всичко свърши!моля ви за съвет!

  • 12 477
  • 169
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 370
Таааа, значи, в "Мацки " на Минаев пичът беше точно такъв-омайник, за всяка беше това, което иска тя да бъде за нея и си мислеше, че е неотразим. Типичен мъжко циник, с две думи.
В  един момент девойката Рита му звъни и през истерични сълзи му обяснява, че е заразена с ХИВ. Обвинява, естествено, него, защото от месеци наред спяла само с него. На пича му се разптрепериха мартинки, мъд...ки и всичко. Отначало мислеше, че е разигравка, защото тя имаше да му дава някакви пари. После отиде у тях, девойката го замери с парите и го закара в....медицински център. Взеха му кръв и се почна...чакането. За терзанията му няма да пиша, щото е ясно, който са му правили ХИВ тест, дори и да няма съмнения, знае кво е.

Същата вечер....се обажда втората девойка Лена, тя му заявява, че е потвърдено бременна. Laughing Той....направо в прединфраркт. Чудеше се как да я разубеди да не го ражда, без да и казва за изследванията, абе ужас. След няколко дена омайникът звъни на номера на мед. център, казва си номерчето от регистрационни картон и зачаква. И....му казват -позитивен. Камбани зазвънтяват в ушите, слънца грейват в очите-ужас, с 2 думи.

В крайна сметка се оказа, че бивша негова,Олга,  която е разбрала как той я мами и с коя я мами, влиза в контакт с Лена, показва и що за говедо е въпросният, смъква му маската и правят разигравката. На Рита и плащат 20 000 долара и тя изиграва блестящо ролята на живота си. А сестрата...просто му е казала , срещу пари, че е позитивен, когато .,...не е.И Лена не е била бременна и така.



Та...ето ви една идея за отмъщение над някой, който ви е наранил. Twisted Evil

# 91
  • Мнения: 192
sexy eve аз ти предлагам на пук на всички и всичко,да намериш един женен,да го разведеш и по най бързия начин да му биеш шута,като футболна топка  jumpuu

# 92
  • Мнения: 4 965
...
Та...ето ви една идея за отмъщение над някой, който ви е наранил. Twisted Evil

Този филм са ми го играли /в по-различен сценарий и странно форумско продължение/ и не бих го причинила на никого, колкото и много да го мразя.

# 93
  • Мнения: 107
...
Та...ето ви една идея за отмъщение над някой, който ви е наранил. Twisted Evil

Този филм са ми го играли /в по-различен сценарий и странно форумско продължение/ и не бих го причинила на никого, колкото и много да го мразя.

azaf, не подвигай женското любопитство Wink захрани го, че няма да спим

# 94
  • Мнения: 5 370
Ау, не така деее, искам и аззз, може и на ЛС. Flutter

# 95
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 743
аз никаде не съм казала че искам той да се разведе, че да бъде с мен. Исках само да изкажа болката си от човек който  съвсем съзнато ме накара да се  влюбя , защото когато аз все още не бях хлътнала той постоянно ми казваше колко много искал аз да се влюбя в него и явно се е постарал да си го постогне !
Имало е и много моменти когато съм му казвала че трябва да си тръгна , че неможем да продължаваме така ,а той не искаше и думичка да чува от това.Казваше че , може да не ми дава всичко по реда си но ме иска , силно , истински.Дори веднаж негов много близък приятел дойде и поговорихме  за тази връзка и ми каза, само да си посмяла да го оставиш- - той никога не се е чувствал толкова хубаво с някоя жена -- това му било споделено от въпросния мъж
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ПОВТАРЯМ - НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА НИЩО , НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ГО РАЗДЕЛЯМ И НЯМАМ НИЩО КЪМ СЪПРУГАТА МУ!БОЛКАТА МИ Е ЧЕ НИКОИ НЯМА ПРАВО ДА СИ ИГРАЕ С ЧУВСТВАТА НА НЯКОИ, ДА ГИ ЗАПАЛВА И ДА СИ ПЛЮЕ НА ПЕТИТЕ - ТОВА БОЛИ , ЛЪЖАТА!!
АКО НЕГОВОТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ МЕН БЕШЕ РАЗЛИЧНО НЯМАШЕ ДА БЪДА С НЕГО ЗАЩОТО ПРЕКАЛЕНО МНОГО ИЗСТРАДАХ ПРЕДИ И ТОЙ НЕ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТАЗИ СИТУАЦИЯ!
И НЕЗНАЯ ЗАЩО ТОЛКОВА ПЪК МИ ЧОПЛИТЕ НИКА , СЕКСИ ЕВА СИ   Е САМО ПСЕВДОНИМ И В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ЗНАЧИ ЧЕ СЪМ НЯКВА ОБИГРАНА КУЧКА!



Абе човек, той живее в лъжа, ти дори си съгласна да продължите в тая лъжа (въпреки, че нищо не искаш (това също не е ясно до кога ще бъде, всъщност), и очакваш накрая дя не те излъже  Simple Smile
Такива изисквания и претенции можеш да имаш евентуално към приятел, който те е предал,
но не и към мъж, който знаеш, че лъже някой друг.
Той не ти е приятел, любовниците, разделенетие съпрузи дори, много рядко остават в приятелски отношения, след като всичко приключи.

Азафче, пък, и аз искам да знам  Grinning

# 96
  • Мнения: 8
избрах да бъда със зает мъж,да бъда втората

Ами точно така ти си си го избрала! Имам лично субективно отношение към секси Еви като теб! Що щете при женените мъже, като че ли се свършиха останалите...ама не само да ви завърти очи някой и ...хайде...цоп с двата крака! Стига си хленчила, стегни се, млада си още, друг ще намериш! И какво мислиш че ще бъдеш щастлива с него ли? Не искаш да го развеждаш, ама не искаш и да го оставяш...Глупава работа, мисли за бъдещето си, ти си най-важната!

# 97
  • Мнения: 4 965
Мързи ме да пиша, но заради вас.
 Crazy
Няколко месеца преди да се запозная с мъжа ми имах повече от 1 г. връзка с едно момче. Той си беше типичен женкар, но не ми пукаше особено, защото не гледах сериозно на връзката ни. В един момент момчето се усети, че иска малко свобода, но не и да късаме окончателно. Предложи само да се разделим. Аз му обясних, че не приемам подобни "почивки", но той настояваше - т.е. продължихме да се чуваме по телефона, да си пишем по кю-то и да пием кафе понякога. Естествено, той изтъкваше сума причини за тази временна раздяла, но аз бях наясно каква е основната причина - други жени и то не една. В един момент, докато уж ми се обясняваше в голяма любов точно по кю-то, се оказа, че в същото време чати и с моя приятелка /не знаеше, че ми е приятелка/ и активно я зарибява. Тя ми препрати чата, аз на него и му обясних, че в живота бутон за "пауза" няма. Прекъснах окончателно контакт с него, докато той очакваше /споделял го е с приятели/ аз да го търся, да се тръшкам за него и т.н. Оказало се, че бил влюбен, ама късно се сети.
След няколко месеца се запознах с мъжа ми, забравих за този човек и животът продължи. След още няколко месеца с половинката ми се оженихме и точно 7 дни по-късно /на рождения ми ден/ той се обади да ми честити празника и сватбата и уж да ме предупреди, че не се чувствал добре и ходил на лекар, та му били открили хламидии и да съм ходила да се изследвам, както и мъжът ми. Ние вече се бяхме изследвали, защото планирахме да бебеправим и изследванията ни бяха перфектни, заради което се усетих, че е номер /усещах и неимоверния гняв, граничещ с омраза, в гласа му/. Пожелах му всичко най-добро, скорошно оздравяване, много любов и затворих телефона. Знаех, че не е истина и просто се опитва да ми изкара акъла, но наистина ми се обърнаха вътрешностите и изпитах такъв неимоверен ужас, че не ми се припомня. Дори повторих изследванията, без да казвам на половинката ми, естествено.
Всичко беше ок, а преди около 2 г. постнах историята в темата за муньовците. По нея ме откри тогавашната му годеница /предполагам, вече съпруга/ и потвърди убеждението ми, че всичко е било лоша шега за отмъщение, че съм го била "зарязала". Между другото, момичето се оказа много свястно и наистина им желая щастие и любов, а към  не изпитвам нищо /дори и гняв или обида/.
Но наистина подобни "новини" могат да побъркат човек с по-лабилна психика.

# 98
  • Мнения: 4 743
А, това да искат "почивка" е характерна черта за много мъже. И аз имах един такъв, дето изчезна от хоризонта без да каже и дума, но след време пак се появи и "нито лук ял, нито лук мирисал".... и пак едни обяснения как много ме обичал и осъзнал, че не може без мен... Да има само луди да вярват... Sick

# 99
  • Мнения: 5 370
Майко мила.Този е не само Муньо, но и.....п....о. Sick
Мислех си, че това са само  кучкенски номера.

# 100
  • Мнения: 1 912
Дано темата е пързалка, защото в противен случай не искам да съм на мястото на авторката след подобна драма да прочете и коментарите по темата си.
Ако все пак историята е истинска -  Hug и късмет занапред!

И аз това си помислих, още след първия коментар. ТцТцТц, много злоба, много нещо. Щяло да и мине като на кученце, да си купела сладолед  ooooh!
То, че ще и мине, ще и мине- всичко минава и отново продължаваме напред. Но в момента и е криво.
Не разбирам и никога не съм могла да проумея, защо при всички тези истории, разказани във форума, мъжът е оправдан, а "любовницата" е по-черна от дявола? Сега ще започнат обяснения за това как всички мъже изневеряват и как това е нормално, пък не знам си какво  Laughing Вашите мъже така ви били казали  Mr. Green
Тази, която иска да е на мястото на въпросните съпруги от подобните истории, да вдигне ръка. Аз не искам  Laughing Прибрала си го в къщи клетия, изневеряващ съпруг, и щото той много я обичал, заживели щастливи до края на дните си. А истината е, че съпругът едва ли чак толкова я обича, просто го е дострашало да си променя стереотипа.

Авторката, я да му теглиш едни на този мухъл! Добре, че така се е случило, за какво ти е такъв Муньо!Иди запали една свещ с благодарност, че ти се е разминало присъствието му  Hug

# 101
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 743
Нито искам да съм на мястото на съпругата, нито на любовницата,
не знам защо е нужно да се елементаризират толкова нещата.

Ако нечий наранен дух, сърце, или друга анатомична част ще се почувстват по-добре,
бих могла да кажа
"Ох, мила, ще ти мине, пробвай следващия път пак с подобен екземпляр,
той може да не постъпи така с тебе, ама нищо, че го прави спрямо друга жена (собствената си),
ама нали знаеш, те по дифолт са пеньоар и ролки, боси и бременни покрай печката, зли и лоши."

Аз например, изявлението "Аз не искам да ги разделя", по принцип, не само в конкретния случай, го смятам за голямо лицемерие. Като цяло, едва ли целта е да им се спои връзката, едва ли има жена, която не се сравнява с другата и не се стреми да излезе по-добрата в конкурунтна обстановка  - that's the name of the game, както се казва.
Много по-достойно е да знаеш какво искаш, ако може пък и с чисти прийоми да го постигаш, още по-добре.
Пък ако успееш да си го извоюваш този мъж, и за жена му най-вероятно ще е по-добре, поне в дългосрочен план със сигурност.

# 102
  • Мнения: 1 912
Аз например, изявлението "Аз не искам да ги разделя", по принцип, не само в конкретния случай, го смятам за голямо лицемерие.

Аз също, това наистина не би могло да бъде вярно. Ако е вярно, няма защо да страда сега.
Говорех по принцип, неща, които са ми направили впечатление, не за въпросната история.
В тези ситуации виновният е мъжът, поне според мен. Ако не е Пенка, ще е Иванка...

# 103
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 743
Ами, елиас, това е най-меката страна на болката...
Човек, на първо четене, гледа да се съхрани най-много, и предпочита да търси вината извън обсега на "собствената територия" - демек блатоверния  Mr. Green и себе си. Тя, вината, ако я потърсиш с ясен поглед, ще я откриеш на точното място,
и ако поразмислиш, ще си извадиш хубави поуки. Има обаче нещо друго - сблъсък на ценностни системи - например, хора като мен, които обикновено гледат да не нараняват другите (това в никакъв случай не ме прави светица с ореол, аз съм истински черен Скорпион по принцип), не могат да приемат, че човек може без скрурпули да навлиза в чуждо пространство.
Аз не търся вината в любовниците, просто в някои случай ме учудва и отвращава тяхната наглост. И пак да отбележа - в някои. 

# 104
  • Мнения: 1 788
Абе, не било честно спрямо съпругата...
Че не е честно, не е, но за това, вина има само и единствено мъжът, който поддържа и паралелната връзка.
Каква вина може да има някой абсолютно свободен човек?
В крайна сметка, като почукаш, ако ти отворят - влизаш. Ако не - следващата врата.
Т.е. ако мъжът е мъж на място и не го интересуват забежките, ако ще и да си счупиш краката от тичане след него - няма да получиш внимание.
Обаче, ако се интересува и от нещо странично - то вината за разпада или драмите в семейството му, си е само негова.

Общи условия

Активация на акаунт