различно, но тя не се пипа  Laughing (което е идиотското).
  Имам приятелка, която в момента е точно от другата страна  Grinning Преди време хвана за пореден път мъжа си в крачка. Интересното в случая е, че съпругът и я ревнува безумно. За него дори е нормално да дели любовницата си с някой друг / не му и пука даже /, но за жена си е готов на бой Joy  Иначе е женкар по еталон. В момента жена му полага усилия да се разведе с него, но среща доста голям отпор, включващ отказ от развод по взаимно съгласие / при подадено такова искане от нея/, заплахи, "пълзене" на колене, не желае да се изнесе от тях / поне от спалнята, ако не от дома/ ........... пълен цирк. Последната му любовница май е точно от малко градче където той изкара известно време в принудителна командировка.

Общи условия

Активация на акаунт