FarmVille 26-та тема

  • 35 497
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12
здравейте искам да ви попитам възможно ли е да си закупим ново кученце след като сме загубили първото но да бъде с пари а не с фв или играта ти дава само еднократно това право и ако има шанс моля ви да споделите  bouquet

# 691
  • Мнения: 820
здравейте искам да ви попитам възможно ли е да си закупим ново кученце след като сме загубили първото но да бъде с пари а не с фв или играта ти дава само еднократно това право и ако има шанс моля ви да споделите  bouquet

трябва да го освободиш със зелените пари - ново такова не може да си купиш.


# 692
  • Мнения: 12
благодаря Hug Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 0
Аз гориво натрупах стабилно февруари месец, когато имаше бъг в системата и прасках колекция след колекция Laughing
Бях около 800, сега съм паднала на 500 някъде, стигна ли до 100 и надолу - чак тогава ще се притеснявам... Laughing Laughing Laughing

# 694
  • София
  • Мнения: 11 117
Аз имам само 60, как ще я карам като свърши ...  newsm50

# 695
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Кво, кво станало Mr. Green къв Любчо и къв Стойчо  Joy
И отде да ги взема тея 200 кеш и що има потребителки с 270 кеш, ааааааааа
Майтапа настрана - пратих преди време на сестра ми един код за пързалката ... и онзи ден ме пита откъде имам 200 кеш  ooooh! и как се взимат  Shocked  и нали си я обичам - дадох й линк към темата да й обясните  Mr. Green

Ааа това сестра ти ли е Simple Smile трябваше да предупредиш или нас , или нея  Laughing  Hug

хаха, не е сестра ми това Simple Smile още не се е прежалила да пише, само чете явно  Joy

# 696
  • Мнения: 3 760
От колекции и яйца съм натрупала над 2000 туби гориво. По едно време пусках поне по 10 колекции на ден. А фермата ми беше с малко квадратчета и садях четиридневни култури-т.е. на 4 дни харчех по две туби, а натрупвахпо 200...
Мерси за обясненията за бонусите от мисиите  Hug
Днес ми се случи нещо гадно-пратих си мистери бокс от една от помощните ферми, получих го в своята, но ми поиска рифреш и изчезна  Confused Нищо де. Пратих си друга кутия  Laughing
Много искам дългорого теленце, бяло теленце, пролетно теленце и от новото рефери теле  Praynig  Някой може ли да хелпне  Embarassed

# 697
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Много искам дългорого теленце, бяло теленце, пролетно теленце и от новото рефери теле  Praynig  Някой може ли да хелпне  Embarassed

и аз искам такива  Peace

# 698
  • Мнения: 4 111
...и от новото рефери теле 
има ли такова?

# 699
  • Мнения: 214
Не мога да си обясня как сте събрали от всички колекции  по 10 бр. на артикул  Rolling Eyes . И как така гориво се печели от яйца и колекции? Мислех, че артикулите за колекциите се намират като щъкаш наляво - надясно из фермата .
Мъни , от къде 200 туби на ден?  Shocked

# 700
  • Мнения: 820
Не се чудете - аз съм с над 1200 туби, садя нон стоп - бяха повече. Имам непуснати 50 колекции и т.н. ....

# 701
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз имам 20, какво да кажа  Laughing

# 702
  • Мнения: 214
Не се чудете - аз съм с над 1200 туби, садя нон стоп - бяха повече. Имам непуснати 50 колекции и т.н. ....

 Как саденето помага да се напълни резервоарчето с гориво?? Аз садя също нон стоп , а пък не получавам нищо .  Sad

# 703
  • Мнения: 820
Не се чудете - аз съм с над 1200 туби, садя нон стоп - бяха повече. Имам непуснати 50 колекции и т.н. ....

 Как саденето помага да се напълни резервоарчето с гориво?? Аз садя също нон стоп , а пък не получавам нищо .  Sad

идеята е, че използвам гориво постоянно и имам още  Wink

# 704
  • София
  • Мнения: 4 899
Не мога да си обясня как сте събрали от всички колекции  по 10 бр. на артикул  Rolling Eyes .

По едно време се появиха линкове за различните предмети в колекциите - цъкваш и получаваш.
Тогава успях да взема синия медал за мисиите и натрупах гориво.
Зинга, обаче, бързо се справиха с това. За два дена беше прИмоцията и ни секнаха кранчето - който натрупал, натрупал.
Така че не се очудвай  Wink ! От време на време се появява някой готин бъг, не са само лоши  Laughing !

Общи условия

Активация на акаунт