всичко свърши!моля ви за съвет!

  • 12 495
  • 169
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 370


Авторката, я да му теглиш едни на този мухъл! Добре, че така се е случило, за какво ти е такъв Муньо!Иди запали една свещ с благодарност, че ти се е разминало присъствието му  Hug

Tам е работата , че мухъ;ите като размер вземат заплашително размери, да ти кажа ли.

Сервалан-тоя тип мъже, за които говориш, са....по анимационните филми. Laughing
С цялото ми уважение към тебе.

Бегбеде имаше едни умни мисли за изневерите, трябва да ги намеря и цитирам.

# 106
  • Мнения: 107
азаф, този не е само Му..о, а си е направо п...о. Пали му свещичка, че навреме е поискал "пауза". Ей, имало Господ,май Hug

# 107
  • Мнения: 107


Бегбеде имаше едни умни мисли за изневерите, трябва да ги намеря и цитирам.

Давай, Жози! Мъжкото мнение е много важно.

# 108
  • Мнения: 1 788
Сервалан-тоя тип мъже, за които говориш, са....по анимационните филми. Laughing
С цялото ми уважение към тебе.
Ем, хубаво, де...  Mr. Green
Аз знам, че са там, ама защо вината да е в момичето?
За мен изцяло вината си е в мъжа.

# 109
  • Мнения: 5 370
Аааа, аз не фърлям вината само по жените, не. Такива сме си, бели птици, няма оправия.
Затова-справка - моята темица/. Laughing

# 110
  • Мнения: 107
Сервалан-тоя тип мъже, за които говориш, са....по анимационните филми. Laughing
С цялото ми уважение към тебе.
Ем, хубаво, де...  Mr. Green
Аз знам, че са там, ама защо вината да е в момичето?
За мен изцяло вината си е в мъжа.

Ама кой казва, че момичето има вина?
Питаме я, дали иска да е Пенка или Иванка и да седи тук да рони сълзи.
Защо все изкривявате чуждите мнения, които не леят сълзи солидарно?

# 111
  • Мнения: 1 788
Ааа моля, моля, не изкривявам, а така съм разбрала, но не ми се връща назад, за да копирам и да показвам кое, как, защо...  Mr. Green
А и сълзи не лея, ни в едно мое мнение...  Flutter
Та... кой, какво изкривявал?  Joy

П.П. А моето мнение по въпроса е, че няма как да не й е гадно на авторката...
Всяка раздяла е неприятна, а какво остава, когато е "без обяснения".
Независимо дали е женен, разведен, свободен, с три жени и т.н.

И няма никакво значение "от кои" е авторката - от съвестните, от несъвестните и т.н.

Последна редакция: нд, 30 май 2010, 21:05 от Servallan

# 112
  • Мнения: 25 900
Някой да отрича, че и е гадно?  Confused
Нали това и набиваме в главицата - да слага обицата на ушенцето и да си знае за друг път - да не става толкова лесна плячка...

# 113
  • Мнения: 107
Е, Как'Сийке, не става така лесно. Нали трябва да има и големи бели птици.

# 114
  • Мнения: 1 912
Повечето жени наистина сме големи бели птици на моменти. Самия факт, че сме способни да чакаме хайманата в къщи и завръщането му да го приемем като победа и знак за безгранична любов, говори много.
Другата пък- реве, че онзи подвил опашка.
Две жени стоят и страдат за принца...браво!
Не големи бели птици, живи гъски сме си  Mr. Green

# 115
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 743

И няма никакво значение "от кои" е авторката - от съвестните, от несъвестните и т.н.

Не, напротив, има значение. Аз лично не деля нещата точно по този начин, но да ги приемем,
че са така.
Защото всеки до голяма степен си постила пътеката, по която върви.
Моля ви, не ми казвайте, че няма значение във връзка с какъв човек се впускаш...
Би трябвало да е ясно, че след като си приел да бъдеш ангажимент от втора степен,
е възможно да бъдеш третиран като такъв. Не винаги, но често. 

# 116
  • Варна
  • Мнения: 957
аз никаде не съм казала че искам той да се разведе, че да бъде с мен. Исках само да изкажа болката си от човек който  съвсем съзнато ме накара да се  влюбя , защото когато аз все още не бях хлътнала той постоянно ми казваше колко много искал аз да се влюбя в него и явно се е постарал да си го постогне !
Имало е и много моменти когато съм му казвала че трябва да си тръгна , че неможем да продължаваме така ,а той не искаше и думичка да чува от това.Казваше че , може да не ми дава всичко по реда си но ме иска , силно , истински.Дори веднаж негов много близък приятел дойде и поговорихме  за тази връзка и ми каза, само да си посмяла да го оставиш- - той никога не се е чувствал толкова хубаво с някоя жена -- това му било споделено от въпросния мъж
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ПОВТАРЯМ - НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА НИЩО , НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ГО РАЗДЕЛЯМ И НЯМАМ НИЩО КЪМ СЪПРУГАТА МУ!БОЛКАТА МИ Е ЧЕ НИКОИ НЯМА ПРАВО ДА СИ ИГРАЕ С ЧУВСТВАТА НА НЯКОИ, ДА ГИ ЗАПАЛВА И ДА СИ ПЛЮЕ НА ПЕТИТЕ - ТОВА БОЛИ , ЛЪЖАТА!!
АКО НЕГОВОТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ МЕН БЕШЕ РАЗЛИЧНО НЯМАШЕ ДА БЪДА С НЕГО ЗАЩОТО ПРЕКАЛЕНО МНОГО ИЗСТРАДАХ ПРЕДИ И ТОЙ НЕ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТАЗИ СИТУАЦИЯ!

Мило момиче, точно това поведение и тези думи са съвсем типични за младия женен кръшкач - абсолютно еднакви, барабар с "потвърждаващия" приятел. Пфу, едно към едно, скука да те налегне!
И мръснишките номера на зарязаните гаджета явно не са по-различни - моето ми съобщи, че е положителен за сифилис. Знаех, че ме лъже, ама търчах в лабораториите. Скука, бе!

# 117
  • Мнения: 6 955
....................БОЛКАТА МИ Е ЧЕ НИКОИ НЯМА ПРАВО ДА СИ ИГРАЕ С ЧУВСТВАТА НА НЯКОИ, ДА ГИ ЗАПАЛВА И ДА СИ ПЛЮЕ НА ПЕТИТЕ - ТОВА БОЛИ , ЛЪЖАТА!!
АКО НЕГОВОТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ МЕН БЕШЕ РАЗЛИЧНО НЯМАШЕ ДА БЪДА С НЕГО ЗАЩОТО ПРЕКАЛЕНО МНОГО ИЗСТРАДАХ ПРЕДИ И ТОЙ НЕ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТАЗИ СИТУАЦИЯ!
.......................


Никой няма право, обаче като му дават защо да не го прави.
Има такива хора - доказват си, че са много вървежни като накарат някой да се влюби в тях и да страда.
Стига ревА за този мухъл и престани да се питаш защо така е постъпил с теб. Постъпил е така, защото ти си позволила.
Това е! Следващи път гледай да не позволяваш.

# 118
  • Мнения: 5 370

Не големи бели птици, живи гъски сме си  Mr. Green

А така, благодаря, че го изрече докрай наместо мене. Laughing
Себе си включвам също, и още как. НЕ е лесно да се трансформираш от гъска на кучка, но съм в процес. Whistling

# 119
  • Мнения: 36 197
... но чесно ли е да се възползваш от човек , който се е намирал в депресия, да му  даваш точно от това от което има нужда?

всъщност ти си била доволна да получаваш това, от което имаш нужда и вместо да му благодариш, че ти го е давал, пищиш, че е спрял да ти го дава  Joy
'щото ако не беше спрял, нямаше да се тръшкаш и да наричаш жена му 'милата', а щеше да си продължиш и да ти е кеф без да се тревожиш за нея  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт