Незабравима-Unutulmaz тема47

  • 26 430
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 570
Благодаря , Г-жа Броненоцец , вече сме наясно !!! newsm51

# 706
  • Мнения: 0
тази серия е супер. благодаря на преводачките. диалогът е една словесна битка. много добра серия.

# 707
  • Мнения: 570
Този Харунчо, как само защитава Еда!Не може да бъде далеч от нея ,не може да и се сърди.Аз мислех ,че след като видя целувката между Еда и Толга ще се ядоса на Еда ,ще се сърди, ще избяга,ще я нагрубява, а той точно обратното !Разтапя се от любов и не отделя поглед от любимата!Като орел е над нея!!
Иаз мислех ,че повече ще се мръщи , а то цветя, романтика!!!

# 708
  • Варна
  • Мнения: 329
Сега ми е много любопитна реакцията на Толга след новината за бащинството на Ямур #Crazy- ще отиде ли да търси сметка на Харун защо се е вписал като баща на бебето или какво ще направи?  newsm78 Пак ще трябва превод Peace- кой знае какви думи ще си разменят двамата братя argue, а може и тупаник да има bash

# 709
  • Мнения: 315
Предложение за анкета.

Как Еда ще "забие нож в гърба" на Харун в края на 48 епизод:

1.Ще извади нож от чантата си и ще го намушка в гръб!
2.Ще прекарат един щастлив ден на яхтата и накрая  ще му каже ,че ще се омъжи за Толга!
3.Ще убеди Толга ,че Харун е записал Ямур на негово име ,за да я предпази.По този начин ще засегне Харун!
4.Ще избяга от всички ,в това число и от Харун.!
5.Ще направи нещо, за което ние идея си нямаме!

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 20:14 от migi_megi

# 710
  • Варна
  • Мнения: 329
Чакам новия фрагман с нетърпение! smile3558 smile3558 smile3558

# 711
  • Варна
  • Мнения: 329
Как Еда ще "забие нож в гърба" на Харун в края на 48 епизод:

1.Ще извади нож от чантата си и ще го намушка в гръб!
2.Ще прекарат един щастлив ден на яхтата и накрая тя ще му каже ,че ще се омъжи за Толга!
3.Ще убеди Толга ,че Харун е записал Ямур на негово име ,за да я предпази.Харун ще се почувства обиден от нейната постъпка.!
4.Ще направи нещо, за което ние идея си нямаме!

Това е Еда- всичкото накуп ( без първото)! smile3555

# 712
  • Мнения: 0
Мнооого благодаря, г-жо броненосец!

# 713
  • Варна
  • Мнения: 329
По една или друга причина, по един или друг начин- Еда взима Харун и го оставя... После същото прави и с Толга- взема го и го оставя... Ама те и двамата не се отказват! thumbsup Голяма любов- голяма работа- всеки от двамата по различен начин, но много силни чувства...

# 714
  • Варна
  • Мнения: 329
Хорааа, кажете и вие нещо! welcome
 Ей на- оставихте ме да си говоря сама!  blahblah blahblah blahblah

# 715
  • Мнения: 570
Сега ми е много любопитна реакцията на Толга след новината за бащинството на Ямур #Crazy- ще отиде ли да търси сметка на Харун защо се е вписал като баща на бебето или какво ще направи?  newsm78 Пак ще трябва превод Peace- кой знае какви думи ще си разменят двамата братя argue, а може и тупаник да има bash
И аз мисля ,че ще излъжат ,че Харун се е записал за баща , защото Толга го е нямало.Ама може и да ни изненадат .

# 716
  • Мнения: 315
Момичета, в преведеният фрагмент се чуваха думите на Толга:"ще си платиш за това",само ,че във филма Толга не каза нищо след като видя акта за раждане на Ямур.
Каза ли тези думи и кога?

# 717
  • Мнения: 0
Как Еда ще "забие нож в гърба" на Харун в края на 48 епизод:

1.Ще извади нож от чантата си и ще го намушка в гръб!
2.Ще прекарат един щастлив ден на яхтата и накрая тя ще му каже ,че ще се омъжи за Толга!
3.Ще убеди Толга ,че Харун е записал Ямур на негово име ,за да я предпази.Харун ще се почувства обиден от нейната постъпка.!
4.Ще направи нещо, за което ние идея си нямаме![/b]
[/quote]

Нещо не са много чисти нещата на Еда в 9 4аст. Забелязахте ли, когато Харун я гушна, извади една тържествуваща
усмивка. Съвсем целенасочено действаше.То положението хич не е розово, а тя - женски хитрости към Харун, който по принцип е глина в ръцете й и може да си го моделира, както иска! Защо направи нещо по-специално в слу4ая?

# 718
  • Варна
  • Мнения: 329
И аз мисля същото- Толга заминал  за Америка и батко Харун- джентълменът и освен това роднина- съпруг на каката, за да не е Еда- самотна майка, а Ямур- без баща- се вписал като татко! smile3555 Пълна дивотия! thumbsup

# 719
  • Мнения: 570
Хорааа, кажете и вие нещо! welcome
 Ей на- оставихте ме да си говоря сама!  blahblah blahblah blahblah
Дани , не си съвсем сама ,но аз едновременно гледам и КЛЕТВА от вчера ,4е ме нямаше .

Общи условия

Активация на акаунт